Север-Юг - тема 18

  • 23 464
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 21 201
Нещо става с форума.
Изчезна ми последния пост а като се опитах да го редактирам, че да се допълня и ми излезна съобщение, че няма такъв форум.
Ивче, исках да ти кажа в предния си пост, че КГ е разкошен и доста различен сериал от ЗП, който хич не ми хареса и от малкото, което засичах отвреме навреме.

# 691
  • Мнения: 5 109
Нещо става с форума.
Изчезна ми последния пост а като се опитах да го редактирам, че да се допълня и ми излезна съобщение, че няма такъв форум.
Ивче, исках да ти кажа в предния си пост, че КГ е разкошен и доста различен сериал от ЗП, който хич не ми хареса и от малкото, което засичах отвреме навреме.

И на мен ми зачезна цялата тема, даже известията ми се самоизключиха  newsm78

# 692
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Фенка, намерих ги.    bouquet  bouquet
Малеее, къв кеф ме чака сега с всички тия серии накуп.  Heart Eyes Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 5 109
Инджиту и Мееметя у спалнята... Mr. Green

Вечер кат вечер...ама една особена дет некой има напрежение в орейте, а друг напрежение у мозъкО. Laughing
Та ИнджитУ сЪ къпИ да охлади страстите, че мноооу се е напрегнала на оная селска пръчка Берин дет и краднала проекто парцалти и съ измъква без бой, че Меемет не мой и люсне задвратника, че не верва на ИнджитУ... Shocked
Дис момент и Мееметя се е напрегнал, ама у таза, че мисли вечИ да е крайно време да обрули джанките... Heart Eyes Ама пЪ оная се е напрегнала и нема му пусне фандъкя... Crossing Arms
И кат съ засекоа у покоите...пЪ кат се задърпаха, па засецаха...и Мееметя го е яд, чИ ИнджитУ сао чупи стойки и кай, че Афионска пръчка дет не знай си лафи с Ората...оная па я е яд, чИ оня я цуня па не я довършил и само се нада...и те така голем скандал сЪ образува...чуха чак през БосфУрчетУ оттатък...ка Мееметя не плющи ИнджитУ. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Нещеш ли...Мееметя нападна и ИнджитУ сЪ предадИ на повика.... Grinning
Ама тва не и стига та даже речИ да пита дЪл Мееметя я ловка...па оня нъл го срам си признай, че се прай на голем мъж и кай...ти кво ше кайш...я познай... Whistling
И така вечИ секса у Шадоолу не бешИ мираж... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Десетина реда търкал  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Иначе си еродирана, Ентелегентна, възпитана.....  hahaha Heart Eyes

# 694
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 576
Нещо става с форума.
Изчезна ми последния пост а като се опитах да го редактирам, че да се допълня и ми излезна съобщение, че няма такъв форум.
Ивче, исках да ти кажа в предния си пост, че КГ е разкошен и доста различен сериал от ЗП, който хич не ми хареса и от малкото, което засичах отвреме навреме.

Знам Наде че е различен, но на мене тези неща с отмъщенията и Ферхат ми дойдоха в повече... Някой ден може и да го загледам пак, но няма да е скоро...
На мен ЗП ми е фаворита сред Кивовите сериали- всичко ме грабна там- историята, каста, декорите, Къванч и Берен ...абе Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ноо ще наглеждам темичката Peace

пп Инче, като ги събера Зизините анализи на АФК-то, ще взема да ти ги пратя- тогава ще видиш колко реда ще се търкаляш Mr. Green

# 695
  • Мнения: 18 623
Поздрав за всички сладурки! Много ме кефите всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

">#t=74[/video]
https://www.youtube.com/watch?v=QrmX8f1MAPE#t=74

# 696
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Здравейте отново..........
Роминка, последния път когато влязох в темата щяха да дават дългия епизод на СЮ и затова запомних страницата...., днес като влязох да ви търся....изненада нова почти изписана тема....та това ми е математиката...., но като виждам, че сте подхванали Перла не се учудвам, че сте  толкова продуктивни, анализите на Зиз са уникални и да не искаш да гледаш сериала след като прочетеш написаното от нея ти се иска да "хвърлиш " едно око.....
едно питане.....
Скрит текст:
искам да догледам СЮ, но една от сериите я намерих само с гръцки субтитри, ако не се лъжа 72 епизод... и не мога да сменя субтитрите.... ooooh! Embarassed

# 697
  • Мнения: 18 623
Здравейте отново..........
Роминка, последния път когато влязох в темата щяха да дават дългия епизод на СЮ и затова запомних страницата...., днес като влязох да ви търся....изненада нова почти изписана тема....та това ми е математиката...., но като виждам, че сте подхванали Перла не се учудвам, че сте  толкова продуктивни, анализите на Зиз са уникални и да не искаш да гледаш сериала след като прочетеш написаното от нея ти се иска да "хвърлиш " едно око.....
едно питане.....
Скрит текст:
искам да догледам СЮ, но една от сериите я намерих само с гръцки субтитри, ако не се лъжа 72 епизод... и не мога да сменя субтитрите.... ooooh! Embarassed


Гости  Heart Eyes виж си пощата! Hug
ако го няма епизода отстрани, горе в лентата пишеш серията и тя ще излезе. Приятно гледане!

# 698
  • Мнения: 5 109

пп Инче, като ги събера Зизините анализи на АФК-то, ще взема да ти ги пратя- тогава ще видиш колко реда ще се търкаляш Mr. Green

Е те тава ако напраиш душо ш та черпа квот' кажеш  Hug Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 18 709
Ей голям хилеж с вас hahaha
И аз съм навита да се насладя на творчеството на Зиз за АФК Peace

Днес е папарашки ден Wink









# 700
  • Мнения: 18 623
Да, Айрче  Heart Eyes тия сега няма да ги оставят на мира  ooooh! ooooh! ooooh!

ай ся кажете, не ви ли харесва момето  newsm78 За момчето нема да питам  Joy Joy Joy Joy

# 701
  • Мнения: 21 201
Охххх, само с мустаци ми е чок комик. Joy

Скрит текст:


Ако, ще да ги оставят на мира, като ги гледам хич не им пука, че ги снимат ни във водата ни в МОЛ-а ни на тези снимки и така трябва да бъде. В края на краищата са отишли на почивка а не да се съобразяват с папараците, че ги снимали.
Фенче, без коментар съм за момето, не е лоша а и нали той си я харесва, това е важното в случая.



Последна редакция: чт, 19 юни 2014, 19:11 от Neidjal

# 702
  • Мнения: 11 820
Те едни вкусове имат актъорите  ooooh!

# 703
  • Мнения: 18 709
Ами и аз казвам не е лоша Mr. Greenно понеже не съм го следила  през миналото лято , пък Госпожата казва, че изглеждал много щастлив Wink

Ей от два дена не съм гледала СЮ Shocked довечера мисля да си изгледам 57 серия Mr. Green

# 704
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ке паса мухеер... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт