АВГУСТ всички ще сме с бебе на ръце, а някои и с по две!

  • 26 018
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 68
Здравейте и аз днес бях на ЖК. Бебчо си е все още седалищно и не иска да се обръща. Като чета размерите на вашите бебчета, моето ми се струва дребничко-само 1600 гр., но те тези мерки са относителни, така че не се притеснявам толкова. По-обезпокояващо ми се стори това,  че лекарката каза, че плацентата е започнала да се калцифицира, т.е. започва да старее- не било страшно, но трябва да се следи дали бебето се храни добре и  наддава.
Martin Vali, стискам палци всичко да е наред!

# 46
  • Мнения: 115
Честита нова тема, дано да споделяме само хубави емоции в нея.
На всички момичета с проблеми пожелавам бързо да отминават. Дано и Ети се включи скоро и всичко да е наред с нейните бебчета, представям си какъв ужас преживява. 

И да се похваля в новата тема, количката ми пристигна днес. Цветът е малко по-тъмен от колкото очаквах, но не е лош. Само дето ММ е командировка още една седмица и ще я сглобим като се върне, че нещо сама не ми се занимава Grinning

# 47
  • Мнения: 296
Martin Vali не се притеснявай - ще ти влеят някоя и друга системка  и ще си ОК
 И доклад - ОК са бебчетата - 1930 и 2120, пораснали са едното особено / предния път бяха абсолютно еднакви/ имат си място да се въртят все още . На мен почти ми забраниха движението , че в краката съм като сумо борец. Изписаха ми флебодия и доста изследвания за другия път. Питах доки и за кръвната захар - няма проблем, щом си е в реф. граници, явно вечерта съм попрекалила със сладкото  Blush

# 48
  • Varna
  • Мнения: 201
Една система но шпа само,не ми намираха вената ,акушеркатаа беше ужасна с мн кофти държаниее ,утре сутрин изследване ,бебо е ок поне,казаха ми че май няма да издържа до края по скоро го чух'суе беше75 гликоза 9 левкоцити ите на горе всичко др под границата,цял ден ми е лошо...сори че такаа пиша но е от таблета

# 49
  • Мнения: 454
 bouquet  Ели!
Силвър, момченце, а ?  Grinning Ще се разбере след два месеца какво е късметчето  Hug
Martin Vali, всичко ще е наред  Hug
Мен ме нападнаха кожни дискомфорти - рецидиви на разноцветен лишей по гърба и адски неприятен периорален дерматит, който не се повлиява нито от мазане, нито от не мазане.
Тежи ми вече стомаха, забелязах,че са започнали много леко да ми се подуват и стъпалата...
Нямам търпение да дойде август  Crazy

# 50
  • Варна
  • Мнения: 4 929
О, не! Още мами с подути крака. Ужасно е! Аз ходих миналия ден до ЛЛ за някакъв лек, а отговора беше "ще стоиш на хладно, може да се мажеш с нещо локално да избегнеш болката и с големите кореми в жегата е така. Краката на високо. Като родиш ще се оправиш  Shocked сега и бебето притиска разни нерви ". Вече не смея и на разходки да ходя.
Neillia започвай отсега да почиваш повече и краката на високо, че става по-зле. А с тоя дерматит ти май си имаш проблем от преди бременността. Дано скоро спре да те мъчи.
tanqvo браво на мъниците!(те вече не са съвсем мъници Simple Smile )
Eti* наистина не е писала откакто каза, че е на преглед. Дано всичко е наред! Чакаме те с добри новини!  Hug
Valeria_N, честита количка!
Варненки май ще се провалят разходките в тези жеги и с отекли крака, ами да излезем някоя вечер по хладното да хапнем пак. Така почнахме и явно такива срещи са ни отредени  Laughing

# 51
  • Мнения: 397
Martin Vali, стискам ти палци  Praynig. Какво се кривят- никой не ги кара да работят това! Най-малко пък ние сме им виновни за нещо. Даже заради това,че ни има бременните ,те получават заплати.
Valeriq N, честита ви количка! Simple Smile
Днес взех списъка от родилното в Окръжна болница- Варна. Ако някой иска да му го пратя- да ми пише на лични! Simple Smile Също ако някой има идея за педиатър във Варна.... Една приятелка с термин юни е обикаляла от врата на врата и всички са я връщали,че много били летните бебета и не вземали повече.

# 52
  • Мнения: 143
Честита ни нова тема мами,благодарности на Ели за старанието! Hug
Мартин Вали стискам палци да се почувстваш по-добре възможно най-бързо./
На мен ми се развали лаптопа и сега се мъча не едно мини такова.Страшно ми е криво днес.Супер много се изнервих нещо и корема ме стяга цял ден.
Ще лягам вече да нанам,че утре чакам гости,ще правим разходка до Зоологическата градина.
Лека и спокойна нощ на всички. Confused

Последна редакция: вт, 17 юни 2014, 16:26 от Arilche

# 53
  • Мнения: 438
bouquet  Ели!
Силвър, момченце, а ?  Grinning Ще се разбере след два месеца какво е късметчето  Hug
Martin Vali, всичко ще е наред  Hug
Мен ме нападнаха кожни дискомфорти - рецидиви на разноцветен лишей по гърба и адски неприятен периорален дерматит, който не се повлиява нито от мазане, нито от не мазане.
Тежи ми вече стомаха, забелязах,че са започнали много леко да ми се подуват и стъпалата...
Нямам търпение да дойде август  Crazy
Лишея с какво лекуваш? Не че ще се самолекувам без консулт от кожен, но питам за сверка.

# 54
  • Мнения: 454
Минах през кабинет на дерматолог, да информирам какво ми има и да сверя лечението от преди, че и двата проблема не са сериозни, но са доста нелицеприятни.
 За измиване на тялото преди използвах Дюкре Селегел шампоан, сега ми изписа Топикрем гел и шампоан Климбазол 150.  За мазане - преди Певарил, а сега Екзодерил. Пих Низорал, помня. Сега ще е без него Simple Smile
И лишея, и дерматита + алергичен ринит ми се появиха когато сменихме местожителството от Русе на Варна.  Flutter

# 55
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
Добро утро мами, поспалани, аз ли съм най - ранобудната в събота?
Хубав уикенд и само хубави новини в новата тема! Hug

# 56
  • Мнения: 961
Добро утро  Simple Smile
Благодаря за новата тема   bouquet
Martin Vali, стискам ти палци   Praynig

# 57
  • Мнения: 345
И аз незнам какво ще е вече  Rolling Eyes важното да е живо и здраво Simple Smile

# 58
  • Мнения: 110
Добро утро и от мен! Да се запиша в новата тема, да ни е на късмет.

Вчера ходих на лекар, заради болки в гърлото, много ниско долу, около щитовидната жлеза. Мислех нещо от Хашимотото, а то било ГЕР, гастро нещо си рефлукс. Връщали се стомашни сокове към гърлото  Shocked. Аз даже и киселини нямам, това пък от къде се появи? Изписаха ми тонзилотрен и шуслерова сол номер 3 за гаргара.

# 59
  • Мнения: 345
И аз имам рефлукс последно време много е неприятно  Sad но ще го преживеем. На моменти ми застава до гърлото. Иначе и аз нямам киселини.

Общи условия

Активация на акаунт