Кратки въпроси – бързи отговори

  • 350 576
  • 6 192
  •   1
Отговори
# 3 330
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Esmee, Plasico IT извършват такава услуга.

# 3 331
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Благодаря calabaza, нищо не си харесах 🙄
Три ми хванаха окото: едната я няма за теглене вече, другата не отваря на четената страница, третата се кликали по незнам си колко пъти.
Явно ще си търся до къде съм стигнала и това е.
Не искам да свалям нещо и да се ядосвам, че не е както искам....

# 3 332
  • Варна
  • Мнения: 818
оправих за сега положението като изтрих хилядиде остатъчни файлове на Вижуъл Студио. Само 4 не ми дава да махна дори като админ, както и едни части на VMWare, но поне за сега се оправи
Можеш да пробваш да изтриеш и съдържанието на тези папки: (съдържащи временни файлове, които може да се зациклили необяснимо вместо да се премахнат от уйн по реда си му)
C:\Users\потребителско име твой компютър\AppData\Local\Temp
C:\Windows\Temp
На Windows 7, 8 или 10 си?
мерси, сега ще изтрия и тях
с 10 про съм

# 3 333
  • Мнения: 1 692
Как мога да си изключа горе в известията да не ми се показват отговори от теми, в които съм участвала? Искам да виждам само тези теми, за които съм си включила известията.

# 3 334
  • Мнения: 840
меню - нови отговори - кошче за боклук на тема която искаш да разкараш

може би.

# 3 335
  • Мнения: X
Да допълня, че ако си през телефона, трябва да минеш на пълната версия първо, от черното поле, най-долу.

# 3 336
  • Мнения: 1 889


Каква е тази джаджа и за какво се използва?

# 3 337
  • Мнения: X
Скрит текст:

Каква е тази джаджа и за какво се използва?
https://www.vali.bg/bg/product/5674/

# 3 338
  • Мнения: 6 177
Изтеглих си iVMS-4500 за  през телефона ,да гледам камерата вкъщи,в началото вървеше,но сега като стартирам визуализация ми изписва Неуспешно свързване.Какъв може да е проблема ?

# 3 339
  • Враца
  • Мнения: 2 225
Здравейте.
Може ли някой да ми каже някоя безплатна програма, с която могат да се сканират файлове, така че в един файл да има много страници. Програмата ми за сканиране ги прави една страница- един файл и ако имам документ с много страници не мога да го направя на едно.

# 3 340
  • Мнения: 840
някоя която върви заедно с скенера.

# 3 341
  • Враца
  • Мнения: 2 225
Както написах по-горе, със скенера има програма, която прави всяка страница на отделен файл. Затова питам за някоя програма, която мога да сваля безплатно.
Моля за помощ! Трябва ми и е спешно!

# 3 342
  • Мнения: 18 993
Както написах по-горе, със скенера има програма, която прави всяка страница на отделен файл. Затова питам за някоя програма, която мога да сваля безплатно.
Моля за помощ! Трябва ми и е спешно!

https://www.naps2.com/

Пробвай тази. Избери пдф формат.

# 3 343
  • Мнения: 2 082
Здравейте, Днес са ми сменили IP-то на компютъра..Кой и защо го променя...?

# 3 344
  • Мнения: 840
и моето се смени и тая от офиса даже не можа да ми обясни защо Laughing

Общи условия

Активация на акаунт