Как се убива АПЕТИТ!!!

  • 32 285
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 684
Момичета можете ли да ме посъветвате как да убия апетита?

Постоянно съм гладна, а колкото повече ям, повече ми се яде.
От там следва дебелеене, от там нова диета и след това нов вълчи апетит та така до 100 кг.
Ако знаете някакво средство за убиване на апетит, моля да го споделите.

Благодаря предварително!!!

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз си го убивам с кафе и цигари,но не е много полезно....

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 288
И аз съм така.
Аз моя то трепя с лунна и кафе без захар на гладно, но ще следя темата и за други идеи.
Може да се трепе и с хапчета, но ме е страх да не ми се разбалансира организма.
Абе, глад му е майката. Поне при мен

# 3
  • Мнения: 3 576
Мисля да пробвам с фенилаланин.
Освен, че намалявал апетита има и куп други полезни действия.

Ако някой е чувал нещо вредно за него, моля да сподели  Rolling Eyes

# 4
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
От вчера си замествам едно хранене с една шепа(не много голяма)суров слънчоглед.Оказа се,че така повече ми харесва защото аз не обичам солено.Освен това го продават на щанда за диетични храни.Така ме засища,че все едно съм яла солидно. Laughing

# 5
  • Мнения: 5 647
С кафе.  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 684
Кафето е добра идея, но аз го пия като вода.
Що се отнася до цигарите, аз все още съм непушач, а не ми се ще почти на 35 тепърва да пропуша.
Нещо да сте чували за лекарството мазиндол? Някой да го е пробвал?
Моля споделете!!!
А има ли подходящи билки???

# 7
  • Мнения: 1 290
Апетитът идва с яденето,просто намали храната Flutter

# 8
  • Мнения: 1 493
Опитай с много минерална вода, зелен чай и плодови сокове. Яж плодове, когато прегладнееш, пуканки, соя / печена или пържена/ , черен хляб , кисело мляко и пилешки пържоли на скара.

# 9
  • Мнения: 1 493
В магазините за диетични храни има "Царевин" , нещо като зрънчо, но по-полезен, а също така пресовани бисквити от оризови пуканки. Хапваш нещо, а калории малко. Засищаш се, без да дебелееш с полезна за организма храна. В китайските магазини има специален чай за отслабване / комбинация от 8 билки /. Аз лично съм против всякакви хапчета за убиване на апетита. По-добре билки, от химикали. Успех !

# 10
  • Мнения: 8 470
Апетитът идва с яденето,просто намали храната Flutter
и аз така мисля.

# 11
  • New Zealand
  • Мнения: 871
на мен ми из4езват мислите за храна като се влюбя:)))))

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 134
С глад и цигари Mr. Green

# 13
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Мисля да пробвам с фенилаланин.
Освен, че намалявал апетита има и куп други полезни действия.

Ако някой е чувал нещо вредно за него, моля да сподели  Rolling Eyes
Това го чувам за първи път . Ще кажеш ли нещо повече .

# 14
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ненавиждам грейпфрут.Не бях хапвала сигурно 15г. и преди 5 мин. изядах един с цел убиване на апетита.Е толкова ми е гадно сега, че спокойно мога да кажа, че мисията ми е изпълнена Sick

# 15
  • Мнения: 1 564
============================================================
На мен само то ми помага(поне засега).

# 16
  • Мнения: 684
Ефросина, можеш ли да ми напишеш как се казва китайският чай за отслабване?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 271
На мен от кафе на гладно ми става лошо  Sick
Но апетита си убивам, като си измия зъбите  Mr. Green - от пастата ми става едно такова... не съм гладна вече.
Но ефекта е временен, а и говорим за апетит, не за глад. Wink

# 18
  • Мнения: 3 537
И аз със кафе го убивам глада.Църкам си го половин ден по малко. Mr. GreenПонякога си хрускам и солетки.

# 19
  • Мнения: 13
Аз съм пила мазиндол и никак не го препоръчвам. Разбива черния дроб. Ефектът му е да ти прилошава, ама то ти е толкова гадно, че хапваш нещо, за да ти мине Sad. Постоянно си жадна, защото организма се опитва да изхвърли отровата. Една позната каза, че се чувстваш като бременна, ама бях и бременна- далеч по-приятно е от тези гадни хапове Wink

# 20
  • Мнения: 377
........Нещо да сте чували за лекарството мазиндол? Някой да го е пробвал?
Моля споделете!!!

Чувала съм, че влияе на сърцето и на кръвното. Не бих го пила имо и други начини за намаляване на чуството ГЛАД.
Аз пия много вода /поне 2 литра/ и чай без захар.

