AVON само за представители - КАМПАНИЯ 09 - Тема 130

  • 21 723
  • 300
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 9
И аз минавам да споделя, че часовник Judith пристига с черна каишка, а не с кафява както е илюстриран. Да си знаете   bouquet

# 226
  • Мнения: 13 958
Имаше ли някъде качен каталог 11 на бг, ровя 20 мин и не мога да открия, ако го няма може ли някой да ми каже цените на успок.масло и охл.лосион за след слънце - зелените. Трябва да пускам бързо поръчката, ама не мога да сравня цените. Помощ! Praynig

новите каталози винаги са качени тук

https://plus.google.com/u/0/photos/112755161844152358349/albums


Каталог 11 тук

https://plus.google.com/u/0/photos/112755161844152358349/albums/ … 29630559645003569

# 227
  • Кюстендил
  • Мнения: 83
joanzzz и Ре, благодаря! Ре, знам че  винаги ги снимаш и ги качваш там, но вчера от бързане да пусна в последния момент, защото все чакам някоя блейка, явно не съм го видяла Embarassed.

# 228
  • Мнения: 114
И при мен часовниците бяха с черни каишки. Но пак са хубави, още повече за тези пари. Пък и никъде изрично не е упоменато, че трябва да са с кафява каишка. Само на картинката в каталога се вижда, че е кафява, а в малката притурка е с черна, в сайта не се вижда толкова ясно.

# 229
  • София
  • Мнения: 4 578
Здравейте момичета! И извинявайте, че се намесвам в темата. Но ми тряябва някой от София / по възможност от южноте квартали/, който ще поръчва по каталог 9. Закъснявам, предполагам, но тая надежда, че има някой, който ще прави поръчка!
Благодаря предварително, ако има такива и ми пишат ЛС!

# 230
  • Мнения: 13 958
..... който ще поръчва по каталог 9.

Дано да става въпрос за Каталог 10. По каталог 09 не се правят вече поръчки. Срокът на кампания 09  приключи  миналата седмица на 9-ти Юли.

# 231
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Спокойна, кампания 9 изтече. Вече е 10-та кампания. Виж дали желаните продукти ги няма в новия каталог.  Hug

# 232
  • Мнения: 6
Здравейте! Много съм притеснена и искам да попитам. Пуснах поръчка за каталог 9 и крайната дата за плащане беше 20.07.2014, аз платих в пощата на 17.07 към 18.00 ч. На 18.07 ми писаха от ейвън смс, че не съм си платила и срока скоро изтича. Звъннах в кол центъра, за да им кажа, че съм платила и момичето каза, че не пристигали веднага парите и има забавяне и да не се притеснявам. Обаче днес в профила ми пак ми показва, че не съм платила. Колко време е нужно да се преведе тази сума от пощата към ейвън. Незнам какво да правя, а искам да пусна нова поръчка, а ще съм извън лимита, ако не се отрази, че съм платила. Sad

# 233
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Mama_na_Kalina, не се притеснявай, в системата на Ейвън плащането се отразява след три раб. дни. Освен това, ти си платила преди да ти изтече срока, мисля че можеш да пуснеш поръчка сега.

# 234
  • Мнения: 686
Здравейте! Много съм притеснена и искам да попитам. Пуснах поръчка за каталог 9 и крайната дата за плащане беше 20.07.2014, аз платих в пощата на 17.07 към 18.00 ч. На 18.07 ми писаха от ейвън смс, че не съм си платила и срока скоро изтича. Звъннах в кол центъра, за да им кажа, че съм платила и момичето каза, че не пристигали веднага парите и има забавяне и да не се притеснявам. Обаче днес в профила ми пак ми показва, че не съм платила. Колко време е нужно да се преведе тази сума от пощата към ейвън. Незнам какво да правя, а искам да пусна нова поръчка, а ще съм извън лимита, ако не се отрази, че съм платила. Sad
Отнема 3 работни дни, за да се отрази плащането. Днес или най-късно утре трябва да ти го изчистят  Simple Smile

# 235
  • Мнения: 5 397
 Часовник Джудит го имам от 6 месеца, с черна каишка е. Моята се скъса вече два пъти, а не го ползвам само него, имам поне 6-7 ейвънски часовника и ги редувам. Дори и да залепя каишката, не издържа дълго.

 Заплащането се отразява до 2 дни, ако е направено предиобед,  и до 3 дни, ако е направено следобед/вечер.

# 236
  • Мнения: 6
Много ви благодаря за бързия отговор! Сега си видях профила и е отчетено, че съм платила!   Simple Smile smile3525

# 237
  • Мнения: 13 958
Цитирам от другата тема :


Привет! Търся си представител да си поръчам нещо от каталог 11. Ако има такъв, който живее в Изток, Дианабад, Дървеница, Студентски град - пишете ми. Hug

# 238
  • Мнения: 47
Здравейте, мацки!
Имам нужда от съдействие. Клиентка ми търси 2 спрея диня от серията Naturals и 1 червило Sequin на Colour Trend.
Моля ви поразровете кашончетата!
 newsm51

# 239
  • Мнения: 1 493
Момичета, днес се наканих да пускам поръчка. Нямам търпение за чантата, тя ми е най-големия мерак. Иначе другите неща са спрея за лак, който много обичам и ползвам много често, но и е много икономичен, от автоматичните моливи и от кремовете за след слънце. Май няма да успея да направя 85 лв за мотивационната, ама здраве да е.

Общи условия

Активация на акаунт