Отговори
# 690
  • Мнения: 4 725
Привет, мили момичета!  Grinning Grinning Grinning  Поздрав на всички ви и благодарност за интересните ви постове!   bouquet  Клипчета, серии, снимки, колажи, преведени статии и хубава музика = прекрасна тема!  Grinning Grinning Grinning


Започнах да следя няколко теми във фейса за Нургюл и се надявам тази снимка да е добре забравена, защото знам, че няма нещо за нея, което да ви е убягнало. Все пак я слагам като поздрав към всички ви и за да се зарадваме на бързото ѝ оздравяване. Grinning Grinning Grinning Явно,воля голяма има тази хубавица.  smile3501



Да ви кажа, че и Ерко не ѝ отстъпва: когато е репетирал накуцването за началото на сезон 2 от Времето лети, нашият ходил с камък в обувката доста време, да не кажа 1седмица,но не твърдя със сигурност, че съм забравила цифрата.... И още една прилика им откривам - и двамата не са само актьори в сегашните си игрални филми, а вземат дейно участие в цялостното им създаване..... Тук там из темите прочетох подобни неща и за други актьори, явно някаква мода има у комшиите в тази посока.....





Кеии, благодаря за превода!   bouquet  Това гифче  ми харесва! Много е нежна тук!



Желая ви приятна вечер и се извинявам, че не ви изброявам поименно, още не съм запомнила всички ви!

# 691
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Здравейте момичета Hug
Свет,Тони,Веси,Ени,Кеии,arpha
Днес имам повод да почерпя
Скрит текст:
ММ има рожден ден ....

за настроение в днешния ден....

# 692
  • Мнения: 2 131
Здравейте СЛАДУРКИ  wavey wavey wavey wavey wavey wavey wavey

КЕИИ  Hug ГОСТИ  Hug ВЕСИ  Hug АРФИ Hug

Слагам ви късно кафенце,не знам за вас,но аз само с едно кафене не мога да се събудя,особенно сега в тази жега ни денем ,ни нощем, може да се спи,така че който иска да заповяда  bowuu


ГОСТИ  Hug  Heart Eyes
Да ти е жив и здрав ММ ,пожелавам му още много рожденни дни,които да празнувате заедно и най-вече  да те обича и да бъде послушен  smile3521 smile3503 smile3521
АРФИ ХОШГЯЛДИН СВАТЕ  Hug  Heart Eyes
къде зачезнахте със другата сватя ,скоро не сте се отбивали  newsm53
за фотките,слагай миличка всичко което ти харесва,старо,ново е без значение,ние тук сме като Мечо Пух, ,КОЛКОТО ПОВЕЧЕ,ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ  smile3521 smile3521 smile3521
Свате ,колкото повече чета за ваш ергенин,толкова повече расте в мен нетърпението за сериала  Whistling Whistling бая допирни точки имат ЕРКАН и Нуриша,,талантливи  работохолици , които искат да пробват как е от другата страна  bowuu
предчувствам,че ще хвърчат искри и флуиди от екрана , амааа от сега ЕРКО,да се запасява с тиксо,че с таз нашта огнена мома бая зор ша му е  Joy Joy Joy Joy Joy

# 693
  • Мнения: 2 131
и да си вземем поредната доза прекрасна музика  Peace
аз  май се превърнах в дисководещ на дворчето ни  Joy Joy Joy Joy надявам се че ви харесва музиката  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
но аз съм такава и в реала,още не съм си отворила очите и пускам музиката, а как хубаво чистя като си пусна плейлистата  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 694
# 695
  • Мнения: 4 725
Здравейте момичета Hug
Свет,Тони,Веси,Ени,Кеии,arpha
Днес имам повод да почерпя
Скрит текст:
ММ има рожден ден ....

за настроение в днешния ден....
http://youtu.be/BE4EdgVZ8Mk
Честит празник на твоя ММ, мила Гости!  Hug  Жив и здрав да е! Хубави емоции ви желая!  party006  party006  party006  Благодаря за почерпката - любимата ми торта! Grinning Grinning Grinning

Свет, привет!  Hug Благодаря и за твоето кафе, и аз пийвам поне две на деня, само че конска доза дълго, но  Naughty шварц Joy Joy Joy , като чайче, докато си преглеждам темите го глътвам.....

Днес обаче ви черпя с чая и усмивката на нашия хубавец, а ако ни посетите в новата ни тема има още какво да видите..... Е, не сме толкова добри, колкото вас, сега се учим, Светлето основно, че при мен времето е по-кът, особено като започне учебната година, ама по-добре да имаме цели, иначе скука, знаеш.....

Заповядайте:



Преди малко попаднах на тази прекрасна усмивка и с нея ви пожелавам хубав ден! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Скрит текст:
Имах 3 денонощия и 17 часа липса на нет, в следствие на гръмотевичен удар Rolling Eyes, затуй липсвах.....

Последна редакция: ср, 23 юли 2014, 11:28 от arpha

# 696
  • гр.София
  • Мнения: 331
                                Привет wavey wavey wavey wavey wavey

               Светле Hug  Гости Hug  Арфа Hug  Кеии Hug

      Малко плодове ще ни дойдат добре.....

               

# 697
  • гр.София
  • Мнения: 331
   ГОСТИ, честит празник, ММ да ти е жив и здрав, много рождени дни заедно да имате за напред  ura newsm59  ura

                           

# 698
  • гр.София
  • Мнения: 331
                       

# 699
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Здравейте, момичет!

Гости   Hug  да ти е жив и здрав ММ!
Скрит текст:

# 700
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Арфа   Hug

Гифчето е от предаването "Вечер с Иван Иванович".
Нургюл беше гост в това предаване, при посещението й в Сърбия.
Тя беше част от журито на филмов вестивал в Палич.


Nurgül Yeşilçay guest in the show "Night with Ivan Ivanovic" ~  26.07.2013 ~

# 701
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Една стара снимка, която Нургюл пусна в туйтър...
Тук е с една от сестрите й.
И двете й сестри живеят в Измир,
може да са се събрали семейно и да са разглеждали стари снимки
  Simple Smile

# 702
  • Варна
  • Мнения: 1 826
И няколко снимки от сета на "Нощ"...






# 703
# 704

Общи условия

Активация на акаунт