# 21
 Thinking  az li4no ne vqrvam v nikakvi 4udni ila4i.....ubivam apetita kato se zanimavam s ne6to....... abe osnovnoto e za izvestno vreme da se prinudish da ne qde6 mnogo, posle organizma sam svikva na malko hrana.... az otslabvam s oriz

# 22
  • Мнения: 1 934
Аз си го убивам с кафе и цигари,но не е много полезно....

И така и с много течности.

# 23
Здравейте незнам как точно се убива апетита но зная от опит че зеления или т.н. китайски чай не помага. Т.е помага и дори може да отслабнеш но като спреш да го пиеш си качаш килограмите почти двойно. Казвам го от опит.

# 24
  • Мнения: 1 120
С ябълки и натурални сокове 100% Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
С цигари и кафе Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 1 560
С много и горчиво кафе, с вода и всякакви течности, и с наблягане на зелените салати без подправки обаче (примерно с краставици - 100гр-12калории, зеле 100 грама - 25калории)

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И на мен цигарите и кафето ми убиват апетита, но за кратко. А от плодове и специално ябълки, огладнявам зверски.

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Чай с мед.  Grinning

# 29
  • Мнения: 684
А аз се надявах да има едно жълшебно чайче и да ми се реши веднъж за винаги проблема с килограмите, но уви не е така.
Все пак няма ли някоя чудодейна билка???
 newsm78 babydust7 Rage

# 30
  • Мнения: 206
А аз се надявах да има едно жълшебно чайче и да ми се реши веднъж за винаги проблема с килограмите, но уви не е така.
Все пак няма ли някоя чудодейна билка???

Няма!... Hug
Иначе досега изобретателят да бе спечелил Нобелова награда и съответно линчуван от козметичните и фармацевтичните гиганти... Flutter
Всичко е труд в този живот, miracle, а чудесата... хм... те са друга тема...Heart Eyes

# 31
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
аз моя апетит го убивам с цигари и кафета, но към 15 4аса той убива мен  #2gunfire

# 32
  • Мнения: 684
Абе и на мен ми се струва, че всичката тази мания за отслабване ни се набива нарочно около нас така, че да купуваме какви ли не кремове и хапове, но като ми пречат килограмите и аз се поддавам.
За съжаление работата ми е "седяща" и нямам никакво движение, но апетит да видиш .......
Май ще трабва да се правят упражнения, но сама в нас ми е тъпо, а живея в малък град и тук няма зали и съмишленици.
Вие как решавате този проблем, с гимнастиката и спорта де?????

# 33
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Най ефикасно убивам апетит с гимнастика: бягам на място или правя някоя и друга поза от йогата. Понякога дори като се изправиш хубаво и вдишаш дълбоко няколко пъти и вече се чустваш "в контрол".
Както беше казал У. Дайър "Всъшност е по-лесно да не ядеш, отколкото да ядеш, само умът ти те убеждава в противното" Simple Smile

# 34
  • Мнения: 206
Много, много, много трудно го решавам този въпрос.... Tired
Просто не съм спортна натура и обичам други неща, независимо, че последната една година близо голямо подскачане падна в залите... Flutter И после се чувствам великолепно, НО... въпросът е постоянство. Ето, поредното спиране и поредните отклонения от НВД, и усещам 1-2 килограма трупнати... Cry И защо така сама си обезсмислям немалкото постижения, кой да ти каже...
Сега ще ти отговоря сериозно на въпроса, miracle, макар че и преди малко бях сериозна.
Наистина няма чудодейни "хапчета" и чайове. Има, обаче, наистина действащи системи, с които не искам да ти разводнявам темата. Въпросът беше за апетита...
Ще ти споделя моя опит - в момента и мен ме гони един вълчи апетит, не е истина. Няма да ти говоря за кафе и цигари - аз съм същия идиот, но от това никаква полза. Опитай с вода и билкови чайове. Последните не дехидратират организма. Постави си едно шише вода на "една ръка разстояние" и отпивай от него непрекъснато. Дори да не ти се пие. Действа! Знам, че съветът е известен, но работи. Спортът също помага определено против глада. И забрави за хапчетата, искрено ти казвам.
Хайде стига съм се оливала в писания... Hug

# 35
  • Мнения: 219
На мен много добре ми подейства един чай Регулавит 3.  Пиех по една чаша на ден, а май може и повече и с времето просто спря да ми се прихапва постоянно.  Даже мисля че тук някъде бях чела за този чай. 

# 36
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
С течности /сок, кафе, чай, вода/ и със семки  Mr. Green

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 5 925
Както беше казал У. Дайър "Всъшност е по-лесно да не ядеш, отколкото да ядеш, само умът ти те убеждава в противното" Simple Smile
подаряваш ли ми го за подпис, моля  Praynig

# 38
  • Мнения: 612
Мисля да пробвам с фенилаланин.
Освен, че намалявал апетита има и куп други полезни действия.

Ако някой е чувал нещо вредно за него, моля да сподели  Rolling Eyes
Ами виж тези неща, аз не бих взимала  Confused
 http://www.entheogen-bg.org/Entheogen/Phenylalanine
Тук говорят и за аспартама
http://clubs.bol.bg/index.php?t=msg&th=3789&rid=0&S= … dbbe3f7#msg_13020
Пусни в гугъла и прочети, има доста страници, с най-добри чувства.  Peace
А и тук е пуссната още една тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=0b3d904303dd6b214352 … c=19566.msg376657

# 39
  • Мнения: 2 584
позната история първите месеци като хранех бебка на 3 часа си хапвах и аз, а немога да правя диети когато реша да гладувам ми се яде най много, сега като ми се хапва нещо ям плодове или зеленчуци, преди ядене пия 1-2 чаши вода, тя запълва стомаха и ядеш по-малко, също трябва да дъвчеш по-бавно на мозъка му трябвало 20мин. за да отчете че си се наяла, в началото е неприятно но се свиква а и резултата е видим, успех Grinning

# 40
  • Мнения: 1 731
Подкрепям  dare,и аз така ей тука до компа имам едно половин литрово шише с вода и си пия и щракам на клавиатурата.Като ми пристърже отивам и изяждам един морков.На мен ми действа добре.Засища ме и ми е леко същевременно.Или плодове някакви.От един месец не съм яла хляб ама никакъв,със сладкото се ограничавам .И сутрин си правя гимнастиката-100коремни преси и толкова клякания,докато ми се прави кафето клякам. Party PartyКато съдя по дрехите съм отслабнала.Ама не смея да се претегля ,че ако е само 1-2 кг ще се отчая направо.Дано да е повече.  Praynig Praynig

# 41
  • Мнения: 313
Кафето е добра идея, но аз го пия като вода.
Що се отнася до цигарите, аз все още съм непушач, а не ми се ще почти на 35 тепърва да пропуша.
Нещо да сте чували за лекарството мазиндол? Някой да го е пробвал?
Моля споделете!!!
А има ли подходящи билки???

Имах шефка, която го пиеше когато решеш да отслабва. По погледа й се познаваше, че е треснала мазиндолчето. Някак си и действаше на психиката newsm78.

# 42
  • Мнения: 684
Благодаря Ви момичета Вие сте страхотни!!!

Може ли да ми кажете къде мога да чета за този чай регулавит 3.

Аз много обичам да чета как се отслабва и да си мечтая как един ден и аз ще бъда слаба  newsm53  261uu Animal Pig kaffeetrmker_2

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 174
Момичета, не се лъжете да взимате разни хапчета и чудодейни чайове!  Naughty
Дори да действат, резултата ще бъде само временен! И после пак наново ли? Хайде няма нужда постоянно да гълтаме разни химии само и само да смъкнем някое и друго килце.
За съжаление аз също не съм открила начина за убиване на тоя пусти апетит. Всичките споменати досега съм пробвала, къде успешно, къде не  Mr. Green - цигари, кафета, води, билкови чайове. С изключение на движението -  аз съм много не-спортна натура, всякакъв намек за някакъв спорт ме плаши.  Sick
Единственото което ми доставя удоволствие за дългите разходки, преди с приятелки, сега и с детенце.  Heart Eyes
Моят съвет е: правете нещата, които ви харесват и се чувствайте щастливи. Така ще забравяте, че ви се яде. Поставете си някаква нова, вълнуваща цел и това ще отколони вниманието ви от хладилника. (Например аз сега смятам най-накрая да изкарам шофьорски курс и стомахът ми се свива само при мисълта, даже шоколад отказва в тоя момент!) И се теглете по-рядко. Моят мъж точно затова вече пета година отказва да ми купи кантар.  Laughing

