Евтините неща, от които сме доволни - 25

  • 75 396
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Аз съм го ползвала същия, на мене ми правеше прекалено увиснала косата, не съм доволна.Но моята коса е много тънка и много мека и без това си се сплесква доста лесно, не съм за такива продукти явно.Но пробвай, на твоята може да действа добре.

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 028
Кое антицелулитно кремче е ми препоръчате? Като цяло нямам големи очаквания от един такъв крем, но искам кремче, с което да си масажирам проблемните области. Май съм чела положителни мнения за Дева, но не знам кой точно.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 13 602
Кое антицелулитно кремче е ми препоръчате? Като цяло нямам големи очаквания от един такъв крем, но искам кремче, с което да си масажирам проблемните области. Май съм чела положителни мнения за Дева, но не знам кой точно.

Аз препоръчвам антицелулитния гел на Кройтерхоф /около 10лв. е/ Имай предвид че загрява и не е много приятно.
От Девата не съм доволна.

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 028
Кой на Дева си използвала?
Като цяло целулитът ми май не е много зле. Това загряване наистина няма да е много приятно.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 13 602
Кой на Дева си използвала?
Като цяло целулитът ми май не е много зле. Това загряване наистина няма да е много приятно.


Ето този:
Скрит текст:

# 65
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
Въпроосът е какъв е ефектът от мазането освен загряването  Flutter

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 13 602
Ами като ефект не мога да гарантирам, защото правя и вендузи и нещата при мен са комплексни.

# 67
  • Мнения: 294
Въпроосът е какъв е ефектът от мазането освен загряването  Flutter
Това с ефекта е много относително... аз лично съм доволна, има позаглаждане на кожата, да кажа, че е изчезнал ще излъжа  Wink Не спазвам диети, почти не пия вода, 2 пъти в седмица тренирам

# 68
  • Мнения: 2 620
Маска Теравитал /за мазна кожа/

Убеди ме, и аз ще си я купя Laughing Отдавна я гледам в Елитис и сякаш ми вдъхва доверие като серията на д-р Пенев.

# 69
  • Мнения: 2 620
http://beaut.ie/wp-content/uploads/2013/08/rimmel-stay-matte-foundation.jpg
Струва около 10-12 лв, купувам си го за 4-5 път. Много покривен и матира за дълго време Peace

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 13 602
Маска Теравитал /за мазна кожа/

Убеди ме, и аз ще си я купя Laughing Отдавна я гледам в Елитис и сякаш ми вдъхва доверие като серията на д-р Пенев.

Браво...моята вече привършва, а последните 3 седмици като минавам през Елитис няма...надявам се скоро да заредят или да успея другаде да я намеря из Пловдив.

# 71
  • Мнения: 15
Много ми хареса тази маска, матира ми кожата и я изчиства доста добре



Струва около 7-8 лева в различните аптеки.

# 72
  • София
  • Мнения: 23 069
Благодаря за новата тема!   bouquet

Днес и купих стъклена пила за нокти. вече я ползвах и съм много доволна. Simple Smile

- Кристална рисувана пила за нокти с камъни "Сваровски" - Bohemia.

Харесва ми резултата и това, че е в калъфче.

Цената е 8 лв. и някакви стотинки. В аптеката, от която взех пилата, ползвам намаление.
Доволна съм от избора! Simple Smile


съшата пила си купих от китайския магазин "Чайна сити" за 1,50лв. едно към едно са двете пилички,само дето моята е лилава.




Сега разбирам, че има магазин "Чайна сити". Simple Smile Къде се намира?!

# 73
  • Мнения: 1 831
Пробвахте ли новия шампоан ,който рекламират... Rolling Eyes че му забравих името ,беше много странно (поне за мен) и малко френско  newsm78

# 74
  • русе
  • Мнения: 123
Благодаря за новата тема!   bouquet

Днес и купих стъклена пила за нокти. вече я ползвах и съм много доволна. Simple Smile

- Кристална рисувана пила за нокти с камъни "Сваровски" - Bohemia.

Харесва ми резултата и това, че е в калъфче.

Цената е 8 лв. и някакви стотинки. В аптеката, от която взех пилата, ползвам намаление.
Доволна съм от избора! Simple Smile


съшата пила си купих от китайския магазин "Чайна сити" за 1,50лв. едно към едно са двете пилички,само дето моята е лилава.




Сега разбирам, че има магазин "Чайна сити". Simple Smile Къде се намира?!

В Русе.За други градове не мога да кажа.

Общи условия

Активация на акаунт