Север-Юг - тема 19

  • 19 753
  • 735
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 21 201
Ванче, Hug ти може да си си изгубила мисълта ама аз я схванах от-до. Laughing Кара-вара Кивчо с тази-онази пак тука ШЪ доди,  Joy нали това имаш в предвид!? newsm78

# 16
  • Мнения: 5 109
Тия па нема угод беееееее...аз вечИ нема пишем по темата... Naughty
Сао спам... Mr. Green


Ма не моеШ  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 9 155
Те не че мойте колеги са по тамън hahaha hahaha hahaha
ама ми се чудят на акъла какво блеем цял ден в телефона,уж не чатя,не пиша нишо само се кикотя
Ама да ви кажа,няма така да продължава това безобразие и безхаберие tooth tooth tooth,ще се взимам в ръце и ще работя,щото какво да ви гледам на вас тук по цял ден,вие не ми плащате newsm78 hahaha hahaha hahaha а ма аха,само може някоя глоба да ми издействате,и да ме вкарате в разход,друго не виждам какво моА а направите smile3533 smile3533 smile3534 smile3534 newsm62 newsm62
Не НАДЕНЦЕ от де таквиз мераци чак,просто за тв говорех,да се явява по често момчето,да си се кефим де

# 18
  • Мнения: 1 012
Еее, ти си по-зле, мац! Те моите са ми подчинени, така че могат само да се кокорят и да си оплакват съдбата едни на други  tooth

Ванче, Hug ти може да си си изгубила мисълта ама аз я схванах от-до. Laughing Кара-вара Кивчо с тази-онази пак тука ШЪ доди,  Joy нали това имаш в предвид!? newsm78
Joy Joy hahaha

# 19
  • Мнения: 18 674
Ванче Heart Eyes, ставаш все по-духовита hahaha щом си прочела, че те питам за моята любимка, значи всичко четеш hahahaА ние верно висим кат прани гащи тука Mr. Greenкой кат нас Laughing

# 20
  • Мнения: 5 109
Ванче Heart Eyes, ставаш все по-духовита hahaha щом си прочела, че те питам за моята любимка, значи всичко четеш hahahaА ние верно висим кат прани гащи тука Mr. Greenкой кат нас Laughing

Ма не моем разберем аз къв ви е проблема?!  newsm78 Сметам сичко ни е 6  Mr. Green Гащи, ама прани!  Naughty

# 21
  • Мнения: 18 591
За кво ви е писнало да ме чакате бе  newsm78 Аз вас колко години съм ви чакала  Joy Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 1 012
Ванче Heart Eyes, ставаш все по-духовита hahaha щом си прочела, че те питам за моята любимка, значи всичко четеш hahahaА ние верно висим кат прани гащи тука Mr. Greenкой кат нас Laughing

От мамата трябва да ви наградят за баш калабалък  hahaha

Така е, Инче, прани, че и изгладени  Joy

Фенче, щото те са Флюбени в тебе и не могат без теб  Hug

# 23
  • Мнения: 5 109
За кво ви е писнало да ме чакате бе  newsm78 Аз вас колко години съм ви чакала  Joy Joy Joy Joy

Минеш, изпростееш нещо с нас, и бегаш. Нема се разбереме  Naughty

# 24
  • Мнения: 21 201
Те не че мойте колеги са по тамън hahaha hahaha hahaha
ама ми се чудят на акъла какво блеем цял ден в телефона,уж не чатя,не пиша нишо само се кикотя
Ама да ви кажа,няма така да продължава това безобразие и безхаберие tooth tooth tooth,ще се взимам в ръце и ще работя,щото какво да ви гледам на вас тук по цял ден,вие не ми плащате newsm78 hahaha hahaha hahaha а ма аха,само може някоя глоба да ми издействате,и да ме вкарате в разход,друго не виждам какво моА а направите smile3533 smile3533 smile3534 smile3534 newsm62 newsm62
Не НАДЕНЦЕ от де таквиз мераци чак,просто за тв говорех,да се явява по често момчето,да си се кефим де
Е да де, като е вери хепи с тази или онази, ще е продуктивен, т.е., ще е на екрана, правилно съм те разбрала.

# 25
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Никой не ме отразяваааа... smile3514 smile3514

# 26
  • Мнения: 18 591
За кво ви е писнало да ме чакате бе  newsm78 Аз вас колко години съм ви чакала  Joy Joy Joy Joy

Минеш, изпростееш нещо с нас, и бегаш. Нема се разбереме  Naughty

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy ми и аз снощи те чакАх до ниедно време, па ти муза си немала ... е, сега па яз немам  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 5 109

Ко ме гъбаркаш ма?!  #2gunfire
Нал обеща нема мучиш повече  #2gunfire

# 28
  • Мнения: 9 155
Е как Айрич,ако прескачам си признавам ,без бой ooooh! Laughing.Коя ти е любимка,Райна ли?
Ама така ще ви викам вече,здравейте прани гащи,алелеее майкууууу как звучи,а нема нема,че трЕбе и себе си да включим в тази бройка
Фен,къде си веее.Хайде моля те постни тук онази фотка дето се хилкат и двамката с Башака,сладури са големи,с различни ,но красиви очи и пълни с огън,сигурно от лИбоФ Heart Eyes Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 109
За кво ви е писнало да ме чакате бе  newsm78 Аз вас колко години съм ви чакала  Joy Joy Joy Joy

Минеш, изпростееш нещо с нас, и бегаш. Нема се разбереме  Naughty

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy ми и аз снощи те чакАх до ниедно време, па ти муза си немала ... е, сега па яз немам  Mr. Green

Епа язе са не ти искам анализ, тая вечер сме на свободна простотия  Peace

Общи условия

Активация на акаунт