AVON само за представители - КАМПАНИЯ 09 - Тема 130

  • 21 715
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 390
Успешна кампания ви желая.
И на мен нещо не ми се раздава, а ходенето до пощата вече ми дотегна тотално,....разгласила съм отдавна, че не очаквам от всеки да ми поръчва, да разглеждат само....,но те пък сякаш напук  ми правят и вземат,че си харесат по нещо дребно. Та така, имам пусната 100лв.поръчка + още две добавки от днес. Хората търсят слънчеви  очила, а то няма разнообразие! Мъжките са само един вид. Дамските от мини каталога предната кампания - изчерпани. А е още началото на лятото. Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 166
Здравейте, успешна кампания на всички Simple Smile Пуснах поръчка, успях да хвана процента.. За мен си поръчах Outspoken by Fergie, дано да е хубав, от доста време го обмисля и сега най-накрая се реших  Laughing

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Здравейте в новата кампания и дано да е успешна за всички.
Аз чакам мнение за новата серия на Нейчърълс - орхидея и боровинка. Дали ще е много сладникъв аромата? Искам нещо по свежо и зелено за лятото, но това ме изкушава като цена.
И да попитам дали някой има снимана тази малката листовка с лосионите за тяло и новата серия на Нейчърълс, че не ми стигнаха листовките за всиички и да разпратя по имейли.

# 18
  • Мнения: 13 873
здравейте
честита нова тема
На Катето благодаря

на всички успешна или приятна кампания.



Здравейте, успешна кампания на всички Simple Smile Пуснах поръчка, успях да хвана процента.. За мен си поръчах Outspoken by Fergie, дано да е хубав, от доста време го обмисля и сега най-накрая се реших  Laughing


Зависи от вкуса ти. За мен е един от наистина сполучливите ейвънски парфюми.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 731
... И да попитам дали някой има снимана тази малката листовка с лосионите за тяло и новата серия на Нейчърълс, че не ми стигнаха листовките за всиички и да разпратя по имейли.


Заповядай:

http://www.avon.bg/PRSuite/static/_newhome/c09/Bookmark_C09.pdf

# 20
  • Мнения: 114
Кате, благодаря за темата!  bouquet След кратко изчезване да се появя и аз, някой да не помисли, че съм зарязала компанията - мащеха.
Скрит текст:
Имах си по-интересни занимания, състезанията по математика на детето. Отчитам се с второ място индивидуално и второ отборно на национално състезание по математика. newsm44  Това за състезанията трябваше да е в скрит текст, ама нещо обърках. Съвсем се зашеметих с новия дизайн. Успешна кампания на всички!

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
... И да попитам дали някой има снимана тази малката листовка с лосионите за тяло и новата серия на Нейчърълс, че не ми стигнаха листовките за всиички и да разпратя по имейли.


Заповядай:

http://www.avon.bg/PRSuite/static/_newhome/c09/Bookmark_C09.pdf

Мерси.

# 22
  • Мнения: 750
Здравейте, момичета   bouquet

Включвам се с питане за комплекта на стр. 85- Centre Action- има пулверизатор тоалетната вода, нали?

Успешна кампания на всички и много слънчеви дни  newsm44

# 23
  • Мнения: 2 253
Момичета, кажете ми нещо за парфюма Spotlight.

Какъв тип е - по - лек или по-скоро тежък? Да уточня, че не харесвам леки аромати, сладникави и свежи. Допадат ми такива като черната рокля и перлите.

В К10 има ароматизирана страница, но даже и чисто нов каталога едва-едва се усещаше. Там пише свежа-ориенталска категория. Как да го разбирам това?   newsm78

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Момичета, кажете ми нещо за парфюма Spotlight.

Какъв тип е - по - лек или по-скоро тежък? Да уточня, че не харесвам леки аромати, сладникави и свежи. Допадат ми такива като черната рокля и перлите.

В К10 има ароматизирана страница, но даже и чисто нов каталога едва-едва се усещаше. Там пише свежа-ориенталска категория. Как да го разбирам това?   newsm78



Тогава според мен погледни Today, Tomorrow, Passion Dance, Perceive, Incandessence. Far Away има страшна трайност, но е много сладникав и не се харесва на всеки. Rare Gold също е доста траен, прилича на Перлите, но сладни. Класическия Ерв Леж е интересен кожен/дървесен и от типа на подправковите. Сега не ми се рови за пирамидата му. Хубави и интересни, нетипични Ейвънски са Руж и Нуит на Лакроа. Лукс също е по-различен и заслужаващ внимание. Доста момичета го определиха като бабешки и мухозолест, но за мен изобщо не е такъв.
Spotlight за моя вкус, който е подобен на твоя, е много лек цветен или поне на моята кожа.

# 25
  • Мнения: 284
Здравейте, момичета   bouquet

Включвам се с питане за комплекта на стр. 85- Centre Action- има пулверизатор тоалетната вода, нали?

Успешна кампания на всички и много слънчеви дни  newsm44
Има да Peace
Spotlight си е нежен и лек,щом не харесваш леки и свежи,значи не е твоя парфюм Peace

# 26
  • Мнения: 2 253

Тогава според мен погледни Today, Tomorrow, Passion Dance, Perceive, Incandessence. Far Away има страшна трайност, но е много сладникав и не се харесва на всеки. Rare Gold също е доста траен, прилича на Перлите, но сладни. Класическия Ерв Леж е интересен кожен/дървесен и от типа на подправковите. Сега не ми се рови за пирамидата му. Хубави и интересни, нетипични Ейвънски са Руж и Нуит на Лакроа. Лукс също е по-различен и заслужаващ внимание. Доста момичета го определиха като бабешки и мухозолест, но за мен изобщо не е такъв.
Spotlight за моя вкус, който е подобен на твоя, е много лек цветен или поне на моята кожа.

Тези болднатите не ми допадат. Падам си до черната рокля, бялата перла / Rare Pearl/ и Инканденс Люмиер. Искам понеже да си взема някой нов аромат, и се чудя кой да е той, но май пак ще заложа на старите ... пък и искам да се възползвам от офератата 2 за 36,90 лв, така че изборът не е голям.  Simple Smile
Дано не ставам нахална, но какъв е Infinite Moment?  Embarassed

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Прочетох, че харесваш Черната Рокля и Перлите. Предложих тези, които за моя вкус не са леки и цветни. Успех в избора!
Инфините е сладникав и цветен. Носът ми не го определя като тежък и плътен аромат, но... вкусове разни.

# 28
  • Мнения: 13 873
Дано не ставам нахална, но какъв е Infinite Moment?  Embarassed

Инфинити момент по ваши описания не става, той е лек , цветен  , има една остаъчна хладност внего , стои близко до кожата.

Не посяйгате и към Онли Имеджин и той няма да ви хареса тогав, свеж е и то доста .



Сега прегледах и другите от страницата с 2 за трийсет и нещо.
Може да ви хареса Ултра Секси , той не е лек, нито свеж,  но не е убоен като болднатите от вас  ,обаче май по-добре за да сте сигурна да опитате една мостра.

Инканденсенс Люмиер даже се чудя как са го включили тук- махат го от каталога, спират го от производство . Описали са го като морско-цитрусов- предполагам е станала грешка, не е нито морски най-малко цитрусов. Той си е ориенталско - цветен отвсякъде.




П.С.


Момичета бихте ли споделили какво съдържа комплекта за РД на представителя.

Последна редакция: чт, 19 юни 2014, 23:33 от _re_ge

# 29
  • Мнения: 2 842
Според мен Инфинити Момент е за по-студено време,не е свеж и летен,намирам в него предимно ванилия и е любимият ми аромат за есента.

Общи условия

Активация на акаунт