Пазаруване от Aliexpress.com 31

  • 34 633
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 171

  Извинявай , но къде какво се попълва.Струва ми се , че нещо греша.

Нямам получена и непотвърдена поръчка, за да мога да ти покажа с точност.
След като натиснеш "Confirm order Received" за потвърждение на поръчката, ти се отваря поле за оценка. Първо поставяш целостна оценка от 1 до 5 звездички, имаш поле за отзив в свободен текст и още (по спомен) 3 критерия за оценка пак със звездички (бързина на доставка, комунцикация с продавача..)  Wink



 
    Точно това натискам и ми излиза >please selekt order

# 721
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 864

  Извинявай , но къде какво се попълва.Струва ми се , че нещо греша.

Нямам получена и непотвърдена поръчка, за да мога да ти покажа с точност.
След като натиснеш "Confirm order Received" за потвърждение на поръчката, ти се отваря поле за оценка. Първо поставяш целостна оценка от 1 до 5 звездички, имаш поле за отзив в свободен текст и още (по спомен) 3 критерия за оценка пак със звездички (бързина на доставка, комунцикация с продавача..)  Wink



 
    Точно това натискам и ми излиза >please selekt order

Съответно избираш поръчката, която потвърждаваш т.е. слагаш тик-че в квадратчето отпред
http://prikachi.com/images.php?images/475/7424475f.jpg
и тогава натискаш "Confirm order Received"  Wink

# 722
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421

Ето го на реална снимка
Скрит текст:
Ето да видиш и коментарите ако имаш фейс https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203100511491257&se … ype=3&theater
Аз го чакам същия, но не е от твоя продавач Naughty От продавача който е на снимката във фейса.

Ох много хубаво, че ви идват така бързо поръчките. Аз моите си ги чакам още. А форумския ми панталон още не е шипнат, с тоя 60 дневен срок doh остава и да не пристигне докато съм тук, пфффф а вашите колко бързо пристигат Tired

# 723
  • Мнения: 171

  bouquetВълшебство , благодаря, познай сега блонди ли съм или да!? Пред очите ми да бъде... Shocked

# 724
  • Мнения: 171
       Предлагам такива подробни обяснения да ги добавите на първа страница , за да не пълним темата със странни въпроси, но ако това ви забавлява аз съм online !

# 725
  • Варна
  • Мнения: 482
Здравейте!
Реших да си поръчам и аз форумския панталон след като видях снимки и прочетох отзиви и все пак се чудя 40 размер ли да поръчам като по принцип съм 38 по европейската номерация или да се презастраховам с 42 размер?

# 726
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Здравейте!
Реших да си поръчам и аз форумския панталон след като видях снимки и прочетох отзиви и все пак се чудя 40 размер ли да поръчам като по принцип съм 38 по европейската номерация или да се презастраховам с 42 размер?

Има дадени размери на доста номера, може да ги погледнеш. Също може да говориш с продавача. И аз доста се чудих, тръгнах да поръчвам 36 номер но се спрях и след обсъждане тук в темата и разговор с китайчо реших да е 38-ми номер Flutter

# 727
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
И тази тема се изписа,продължаваме към следващата ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт