Кратки въпроси – бързи отговори

  • 350 691
  • 6 192
  •   1
Отговори
# 2 325
  • Мнения: X
Трябва да ти е включен gps-а на телефона или местонахождението, за да я ползваш. При мен поне е така. Не е нужна интернет връзка, за да работи.

# 2 326
  • BG-DE
  • Мнения: 5 066
Включен е и пак не става  Confused

# 2 327
  • Мнения: X
Да не си изтеглила някоя наблъскана с вируси или бъгава програма?

# 2 328
  • BG-DE
  • Мнения: 5 066
HERE WeGo е навигацията, четох много добри отзиви за нея и затова не мога да си обясня какво не правя като хората  newsm78

# 2 329
  • Мнения: X
HERE WeGo е навигацията, четох много добри отзиви за нея и затова не мога да си обясня какво не правя като хората  newsm78
Ако си изтеглила офлайн картата на България и сложиш отметка на Използване офлайн би трябвало да работи. При мен не се получава, защото картата е 422.8 МВ и нямам място в телефона.

# 2 330
  • BG-DE
  • Мнения: 5 066
Памет имам достатъчно, картите когато съм офлайн се появяват но навигацията не работи, изписва, че не може да намери маршрут офлайн  Thinking

# 2 331
  • Мнения: X
Не знам тогава. Тефонът ми плаче за нов, но съм решила да го експлоатирам до дупка. Почнах да деинсталирам приложения, заради липса на място за ъпдейтите.
Пробвай с друго приложение.

# 2 332
  • BG-DE
  • Мнения: 5 066
Да, май така ще направя  Confused

# 2 333
  • Мнения: 718
За офлайн навигация бих препоръчала MapFactor, ползвам я и съм много доволна Simple Smile

# 2 334
  • Мнения: 1 495
Памет имам достатъчно, картите когато съм офлайн се появяват но навигацията не работи, изписва, че не може да намери маршрут офлайн  Thinking
Може маршрутът ти да те прекарва през държава за която мямаш изтеглена карта?

# 2 335
  • BG-DE
  • Мнения: 5 066
Оказа се, че първо трябва да изтегля маршрута онлайн и после мога да го ползвам офлайн  Rolling Eyes Всички ли навигации са на този принцип?

# 2 336
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Аз ползвам картите на гугъл, там е така: задавам маршрута, изчислява и зарежда. После изключвам нета и  съм офлайн, но се движа според указанията. Това го прилагам примерно, когато преминаваме през Сърбия.
Периодично получавам съобщения на имейла, че зададен маршрут ще бъде изтрит (има някакъв срок), затова ме подканя да го прегледам.

# 2 337
  • Мнения: 1 495
Оказа се, че първо трябва да изтегля маршрута онлайн и после мога да го ползвам офлайн  Rolling Eyes Всички ли навигации са на този принцип?
Какъв маршрут се опитваш да направиш? Работи си нормално приложението, сега го пробвах.

# 2 338
  • BG-DE
  • Мнения: 5 066
Да, вярно и аз сега го пробвах и работи, защо вчера така се получи не знам  Embarassed

# 2 339
  • Мнения: 5 128
Здравейте, може ли помощ и съвет, на кой от двата четци за книги да се спра?

https://edigital.bg/e-book-chetci/pocketbook-touch-lux-3-626-cherven-p468899

https://mallbg.com/%D0%A7%D0%95%D0%A2%D0%95%D0%A6-%D0%97%D0%90-% … shed_112357.html#

Общи условия

Активация на акаунт