Отговори
# 15
  • Мнения: 2 534
Вярвам!
На сестра ми и ляха , след като едно дете я бутна от буната в морето . Така се е стреснала , че след дни вече не можеше да стане от леглото . Има една туркиня в Балчик , до нашата къща живее , та тя жената и ля куршум . Няколко пъти . Каза (по нейния си простичък начин) , че кръвта й на вода е почнала да става , точно така се изрази .
И на мен са ми ляли , ама за уроки . Той куршума всичко показва . На моя жената видя , че ме е урочасал дядо ми , докато е миел двора и аз точно тогава съм преминала през току що измитите плочки . А за сестра ми , каза жената , че докато е падала към водата , си е мислила , че умира . Точно сега се сетих , че на сестра ми два и ляха , втория беше след уплах от едно куче , като го хвърли туркинята във водата , оловото (или каквото е там , сребро ли ) придоби формата на кучешка глава , брррррррр...

# 16
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Помага.Аз съм го изпитала.Незнам внушение ли или не, но преди имах страх да се прибирам сама.Сега вече не(ляха ми куршум).Както много хора са казали-поне няма да навреди-може би изчиства енергийното поле като се лее куршума.

# 17
  • Мнения: 40
Благодаря на всички отговорили !  Радвам се че Ви има   bouquet!

# 18
  • Мнения: 3 491
На мене са ми лели куршум веднъж като бях на 12 години. Доста бях стресната и със свръхразвинтено въображение. Истината е, че след лeeнето на куршум моите фантазии и страхове спряха. Сега си давам сметка, че тези бабешки деветини май имат доста обоснован фройдизъм в същността си. Нали летият куршум опредметява повода за страха, и като осъзнаеш каква е първопричината, ти минава. В моя случай според бабичката това беше машина, и аз много добре си спомних кога се бях стреснала.

# 19
  • Мнения: 46 517
Не, не помага.

# 20
  • Мнения: 883
Важното е, че не вреди, пък дано и да помогне  Praynig .

На моя позната внучката се е изгорила преди седмица- майка и оставила тенджера с вряла вода на пода, детето решило да я прескочи, стъпило на дръжката и паднало в нея- дупето и крачетата са изгорени, не можела да седи, спяла по коремче и била много уплашена, милата- на 5 годинки е. Не искала да яде, плачела много...Ще я водят да и леят куршум, дано помогне.

Нина, ако се съмняваш в компетентността на лекарите, които са преглеждали бебето ти потърси други, но не се паникьосвай в никакъв случай, така няма да му помогнеш, успех!

# 21
  • Мнения: 7 640
Важното е, че не вреди, пък дано и да помогне Praynig .

На моя позната внучката се е изгорила преди седмица- майка и оставила тенджера с вряла вода на пода, детето решило да я прескочи, стъпило на дръжката и паднало в нея- дупето и крачетата са изгорени, не можела да седи, спяла по коремче и била много уплашена, милата- на 5 годинки е. Не искала да яде, плачела много...Ще я водят да и леят куршум, дано помогне.
аз пък ще ти кажа- бегом в Клиниката по изгаряния- Ужас - до сега не лекар не е ли било детето? Знаеш ли до какво може да доведе такова невежество!!!!

А по въпроса дали вреди- вреди според мен. Ставаш зависим на разни шарлатани и абонат за месеци напред  Naughty

# 22
  • Мнения: 883
аз пък ще ти кажа- бегом в Клиниката по изгаряния- Ужас - до сега не лекар не е ли било детето? Знаеш ли до какво може да доведе такова невежество!!!!

Прегледали са я ужким, не знам в каква степен е изгарянето, но на такава нежна кожичка и на такава голяма повърхност няма как да не е много болезнено и травмиращо- дъщеря ми си изгори наскоро ръката на акумулираща печка, писна за секунди и пак изглеждаше зле, от зачервено стана рана, после хвана коричка и си го болеше детето няколко дни. Не съм я разпитвала моята позната, плачеше от притеснение, но се надявам да са направили най-доброто, а именно да са я завели при специалист, а не при джипито на селото.

Нина, извинявай, че ти разводнихме темата   bouquet .

# 23
  • Мнения: 574
Важното е, че не вреди, пък дано и да помогне Praynig .

На моя позната внучката се е изгорила преди седмица- майка и оставила тенджера с вряла вода на пода, детето решило да я прескочи, стъпило на дръжката и паднало в нея- дупето и крачетата са изгорени, не можела да седи, спяла по коремче и била много уплашена, милата- на 5 годинки е. Не искала да яде, плачела много...Ще я водят да и леят куршум, дано помогне.
аз пък ще ти кажа- бегом в Клиниката по изгаряния- Ужас - до сега не лекар не е ли било детето? Знаеш ли до какво може да доведе такова невежество!!!!

А по въпроса дали вреди- вреди според мен. Ставаш зависим на разни шарлатани и абонат за месеци напред Naughty
Аз пък не бих си помислила ,че не са го завели на лекар все пак. Освен това не трабва да отричаме неща ,които не искаме да се опитаме да разберем. Забравяме връзката си със Земята и Космоса и се затваряме в свои правила. Ванга го е доказвала много пъти.

# 24
  • Мнения: 7 640
както ми описвате, че детето е скочило в тенджера с вряла воде и спи по корем, което автоматично значи, че си е вкъщи, се надявам нещата да се развият добре.
Имам съвсем личин опит с изгаряния на деца, старшно е, повярвайте ми, и в повечето случай тежките усложнение са от лечение вкъщи от разни баби и билкарки.
Анче, за Космоса, Ванга и енергията- канал2001 Grinning, за заболяванията- друг въпрос.
В този бранш има твърде много мошеници, които те коткат и мотат със седмици и месеци напред, през което време снасяш прилежно.
Моето мнение е скептично, но тава не значи, че отричам всичко напълно. Peace

# 25
  • Мнения: 40
Кавиатуата ми бокиа  Embarassed Embarassed Извинете ме !

# 26
  • Мнения: 574
PolarFox , за безбройните шарлатани съм сто процента съгласна с теб. Наистина огромна част от тях само приказват общи неща и зарибяват угрижените хора. За това такива си обикалят на тумби около болници, съда ,Общината и други места, защото знаят как да ти извадят душичката. Ненавиждам ги тези кръвопйци. Но обикновенно за леенето на куршум са по-малко лъжците. И там има разбира се , но има и такива ,които наистина помагат по необясним начин.
Аз не казвам ,че трябва да се лепнат само за такива методи , а и естествено и към медицината. Това ,че не обичам АБ ,например не означава ,че няма да ги използвам когато се наложи. Освен това аз имам операции на сърцето, за които не бих си помислила , че можеха да ми се разминат по врачки и екстрасенси. Така ,че явно не мислим толкова различно с теб, така мислая.
Надявам се ,че сключихме примирие, нали? smile3521 newsm51

# 27
  • Мнения: 3 164
Имам близки които са ходили да им леят куршум, но ефект никакъв.В твоя случай незнам за какво се касае, но понякога нито медицината помага нито Господ-има неща които просто трябва да ги ИЗТЪРПИМ.

# 28
  • Мнения: 7 640
Анче newsm10, беше просто спор, не вражда Grinning

# 29
  • Мнения: 574
Анче newsm10, беше просто спор, не вражда Grinning
Laughing

Общи условия

Активация на акаунт