# 44
  • Мнения: 313
Минерална вода с лимон...на 1л нарязвам един лимон и си го пия през деня.

# 45
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Както беше казал У. Дайър "Всъшност е по-лесно да не ядеш, отколкото да ядеш, само умът ти те убеждава в противното" Simple Smile
подаряваш ли ми го за подпис, моля  Praynig

Няма проблеми! Grinning
Книгата на въпросния автор "Истинска магия" е много хубава и учи как да си промениш живота с промяна на начина на мислене. Изчела съм куп подобни, но тази наистина ме вдъхнови. Може да се изтегли от "спиралата".

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 5 925
благодаря ти   bouquet

# 47
  • Мнения: 3 760
На мен от кафе на гладно ми става лошо  Sick
Но апетита си убивам, като си измия зъбите  Mr. Green - от пастата ми става едно такова... не съм гладна вече.
Но ефекта е временен, а и говорим за апетит, не за глад. Wink
При мен пък е обратното. Измия ли си зъбите-огладнявам и то зверски. Спасението е след зъбомиене да дъвча дъвка. Иначе няма заспиване... hahaha

# 48
  • Мнения: 310
Аз апетита не мога да го убия. Сега също похапвам, ама по принцип гледам нещо малко да ям. Иначе ми помагат ядки. Като си хапна и не ми се яде.

# 49
  • Русе
  • Мнения: 659
Пробвайте с горещ чай сутрин на гладно. Не знам дали убива апетит, но поне топи мазнини  Laughing

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 6 389
Минерална вода с лимон...на 1л нарязвам един лимон и си го пия през деня.


и аз го ползвам този метод от време на време Simple Smile

# 51
  • Мнения: 521
Пробвайте с горещ чай сутрин на гладно. Не знам дали убива апетит, но поне топи мазнини  Laughing
топи мазнините Shockedнаистина ли? newsm78ако е така още от утре почвам

# 52
  • Мнения: 153
Апетит се убива с инат,инат и много инат. Laughing
Хапването на всичко и по много ми е любимо занимание,но само ината ме спасява. Joy

# 53
  • Мнения: 2 956
Ох-това с кафето и цигарите е и при мен newsm12....ама знаете ли какво става след 14:00..... smile3511от глад...и глава почва да боли и е ужас...а почна ли сутринта да ям както си пише по книгите,тогава не цигари и кафе,ами и устата да ми залепят пак ще се тъпча цял ден smile3518....но това с водата помага-от няколко дни си ходя с едно шишенце в джобчето и  е по-добре newsm10

# 54
  • Русе
  • Мнения: 659
Пробвайте с горещ чай сутрин на гладно. Не знам дали убива апетит, но поне топи мазнини  Laughing
топи мазнините Shockedнаистина ли? newsm78ако е така още от утре почвам
Taka biah chela niakade predi mnogo godini, pri men dejstva

# 55
  • Мнения: 2 032
Миракл, ето и моите две стотинки мнение по въпроса ти.

Замисли се дали емоциите ти не влияят на храненето и напълняването. Не говоря за спорадични неща, а за това, че силните негативни емоции-стрес, гняв, оттегчение и самота, могат да имат огромно влияние върху начина, по който се храним. "Емоционалното ядене" е главната причина, поради която много жени преяждат (включвам и себе си в това число), и може да е една от главните пречки за отслабване.

Ето един импровизиран тест за проверка дали ядем "емоционално":

1. Когато сме притеснени от проблемна ситуация: (а) запътваме се към хладилника; (б) мислим си за храна, но се залавяме с проблема; (в) говорим за проблема и съставяме план за действие.

2. Ако току-що сме приключили важна задача, или сме си взели деня за почивка, мислим веднага: (а) какво мога да си хапна; (б) за ядене и за следващото по ред нещо, (в) фокусирате се на следващата задача.

3. Колко често сте на диета: (а) почти винаги; (б) когато се налага; (в) никога.

4. Когато сте уморена и напрегната, имате ли: (а) силно желание да ядете, независимо дали сте гладна; (б) мислите си за шоколад, но си давате сметка, че ще помогне само временно; (в) отивате за кратка разходка.

Отговорите (а) са типични за емоционалното ядене.

Може твоят случай да не такъв; ако е така-спираш да четеш. Ако пък е, осъзнаването кое точно е това, което кара конкретната жена да преяжда, е по-важно от, например, хапчета за подтискане на глада. Макар че няма универсална рецепта за противодействие, някои хора намират следните неща за полезни:

А. Воденето на дневник. Колкото и ученически да звучи, това може да помогне човек да има повече контрол над реакциите си и да се чуства по-добре.

Б. Осъзнаването кога се чустваме изморени. Преяждаме когато сме уморени и стресирани (аз поне): различните техники като дълбоко дишане, медитация могат да помогнат.

В. Това звучи много по-просто, отколкото е, но: научваме се да се справяме с негативната емоция (например, някои прости йога пози могат да помогнат при стреса; или се виждаме по-често с приятели, ако преяждаме от скука).

Г. Редовно хранене. Типичния режим на вечната диетичка: "нищо за закуска, малък обяд и издънване всяка вечер" е омагъосан кръг, от който ако успееш да се откъснеш, си на път за подобрение. Ако с всяко ядене приемеш и протеин, нивото на кръвната захар ще е по-стабилно, и т.н.

Д. Промените не стават за един ден. Не се отчайвай, ако след една седмица няма огромна разлика: най-добият начин за отслабване за тялото е "бавно и славно", но постоянно.

Не познавам някой, който в дългосрочен план да е постигнал нещо с хапчета за подтискане на апетита (но познавам доста народ, който си е навлякъл беля). Не го прави, а се замисли кое те кара да преяждаш и се справи с тези навици: това е моят съвет.

# 56
  • Мнения: 1 290
Миракл, ето и моите две стотинки мнение по въпроса ти.

Замисли се дали емоциите ти не влияят на храненето и напълняването. Не говоря за спорадични неща, а за това, че силните негативни емоции-стрес, гняв, оттегчение и самота, могат да имат огромно влияние върху начина, по който се храним. "Емоционалното ядене" е главната причина, поради която много жени преяждат (включвам и себе си в това число), и може да е една от главните пречки за отслабване.

Ето един импровизиран тест за проверка дали ядем "емоционално":

1. Когато сме притеснени от проблемна ситуация: (а) запътваме се към хладилника; (б) мислим си за храна, но се залавяме с проблема; (в) говорим за проблема и съставяме план за действие.

2. Ако току-що сме приключили важна задача, или сме си взели деня за почивка, мислим веднага: (а) какво мога да си хапна; (б) за ядене и за следващото по ред нещо, (в) фокусирате се на следващата задача.

3. Колко често сте на диета: (а) почти винаги; (б) когато се налага; (в) никога.

4. Когато сте уморена и напрегната, имате ли: (а) силно желание да ядете, независимо дали сте гладна; (б) мислите си за шоколад, но си давате сметка, че ще помогне само временно; (в) отивате за кратка разходка.

Отговорите (а) са типични за емоционалното ядене.

Може твоят случай да не такъв; ако е така-спираш да четеш. Ако пък е, осъзнаването кое точно е това, което кара конкретната жена да преяжда, е по-важно от, например, хапчета за подтискане на глада. Макар че няма универсална рецепта за противодействие, някои хора намират следните неща за полезни:

А. Воденето на дневник. Колкото и ученически да звучи, това може да помогне човек да има повече контрол над реакциите си и да се чуства по-добре.

Б. Осъзнаването кога се чустваме изморени. Преяждаме когато сме уморени и стресирани (аз поне): различните техники като дълбоко дишане, медитация могат да помогнат.

В. Това звучи много по-просто, отколкото е, но: научваме се да се справяме с негативната емоция (например, някои прости йога пози могат да помогнат при стреса; или се виждаме по-често с приятели, ако преяждаме от скука).

Г. Редовно хранене. Типичния режим на вечната диетичка: "нищо за закуска, малък обяд и издънване всяка вечер" е омагъосан кръг, от който ако успееш да се откъснеш, си на път за подобрение. Ако с всяко ядене приемеш и протеин, нивото на кръвната захар ще е по-стабилно, и т.н.

Д. Промените не стават за един ден. Не се отчайвай, ако след една седмица няма огромна разлика: най-добият начин за отслабване за тялото е "бавно и славно", но постоянно.

Не познавам някой, който в дългосрочен план да е постигнал нещо с хапчета за подтискане на апетита (но познавам доста народ, който си е навлякъл беля). Не го прави, а се замисли кое те кара да преяждаш и се справи с тези навици: това е моят съвет.
  202uu

# 57
  • Мнения: 6 164
Изграждането на хранителен режим без излишно лакомийстване.

След лакомията следва диетата, което е стрес за организма и той си "отмъщава" с вълчи глад и апетит... Храни се рационално с качествена храна в разумни количества 3-4 пъти на ден и тялото ти няма да те подведе.

# 58
  • Мнения: 521
Пробвайте с горещ чай сутрин на гладно. Не знам дали убива апетит, но поне топи мазнини  Laughing
топи мазнините Shockedнаистина ли? newsm78ако е така още от утре почвам
Taka biah chela niakade predi mnogo godini, pri men dejstva
аз мн обичам чайчета тъй че ще пробвам  bouquet

# 59
  • Мнения: 684
Момичета, Вие направо ме четете като книжка. Наистина този тест, който пусна Алиса се отнася точно за мен, май че на всички въпроси имах отговор а. Ужас!!! Наистина почивните дни мисля каква вкуснотия да спретна уж заради семейството, а най - много се тъпча аз. И т.к. аз решавам какво да готвя в нас винаги е това, което на мен ми се яде в момента и си го ям с апетит, нали аз си го готвя.
 Знам го, но не знам как да се измъкна от това, т.к. продължавам така от години. И нали знаете от Понеделник се променям. Може би ако имам съмишленик ще успея.
Най - важното е, че до сега не съм посягала към хаповете.

Очаквам Вашата подкрепа!!!

# 60
  • Мнения: 521
Пробвайте с горещ чай сутрин на гладно. Не знам дали убива апетит, но поне топи мазнини  Laughing
топи мазнините Shockedнаистина ли? newsm78ако е така още от утре почвам
Taka biah chela niakade predi mnogo godini, pri men dejstva
аз мн обичам чайчета тъй че ще пробвам  bouquet
а какъв чай трябва да пия по точно?

# 61
  • Русе
  • Мнения: 659
Пробвайте с горещ чай сутрин на гладно. Не знам дали убива апетит, но поне топи мазнини  Laughing
топи мазнините Shockedнаистина ли? newsm78ако е така още от утре почвам
Taka biah chela niakade predi mnogo godini, pri men dejstva
аз мн обичам чайчета тъй че ще пробвам  bouquet
а какъв чай трябва да пия по точно?
Няма значение какъв ще е чаят. Аз пия билков от тези в пакетчетата, че става най-бързо. По принцип там, където го бях чела това, пишеше да се пие топла преварена вода, но понеже аз не мога да я пия, реших да пробвам с чай - поне да има някакъв вкус. След като родих бях 62 кг - в момента съм 55.5, но правя и упражнения - Пилатес по 20 минути на ден, остават ми осхте 4 кг и си влизам в най-тесните дънки thumbsup

# 62
  • София
  • Мнения: 1 373
И аз имам 10килца да смъкна и съм твърдо решена да го направя.
На мен когато играя каланетика, апетита значиоетно ми намалява. Чвствам се тонизирана и не ми се яде.
Но всичко е в главата - ако мозъкът ти мисли за ядене , каквито и чйчета да пиеш пак не става.Спорт и премерено хранене е моята рецепта.
Винаги се сещам за едно нещо, което прочетох някъде , звучеше нещо като "можем дакажем НЕ на всекиго, дори  на шефа си например, макар че е далеч по -трудно ,а неможем на хладилника" от тогава се опитвам да му казвам НЕ  Crossing Arms Естествено не винаги успявам, то ми личи и по облата линия Simple Smile но се опитвам  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 215
И моето мнение е да пробваш с чай.

# 64
  • Мнения: 684
А как мислите чаят трябва ли да бъде с мед или не???

# 65
  • Мнения: 732
На мен ми помага пиенето на чайчета и кафенца без захар smile3521 newsm10

# 66
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Току-що си убих апетита Hug Налапах се с тИстЯно (както казва една ЕнтИлИгентна фолк певица)  Laughing Много помага  Peace

# 67
  • Мнения: 291
Аз го убивам с мин. вода с изцеден лимон ж нея, цигарки и кафенца, последните две не са здравословни. Наи-важно е мисленето и нагласата. УСПЕХ!!!

# 68
  • София
  • Мнения: 6 186
Доста сигурен метод е чай от лайка с изцеден лимон в него сутрин на гладно. Но не го препоръчвам на никой, който не иска да си докара язва  Close Изглежда безобидно, но е по-вредно и от черно кафе на гладно.
Иначе и аз съм влязла в омъгьосъния кръг на кулинарията и тъпченето по всяко време. Мисля си, че ако ме оставят 1 седмица без мъж и дете да се шляя по магазините, няма да се сетя за ядене.

# 69
  • Мнения: 310
lioneberja ние всички се опитваме, ама не става при някои Wink

# 70
  • Мнения: 142
Сутрин изпиваш  чаша топла вода с 1 с.л. ябълков обет и 1 ч.л. мед. До обяд няма да ти се яде гарантирам.

# 71
  • Мнения: 310
Не ми звучи много приятно  Sick

# 72
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сутрин изпиваш  чаша топла вода с 1 с.л. ябълков обет и 1 ч.л. мед. До обяд няма да ти се яде гарантирам.
Това го правя всяка сутрин. Щом си изпия "питието" веднага започвам да ям. Но като гледам аз съм най-трагичният случай Whistling

# 73
  • Мнения: 814
Купи си Редуктил. Наистина много добри хапчета от които много се отслабва.Те са нещо като Мазиндола, но без странични ефекти. Действат директно на мозъка и подтискат апетита. Опаковката струва 150 лева, но си заслужава

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 174
Купи си Редуктил. Наистина много добри хапчета от които много се отслабва.Те са нещо като Мазиндола, но без странични ефекти. Действат директно на мозъка и подтискат апетита. Опаковката струва 150 лева, но си заслужава

 #Crazy за 150 лева колко фитнес е това...и колко марули...... hahaha

# 75
  • Мнения: 7 430
Аз го правех с повечко течности и най-вече с вода - при мен имаше резултат Peace

# 76
  • Мнения: 271
 При мен сигурен метод да си убия апетита за цял ден е, като се "надъхам" с някой тежък и много силен парфюм  Sick. А това ми се случва често, я в магазин, или в градския транспорт. Става ми лошо  Close и не мога да помисля за храна часове наред.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 956
Сутрин изпиваш  чаша топла вода с 1 с.л. ябълков обет и 1 ч.л. мед. До обяд няма да ти се яде гарантирам.
Това го правя всяка сутрин. Щом си изпия "питието" веднага започвам да ям. Но като гледам аз съм най-трагичният случай Whistling

А-а-а, не си ти  Naughty
И аз се заканвам всеки ден, че "от утре" съм на диета, а сутрин като мина през някоя баничарница..... Rolling Eyes Embarassed

Пробвала съм и мазиндол и редуктил, като отслабнах с първото с 30кг.
Откакто не го внасят си ги върнах пак  Cry Cry
Сега се мъча с какви ли не диети но резултата е = 0
Сега съм се навила да си купя от новото кафе Витаголд, да видим какво ще стане  Thinking

# 78
  • Мнения: 953
Аз също съм пила Мизандол. Мизанзола действа на нервната система от него чувствах сухота в устата, нервност и нещо не ми понесе на сърцето. Така бях аз,  преценете си дали да го пиете.

# 79
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
С повече течносто Зелан чай,кафе,мин.вода.

# 80
  • Мнения: 532
Като съм постоянно заета с нещо и време не ми остава да хапна дори. Понякога готвя, а другите лапат, т.к.  аз трябва да свърша друга работа.
Аз специално обичам много ядките, засищат ме, редувам ги с плодове и много течности, предимно вода, кафе и чай. Сега съм решила да намаля захарта.  Stop

Общи условия

Активация на акаунт