Кратки въпроси – бързи отговори

  • 352 387
  • 6 192
  •   1
Отговори
# 3 210
  • Мнения: 5 073
Ами , това е оптимално лесния вариант.Пейнт всеки компютър има.
Единствено трябва да напаснеш къде да са буквите,защото няма как да вървят по редовете автоматично.
Ако мога да съм полезна с още нещо-на разположение съм Simple Smile

# 3 211
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Здравейте Simple Smile, да ми помогнете, че нещо не мога да се оправя искам да си сменя звука на Месинджъра, защото това пиукъна сега хич не ми допада, а не виждам откъде става това нещо

# 3 212
  • Мнения: 2 122
Настройките се отварят през снимката Ви.

# 3 213
  • Варна
  • Мнения: 1 957
Здравей! Взимам детски надбавки ,преди дни разбрахме, че нашия обект ще бъде затворен и персонала ще е освободен.Трябва ли да уведомявам социалното,че съм безработна? Веднага ли ги спират ,детските ,или изплащат до срока на следващ.подаване?

# 3 214
  • София-Младост
  • Мнения: 23 383
Здравей! Взимам детски надбавки ,преди дни разбрахме, че нашия обект ще бъде затворен и персонала ще е освободен.Трябва ли да уведомявам социалното,че съм безработна? Веднага ли ги спират ,детските ,или изплащат до срока на следващ.подаване?
Не уведомяваш и не спират изплащане.
При следващото подаване вече ще се види, че е имало месец/и без заплащане.

Следващият път обаче питайте в правилната тема, тук е:
Дом и семейство - Компютри, черна техника, GSM-и IT, компютри, програми - Кратки въпроси – бързи отговори

# 3 215
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Настройките се отварят през снимката Ви.

Мерси Simple Smile, но няма възможност за смяна на мелодия там

# 3 216
  • Варна
  • Мнения: 1 957
Скрит текст:
Здравей! Взимам детски надбавки ,преди дни разбрахме, че нашия обект ще бъде затворен и персонала ще е освободен.Трябва ли да уведомявам социалното,че съм безработна? Веднага ли ги спират ,детските ,или изплащат до срока на следващ.подаване?
Не уведомяваш и не спират изплащане.
При следващото подаване вече ще се види, че е имало месец/и без заплащане.

Следващият път обаче питайте в правилната тема, тук е:
Дом и семейство - Компютри, черна техника, GSM-и IT, компютри, програми - Кратки въпроси – бързи отговори
О ,не обърнах внимание..
Благодаря.

# 3 217
  • София
  • Мнения: 4 429
Здравейте Simple Smile, да ми помогнете, че нещо не мога да се оправя искам да си сменя звука на Месинджъра, защото това пиукъна сега хич не ми допада, а не виждам откъде става това нещо
Как да настроите мелодии за звънене и съобщения в Facebook  Android

Промяна на звука за известия във Facebook

Отворете приложението си във Facebook и докоснете тези три малки хоризонтални (отстрани) линии в горната дясна част на страницата, превъртете надолу и докоснете „Настройки и поверителност“ и след това върху „Настройки“ .


Скрит текст:




Сега превъртете надолу, за да изберете „Известия“,
след което изберете „Настройки за известия“ .





Превъртете до края на тази страница, където виждате „Къде получавате известия“ .
Ще видите, че ви дава три възможности: Push, Email и SMS.
Докоснете „Push“ .





На този следващ екран докоснете тази следваща опция: „Тон“ .





Това отваря списъка на звуците, от които можете да избирате.
Докоснете всеки от тях на свой ред, за да решите кой от тях ви харесва най-много и след това докоснете „OK“ . Това ще промени вашия звук за уведомяване по подразбиране за Facebook.







Променете тона на съобщението по подразбиране във Facebook Messenger

Отворете приложението „Настройки“ на телефона си.
Превъртете надолу и докоснете, за да отворите областта „Известия“ .
Когато всичките ви приложения се заредят, изберете „Messenger“ .
Под действителната зона „Известия“ тук първо натиснете „Чатове и обаждания“



Сега ще видите няколко опции.

Първият - „Важността“ , ви позволява да решите дали искате разговорите и чатовете да изскачат на екрана ви, да вдигате шум и т.н.

Втората опция е тази, която търсим, така че продължете напред и отворете „Звук“ .




За пореден път ще ви бъде представен списък с опции за звук, който да слушате и да направите избор.
След като маркирате кръга до звука, който искате да използвате, просто кликнете върху „стрелката назад“ в горния ляв ъгъл на този екран и звукът се запазва.



