Евтините неща, от които сме доволни - 25

  • 75 398
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 127
Ще ми препоръчате ли свеж дезодорант за лятото, не против изпотяване Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 831
все щях да ви споделям и все забравям ...Много съм доволна от този крем за ръце
Какво ли не бях ползвала ,ама това си ми е най-доброто ... Peace

# 32
  • Мнения: 4 569
все щях да ви споделям и все забравям ...Много съм доволна от този крем за ръце
Скрит текст:
Какво ли не бях ползвала ,ама това си ми е най-доброто ... Peace
+1 ама повече ми харесва другия, с алое вера който е

# 33
  • Мнения: 82
Момичета, препоръчайте хубава четка за коса на добра цена за много дълга гъста коса! Дъщеря ми вече няма сресване. Сега сме на дървен гребен и четка с метални зъби с топчета накрая на Trisa, но мисля не е най-добрия вариант. Потърсих в нета разни фирми, ама не намирам отзиви  newsm78
Благодаря!
  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2 045
Момичета, препоръчайте хубава четка за коса на добра цена за много дълга гъста коса! Дъщеря ми вече няма сресване. Сега сме на дървен гребен и четка с метални зъби с топчета накрая на Trisa, но мисля не е най-добрия вариант. Потърсих в нета разни фирми, ама не намирам отзиви  newsm78
Благодаря!
  Simple Smile
аз харесвам четките на Beauty Mania - преди време ми бяха донесли тяхни и останах доволна за съотношение цена-качество. Наскоро погледнах, че ги предлагат в Кауфланд.

# 35
  • София
  • Мнения: 565
Аз съм доволна от тази четка на Макадамия:
Скрит текст:
http://www.macadamia.bg/product/chetka-za-razresvane-na-kosata-m … h/11#.U53YO5SSxqZ
Не знам точно колко струваше, но не беше скъпа- под 20 лв  Embarassed
Но не знам все пак до каква сума търсиш. На мен тази четка много ми харесва.

# 36
  • Мнения: 2 045
Понеже заговорихме за слънцезащита, като мой слънцезащитен продукт ползвам това олио, като съм доста доволна от него, но определено не е за тази тема.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
искренчето78, от приятелки чувам добри отзиви за слънцезащитните продукти на Lidl, мисля, че марката е Cien. Из форума също съм чела положителни мнения. Мисля, че цената е средно около 10 лева. Но пак да кажа, нямам лични впечатления, тъй като съм с доста светла кожа и предпочитам медицинска козметика.

# 38
  • Мнения: 160
Взех за малкия слънцезащитно мляко 50-ти фактор на Cien. Ще споделя мнение. От няколко дни го мажа, но още нищо не мога да кажа.

# 39
  • Мнения: 4 195
Много съм доволна от натуралната кола маска на Перфект.

# 40
  • Мнения: 355
Взех си гелчето на Lady Speed Stick след като четох мнения, че спира изпотяването (въпреки вредните съставки), навремето стика беше добър, дано да има ефект, че ми омръзна това мокрото усещане Sad

Последна редакция: пн, 16 юни 2014, 22:39 от *Mariana*

# 41
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 980
искренчето78, от приятелки чувам добри отзиви за слънцезащитните продукти на Lidl, мисля, че марката е Cien. Из форума също съм чела положителни мнения. Мисля, че цената е средно около 10 лева. Но пак да кажа, нямам лични впечатления, тъй като съм с доста светла кожа и предпочитам медицинска козметика.
Миналата година на морето и аз, и детето бяхме със слънцезащитни продукти на Cien, 30-ти фактор. Много съм доволна и от 2-та продукта. В края на лятото нямахме никакви проблеми и много приятен тен, след море, планина и ежеседмични плажове.
Цената на моя беше около 8 лв, детския - около 9 лв. (по спомени).
Тази година също ще взема за морето такива  Peace

# 42
  • Мнения: 295
За да не е само запис, ще споделя за шампоана на Регал с козе мляко, много ми хареса, от тук научих за него и си го намерих/малко трудно за нашия град/. За трето миене с него,косата ми  супер, мился да си купя и балсама.....

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 882
 Момичета,предложете надежден репелент  Praynig

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Момичета,предложете надежден репелент  Praynig
Аз мисля да заложа на "Бочко" - http://apteka.framar.bg/30025641/%D0%B1%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%BE- … 150-%D0%BC%D0%BB-

Общи условия

Активация на акаунт