Евтините неща, от които сме доволни - 25

  • 75 370
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 20 201
Момичета,предложете надежден репелент  Praynig
Понеже съм голяма любов на кърлежите, и аз много внимателно си подбирам репелентите, миналата година взех един български от аптека, страшно съм доволна. Обаче изхвърлих опаковката като свърши, сега как да го търся...много съм завеяна...ooooh!

# 46
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Доволна съм от тази серия лакове на Буржоа  Peace

http://beautifullsin.blogspot.com/2014/06/bourjois-so-laque-bleu-fabuleux-60.html

# 47
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Момичета,предложете надежден репелент  Praynig
Понеже съм голяма любов на кърлежите, и аз много внимателно си подбирам репелентите, миналата година взех един български от аптека, страшно съм доволна. Обаче изхвърлих опаковката като свърши, сега как да го търся...много съм завеяна...ooooh!

Моля те, ако го откриеш го сподели с нас.  Hug
Миналата година ползвах на Бочко, за децата и за мен но не видях ефект никакъв.  Naughty

# 48
  • Мнения: 20 201
Намерих го, това е, но за деца не зная до колко е подходящ. Ползвала съм какви ли не, задължително да са и против кърлежи, Аутани и тн. но от този съм най-доволна.


http://apteka.framar.bg/30018313/%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D0%BB% … D0%B5%D0%B6%D0%B8

Последна редакция: пн, 16 юни 2014, 14:45 от Lemy

# 49
  • Мнения: 1 483
Аз залагам на Аутан.

# 50
  • Deutschland
  • Мнения: 5 469
Шампоан Регал с козе мляко за суха коса става ли? Търся нещо супер овлажняващо за косата. Суха е, прилича на слама  ooooh! В момента ползвам Сайъс с арганово олио, но ефект никакъв

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Щом не е хубав репелентът на "Бочко", явно и аз ще се спра на "Аутан".  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 805
Аз проблем с Бочко нямам... няма нужда да се генерализира така....
Аутан + слънце при мен води до обрив... на детето ще се замисля дали да мажа...

Аз съм доволна от Бочко и от 0+ и от 1+. Мои близки, вече с бебе също са доволни.

Та ... Бочко за малкия и за мен за ръцете. Аутан за мен за краката.

Да добавя че "леко" имам фобия от кърлежи....

# 53
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Момичета,предложете надежден репелент  Praynig
Понеже съм голяма любов на кърлежите, и аз много внимателно си подбирам репелентите, миналата година взех един български от аптека, страшно съм доволна. Обаче изхвърлих опаковката като свърши, сега как да го търся...много съм завеяна...ooooh!

Моля те, ако го откриеш го сподели с нас.  Hug
Миналата година ползвах на Бочко, за децата и за мен но не видях ефект никакъв.  Naughty

Изказвам лично мнение от опит, не генерализирам!
Детето ми е алергично към ухапвания от насекоми, с Бочко го хапеха всякаш не е мазан с нищо!

# 54
  • Мнения: 805
Ми поста ми не беше към теб, ама ОК.

# 55
  • Мнения: 8
Взех едно Ауди А4 за 3000 лв. с метан. Нов внос. Перфектен автомобил. Доволен съм.

# 56
  • Мнения: 20 201
Честито. Коя година е?

# 57
  • Мнения: 18 569
След много умувания днес какъв спрей да взема за коса се сдобих с този

 https://www.google.bg/search?q=%D0%B5%D0%BB%D1%81%D0%B5%D0%B2+%D … .aspx%3B305%3B262

 Ще го пробвам тези дни. Ползвала съм на Глис Кюр жълтия-не бях доволна. Надявам се този да е добър. Основна цел-подхранване, заздравяване, мекота и лесно разресване.
Някоя от вас позвала ли го е? Впечатления?


# 58
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
След много умувания днес какъв спрей да взема за коса се сдобих с този

 https://www.google.bg/search?q=%D0%B5%D0%BB%D1%81%D0%B5%D0%B2+%D … .aspx%3B305%3B262

 Ще го пробвам тези дни. Ползвала съм на Глис Кюр жълтия-не бях доволна. Надявам се този да е добър. Основна цел-подхранване, заздравяване, мекота и лесно разресване.
Някоя от вас позвала ли го е? Впечатления?


Ползвах червения и не останах доволна, дано твоят да ти хареса  Peace

//Не разбрах коя година е евтиното Ауди, че евтино БМВ си търся
  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 8
Честито. Коя година е?
2004 ... средно зле Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт