МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 94 747
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 254
Ей, тези социални...но както си казала Аня, Господ си знае работата. Лека бременност ти пожелавам  Hug

Много се радвам, че все още има семейства, като нас, които искат да имат повече от 1,2 деца. Вчера личната ни лекарка каза за нейна пациентка, която има 3 момиченца, сега била бременна с близнаци  Peace

# 91
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ей ни и нас пресни от морето!  Hug
 Айле, аз чак сега гледах клипчето, прекрасни сте, много щастие ви желая и е била чудна сватба!  Hug

 Добре дошли и на новите попълнения!   bouquet

 А при нас морето беше баш в стила "да отидеш с деца на баня и да ти изядат сапуна"  Joy , още първия ден Мая получи разстройство, тъкмо ѝ мина на нея и го подхвана баща ѝ, още не се беше оправил той и ни заля потопа, за щастие само периферията му, та не беше страшно, тъкмо се оправи времето и Стоян се опъпчи - варицела, за щастие я изкара много леко, но пък се наложи да ги изолираме от други хора, та вместо на плаж няколко дни ги водихме в гората (то тъй или иначе там ни е мястото) и така. Чак накрая имахме някой и друг ден да отидем на плаж, но и там не мина съвсем гладко, обаче този път за моя сметка - помолих мъжа ми да ми намаже гърба, какво е правил той не знам, но гърба ми е на размазани петна, а на места зверски изгорял, добре, че не ходя с блузи с гол гръб, че голям смях ще падне.   hahaha Казах му следващия път като ме маже с плажно масло, да нарисува една усмивчица, че поне да е забавно.  Mr. Green
 Та, така, много интересно море имахме, сега се опитвам да организирам още едно за мен и децата, ама първо трябва да изчакаме да изтече инкубационният период за шарката.

# 92
  • Мнения: 8 143
А при нас морето беше баш в стила "да отидеш с деца на баня и да ти изядат сапуна"  Joy  .....
Като те чете човек - забава, ама голяма "почивка" е било... Ха дано втората по-успешна!

При мен нещата така са се оплеле, че хем да се хваля, хем да рева. Големия  приключи учебната година в Американския колеж със 7 от 8 дипломи за най-висок успех в класа (трябва малко да поработи по покриване нормативите по спорт Wink че за малко да вземе и тази).  Само дето не полетях като чух името му за трети път... а до края просто не можех да повярвам...
Няколко часа по-късно с малката влязохме в болница след 4 дни на антибиотик и темп над 39 с безумна кръвна картина. Междовременно баща й вече беше в болницата и му вадеха камък от бъбрека... Малкия батко е щастлив на гости на баба, но тя пък е с планиран прием за понеделник... дано поне някой от нас изпишат, че... Ако сега не полудея, няма кога!

# 93
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
Не съм голяма "почивка"  Laughing Последния път ходихме на "почивка" с 6м, 2г и 6г, мерси от токава почивка. Сега ще сме по-добре с 3г, 6г и 10г надявам се Simple Smile

пенева_а браво на детето ти! Къде и какво се е насочил да учи?

Савун добре дошла. Добре са ти разредени в годините децата

# 94
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Добро утро, мацки  Hug

Днес е деня на св. Петър и св. Павел


Двамата с ММ сме се "целили" преди 16 години да имаме имен ден заедно  Joy Почерпете се с една виртуална закуска за наше здраве:



# 95
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Почти безобидна, само с добро да ви споменават!  Hug

# 96
  • София
  • Мнения: 3 124
Да са здрави и с много късмет всички именници! Hug
За моя мъж приемам поздравления утре (сиреч, днес Wink) - по църковния календар Петровден и Павловден са един след друг. Но повечето познати пак се обаждат на 29.06. Simple Smile

peneva_a, поздравления за успехите на големия! Heart Eyes Как е малката, още ли сте в болницата? Бързо да се оправяте всички! Hug

# 97
  • Мнения: 74
Привет момичета, много отдавна не съм писала тук, но си бяхме и много ангажирани - работа училище, ясли...Днес мога да отдъхна! Голям батко завърши 8 клас на Френската гимназия/ и то много добре!/. Малък бати си извоюва място в добро училище, надявам се да стане хубав пети клас...а малчо е ...просто здрав! Какво мога да искам повече от това?? И на всичкото отгоре, утре сме на море!Моля се бандата да  здрава, миналата седмица не бяхме пощадени от гадния стомашно-чревен вирус...и всички "олекнахме" с по някой килограм....от екстрите на вируса. Та дано вече всичко е наред!

# 98
  • Мнения: 3 022
Здравейте,

ако мога да се намърдам при вас и да поискам съвет по един въпрос. Може ли да ми споделите как се справяте с ходенето на почивка, апартамент ли наемате, две двойни стаи или нещо друго? Ние имаме кака на 15 и двама малки на 4,5 и 6 години. Ако наема отделна стая за тях тримата, дали ще ме карат да плащам пълна цена, щото иначе малките в някои хотели са с безплатно настаняване, но само в стаята на възрастните и то само по едно дете. А се чудя с ограничения ни бюджет как да стане подобна аритметика  newsm78

# 99
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
 welcome на всички   Wink


alex99, апартамент наемам или бунгало с 2 стаи, хол и кухня ... Това за лятото сега ще правим ... Но аз и с двете като бях пак предпочитах самостоятелен апартамент, било то на море, планина, или на екскурзия - ходили сме така в Лондон, Париж, Истанбул, Барселона ... Разгледай т. нар. апарт-хотели Simple Smile



Мерси за пожеланията ви, sweetkids_mama,Нощни очи Hug Hug Hug

# 100
  • София
  • Мнения: 6 187
И ние търсим обикновено апартамент, като първо разглеждам евентуални предложения с ваучер. Това за планина, иначе на морето сме с каравана.


Почти безобидн@, да сте живи и здрави.   bouquet

# 101
  • Мнения: 3 022
То и аз се оглеждам в сайтовете за колективно пазаруване, но там обикновено е посочено, че офертата важи за семейства с 1 или 2 деца. А и търся All Inclusive, че така ще ни е по-лесно с изхранването.

# 102
  • София
  • Мнения: 6 187
Да, така е посочено, защото в масовия случай семействата са по 1-2 деца. Обикновено звъня по телефона, ако нещо съм харесала и се намира решение.

# 103
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 И ние най-често сме в апартамент или студио, а сега лятото бяхме в бунгало.
 Ползвали сме и ваучери, просто се обаждаме предварително да питаме как стои въпроса с повече деца.

# 104
  • Мнения: 8 143
sweetkids_mama, благодаря!
С малката сме още в болница с явно подобрение и утре чакаме изписване.  Дано и татито най-после се подобри, че да си се прибираме заедно. Мен ме чака едно обикаляне по институции за документи, а с болно или тъкмо оправящо се дете не става... Големите са при дядо си. Ще се организирам някак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт