Кратки въпроси – бързи отговори

  • 349 821
  • 6 192
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 292
....Втора ръка дали е добър вариант според вас?
Не, втора ръка дискове не са добра идея.

Който и да е диск от утвърден производител (Seagate, Western Digital) за архивиране на файлове е добър избор.

# 31
  • SF
  • Мнения: 20 771
Това е най-яката тема!

# 32
  • Мнения: 1 922
Моля ви, помогнете на един примат  Embarassed Детето има Samsung S III Neo, опита да си изтегли игра от Гугъл плей и му искара съобщение, че няма достатъчно място в стандартното място за съхранение. Мога ли да  посоча друго място за инсталиране на играта и как? Благодаря ви предварително  Hug

# 33
  • Мнения: 114
....Втора ръка дали е добър вариант според вас?
Не, втора ръка дискове не са добра идея.

Който и да е диск от утвърден производител (Seagate, Western Digital) за архивиране на файлове е добър избор.

Благодаря за отговора! Къде е най-добре да търся посочените? Предложиха ми Адата, те как са?

# 34
  • Мнения: 1 292
Благодаря за отговора! Къде е най-добре да търся посочените? Предложиха ми Адата, те как са?
Adata, Western Digital, Seagate - за архив няма да е проблем.

В повечето фирми за компютърна периферия можеш да намериш който и да е от посочените. Не искам да правя реклама и за това не казвам конкретна фирма, но която и да е по-голяма фирма без Технополис, Техномаркет, Плесио (един вид ширпотребите) и разни подобни би трябвало да ти свърши работа.

# 35
  • Мнения: 114
Благодаря за отговора! Къде е най-добре да търся посочените? Предложиха ми Адата, те как са?
Adata, Western Digital, Seagate - за архив няма да е проблем.

В повечето фирми за компютърна периферия можеш да намериш който и да е от посочените. Не искам да правя реклама и за това не казвам конкретна фирма, но която и да е по-голяма фирма без Технополис, Техномаркет, Плесио (един вид ширпотребите) и разни подобни би трябвало да ти свърши работа.

Предполагам, че в групата влиза и Офис 1... Ще ги потърся. Благодаря!

# 36
  • Мнения: 596
Хора, как се качва снимка тук-във форума? Не да се последва линк, а да се покаже, като коментар? Thinking

# 37
  • Мнения: 5 593
Трябва да е качена някъде снимката. После натискаш бутона с картинката /втората отляво надясно на долния ред, над надписа "Ново"/ и трябва да ти се покаже (img)(/img) - всички скоби са квадратни, но иначе не се показва. Между двата тага слагаш адреса, на който е качена картинката.

# 38
  • Мнения: X
Здравейте! Ако може някой да ми обясни, ще бъда изключително благодарна!  Praynig

Дъщеря ми има смартфон Хуавей, към Глобул е на договор. Проблемът е, че като си изговори минутите към други оператори ( което всъщност е една нейна съученичка) не може да се спре и прави сметка върху таксата. Има възможност да си говорят на скайп или вайбър, обаче за по-лесно се изкушава да й звъни. Много бих искала да огранича изходящите й повиквания към няколко номера, след като си изговори минутите за месеца. Има ли възможност да стане това? Или трябва да огранича абсолютно всички изходящи повиквания?
От Глобул ми казаха, че след като си изговори минутите няма как те да й спрат изходящите обаждания (което си е обяснимо, те са заинтересовани от по-голяма сметка, за мое съжаление.  Confused

Huawei Ascend Y511 е модела.

Последна редакция: пн, 10 ное 2014, 11:55 от Анонимен

# 39
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Би следвало да има някакви предплатени планове.

# 40
  • Мнения: 11 558
Не знам дали ми е за тук въпросът, но ще го задам.
Когато от телефона теглиш игра плаща ли се? Детето тръгна да тегли 2 игри, не го спрях, теглиха се няколко часа и сега сметката ми е 30 лв. отгоре. Сигурна съм че е така, защото аз почти не говоря по телефона, а и 2 седмици беше изключен.

# 41
  • Мнения: 1 292
Не знам дали ми е за тук въпросът, но ще го задам.
Когато от телефона теглиш игра плаща ли се? Детето тръгна да тегли 2 игри, не го спрях, теглиха се няколко часа и сега сметката ми е 30 лв. отгоре. Сигурна съм че е така, защото аз почти не говоря по телефона, а и 2 седмици беше изключен.
Зависи от много неща. Какъв Интернет имаш на телефона, какъв план ползваш. Имаш ли wi-fi у дома? Ако тегли през wi-fi-то, не проблема не е в тегленето. Ако тегли през мобилният нет, да вероятно проблема ти е от там. Зависи какъв план за мобилен нет ползваш.

# 42
  • Мнения: 11 558
Благодаря за бързият отговор!
И двете имам, ама май през мобилния ще да е теглено. Малко не са ми ясни нещата кое теглене как става. В понеделник ще отида до офис, но ми се разясни случката. Много ме е яд, ама ще си знам занапред.
  bouquet

# 43
  • Мнения: 114
Благодаря за отговора! Къде е най-добре да търся посочените? Предложиха ми Адата, те как са?
Adata, Western Digital, Seagate - за архив няма да е проблем.

В повечето фирми за компютърна периферия можеш да намериш който и да е от посочените. Не искам да правя реклама и за това не казвам конкретна фирма, но която и да е по-голяма фирма без Технополис, Техномаркет, Плесио (един вид ширпотребите) и разни подобни би трябвало да ти свърши работа.

Обръщам се с молба за съвет - този външен диск http://www.emag.bg/v-nshen-rack-thermaltake-silver-river-ii-2-5- … 18z/pd/E4XRKBBBM/ добър ли е? Не виждам колко GB e...  newsm78

# 44
  • Мнения: 1 292
Обръщам се с молба за съвет - този външен диск http://www.emag.bg/v-nshen-rack-thermaltake-silver-river-ii-2-5- … 18z/pd/E4XRKBBBM/ добър ли е? Не виждам колко GB e...  newsm78
Това е rack за диск - в него няма диск... и на всичкото отгоре е 2.5 инча (като за лаптоп), което означава, че диска, който ще трябва да купиш ще е по-скъп. Иначе самият rack (облечка) е всъщност доста добър. За съжаление това не е диск.

http://www.emag.bg/v-nshni-hard-diskove/price,between-50-and-100/c -ето варианти. Моята препоръка... Имам същият и го ползвам много!

Общи условия

Активация на акаунт