Кратки въпроси – бързи отговори

  • 350 934
  • 6 192
  •   1
Отговори
# 2 940
  • Мнения: 1 346
Лаптопът светва с червено на монитора при изключването му и включване, буквите в Word леко имат червеникави точки, някаква синя вертикална тънка черта  има на монитора независимо в Word ли пиша или отварям някой сайт. Какво значи това? Благодаря ви!

# 2 941
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Токов удар в бурите днес - ако си от централна България.

# 2 942
  • Мнения: 1 346
Не, нямало буря, просто те това е станало и в Word когато влизам да пиша, то на горната лента настройките са оцветени в червено..Не знам, как да премахна това нещо, а и какво значи..Успях долу да качена лентата с настройки. Моля помогнете!

Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 22:31 от bubanka

# 2 943
  • BG-DE
  • Мнения: 5 076
Взех си фитнес гривна xiaomi mi band 3, приложението, което свалих е на български но самата гривна е на английски и входящите съобщения не могат да се четат. Има ли начин да сменя езика на гривната ако не на български то поне на руски?

# 2 944
  • Мнения: 1 346
Никой не ми е отговорил. Моля да ми помогнете ..🤨🤨

# 2 945
  • Мнения: X
Никой не ми е отговорил. Моля да ми помогнете ..🤨🤨
Какъв е мониторът ти?

# 2 946
  • Мнения: 1 346
Пише на лаптопа kompad нещо такова....Моля да ми помогнете!

# 2 947
  • Мнения: 5 267
Не, нямало буря, просто те това е станало и в Word когато влизам да пиша, то на горната лента настройките са оцветени в червено..Не знам, как да премахна това нещо, а и какво значи..Успях долу да качена лентата с настройки. Моля помогнете!


Пречи ли ти?

# 2 948
  • Мнения: 1 346
Не ми пречи, но някои ползватели казват, че лаптопа си отива и това му е признак - почервеняване и сигнализира за това нещо.

# 2 949
  • Мнения: 5 267
Не ми пречи, но някои ползватели казват, че лаптопа си отива и това му е признак - почервеняване и сигнализира за това нещо.
Само в Word ли се получава?

# 2 950
  • Мнения: 1 346
Ходила съм в сервиз. Казват, че червенината по монитора и в настройките говори, че лаптопът умира...и ако го отворят, може да не светне монитор повече.

# 2 951
  • Мнения: X
Подготви се тогава. Най-малкото свали нужните ти файлове, снимки и др. на външен носител.

# 2 952
  • Мнения: 5 267
Ходила съм в сервиз. Казват, че червенината по монитора и в настройките говори, че лаптопът умира...и ако го отворят, може да не светне монитор повече.
Аз друго попитах.

# 2 953
  • Мнения: 1 346
Извинявай, че ти ти отговорих конкретно. В Уърд те така като на снимката, но всичките черни места другаде, букви пресветкват в червено...Свалила съм цялата информация, боли ме душата като за човека... свикваш с лаптопа- лична вещ. Свикваш с друг тел, компютър, но с времето

# 2 954
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Отдавна е трябвало да отстраниш този навик към влюбване в техническа вещ.  
 В днешно време всичко техническо  е боклук - който не издържа повече от 7-8 години.  
Новите смартфоуни пък максимум 4 години.

Общи условия

Активация на акаунт