Сега можете да се върнете към главния екран „Известия“ и да следвате същия процес, за да промените звука на известията за групови чатове, ако желаете.
________________________________________________________________
________________________________________________________________

Промяна на звука по подразбиране при получаване на повикване на Messenger

Можете също да промените този досаден звук, който чувате, когато получавате повикване във Facebook

Messenger. Върнете се отново в „Настройки“ , чукнете още веднъж върху „Известия“ и след това изберете това приложение „Messenger“ .

Този път ще изберете „Друго“ , щракнете върху „Звук“ и изберете последен път от този изскачащ списък.



Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 09:31 от AnMary

# 3 218
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Здравейте Simple Smile, да ми помогнете, че нещо не мога да се оправя искам да си сменя звука на Месинджъра, защото това пиукъна сега хич не ми допада, а не виждам откъде става това нещо
Как да настроите мелодии за звънене и съобщения в Facebook  Android

Промяна на звука за известия във Facebook

Отворете приложението си във Facebook и докоснете тези три малки хоризонтални (отстрани) линии в горната дясна част на страницата, превъртете надолу и докоснете „Настройки и поверителност“ и след това върху „Настройки“ .


Скрит текст:




Сега превъртете надолу, за да изберете „Известия“,
след което изберете „Настройки за известия“ .





Превъртете до края на тази страница, където виждате „Къде получавате известия“ .
Ще видите, че ви дава три възможности: Push, Email и SMS.
Докоснете „Push“ .





На този следващ екран докоснете тази следваща опция: „Тон“ .





Това отваря списъка на звуците, от които можете да избирате.
Докоснете всеки от тях на свой ред, за да решите кой от тях ви харесва най-много и след това докоснете „OK“ . Това ще промени вашия звук за уведомяване по подразбиране за Facebook.







Променете тона на съобщението по подразбиране във Facebook Messenger

Отворете приложението „Настройки“ на телефона си.
Превъртете надолу и докоснете, за да отворите областта „Известия“ .
Когато всичките ви приложения се заредят, изберете „Messenger“ .
Под действителната зона „Известия“ тук първо натиснете „Чатове и обаждания“



Сега ще видите няколко опции.

Първият - „Важността“ , ви позволява да решите дали искате разговорите и чатовете да изскачат на екрана ви, да вдигате шум и т.н.

Втората опция е тази, която търсим, така че продължете напред и отворете „Звук“ .




За пореден път ще ви бъде представен списък с опции за звук, който да слушате и да направите избор.
След като маркирате кръга до звука, който искате да използвате, просто кликнете върху „стрелката назад“ в горния ляв ъгъл на този екран и звукът се запазва.



Сега можете да се върнете към главния екран „Известия“ и да следвате същия процес, за да промените звука на известията за групови чатове, ако желаете.
________________________________________________________________
________________________________________________________________

Промяна на звука по подразбиране при получаване на повикване на Messenger

Можете също да промените този досаден звук, който чувате, когато получавате повикване във Facebook

Messenger. Върнете се отново в „Настройки“ , чукнете още веднъж върху „Известия“ и след това изберете това приложение „Messenger“ .

Този път ще изберете „Друго“ , щракнете върху „Звук“ и изберете последен път от този изскачащ списък.




Благодаря много 😊😊😊, но при мен явно е друг телефона и може от там да се избира дали да е пуснат звука или спрян

# 3 219
  • Мнения: 2 122
Настройките се отварят през снимката Ви.

Мерси Simple Smile, но няма възможност за смяна на мелодия там
Ето, снимам Ви.

Скрит текст:






Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 11:57 от Silky_soft

# 3 220
  • Мнения: 6 265
Има ли програма, с която да запиша разговор между мен и друг човек, но не по телефона, а на живо докато говорим?

# 3 221
  • София-Младост
  • Мнения: 23 383
Има ли програма, с която да запиша разговор между мен и друг човек, но не по телефона, а на живо докато говорим?
Тази програма къде да е качена...за телефон може да ползваш диктофон.

# 3 222
  • Мнения: 840
телефони имат саунд рекордер и mp3/radio плейъри имат.

# 3 223
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Настройките се отварят през снимката Ви.

Мерси Simple Smile, но няма възможност за смяна на мелодия там
Ето, снимам Ви.

Скрит текст:







Това явно е за Андроид, то даже на предното обяснение е отбелязано, а при iOSявно я няма тази възможност

# 3 224
  • Мнения: 6 265
телефони имат саунд рекордер и mp3/radio плейъри имат.
Благодаря ви .Инсталирах си саунд рекордер и се получи това,което търся  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт