Север-Юг - тема 19

  • 19 750
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 573

Тая па тая ... па мучи само  hahaha На секи ред ли да те отразявам тебе  newsm78  Joy Joy Joy

# 31
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Ко ме гъбаркаш ма?!  #2gunfire
Нал обеща нема мучиш повече  #2gunfire
Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 5 109
Е как Айрич,ако прескачам си признавам ,без бой ooooh! Laughing.Коя ти е любимка,Райна ли?
Ама така ще ви викам вече,здравейте прани гащи,алелеее майкууууу как звучи,а нема нема,че трЕбе и себе си да включим в тази бройка
Фен,къде си веее.Хайде моля те постни тук онази фотка дето се хилкат и двамката с Башака,сладури са големи,с различни ,но красиви очи и пълни с огън,сигурно от лИбоФ Heart Eyes Mr. Green

Глей па тая как иска се излузи от просторЯ! Чшшшш къде фана и ти си в кюпа!  Naughty

# 33
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ПойчИ не ви говорим Naughty си пишем сама и ше се самоцитирам Mr. Green
Отдава ми се прекрасно Whistling

Даже може и да поспорим, аз и аз... Laughing

# 34
# 35
  • Мнения: 9 124
Те не че мойте колеги са по тамън hahaha hahaha hahaha
ама ми се чудят на акъла какво блеем цял ден в телефона,уж не чатя,не пиша нишо само се кикотя
Ама да ви кажа,няма така да продължава това безобразие и безхаберие tooth tooth tooth,ще се взимам в ръце и ще работя,щото какво да ви гледам на вас тук по цял ден,вие не ми плащате newsm78 hahaha hahaha hahaha а ма аха,само може някоя глоба да ми издействате,и да ме вкарате в разход,друго не виждам какво моА а направите smile3533 smile3533 smile3534 smile3534 newsm62 newsm62
Не НАДЕНЦЕ от де таквиз мераци чак,просто за тв говорех,да се явява по често момчето,да си се кефим де
Е да де, като е вери хепи с тази или онази, ще е продуктивен, т.е., ще е на екрана, правилно съм те разбрала.
Наденце,ще се разберем с теб тази вечер ,споко има време до среднощ hahaha hahaha
Ама точно това имах в предвид за екрана,да го дават често с повече филми,обаче аз пък си помислих,че ти ме питаш да дойде при нас ,демек в БГ,и си викам чак таквиз големи мечтииии
Рабрахме ли се сега  smile3555 tooth tooth tooth tooth tooth

# 36
  • Мнения: 9 124
Инко не бегам вееее, и аз у кюпа,то  да искаш нЕма бегане тукЯ,кат сме на един акъл сите
А съм сигурна,че една с една нямаме на еднаква възраст,ама на лудост се докарваме кат сестринки Thinking Laughing Laughing Laughing

# 37
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
А наздраве Зиз... тоя Меемет е голем бастун некой път, ама инак стаа... Laughing

# 38
  • Мнения: 5 109
Инко не бегам вееее, и аз у кюпа,то  да искаш нЕма бегане тукЯ,кат сме на един акъл сите
А съм сигурна,че една с една нямаме на еднаква възраст,ама на лудост се докарваме кат сестринки Thinking Laughing Laughing Laughing

То е важна духовната възраст (и според нея всички сме в 1ва яслена група  hahaha )

# 39
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
А наздраве Зиз... тоя Меемет е голем бастун некой път, ама инак стаа... Laughing
А, бастун...нема такова нещУ...супер си е момчето...се чудиш как търпи Гюмюша... Mr. Green

# 40
  • Мнения: 5 109
А наздраве Зиз... тоя Меемет е голем бастун некой път, ама инак стаа... Laughing

Как мое кажеш за Мехмедя, че е бастун като днеска толко галантно лющи Инджито  newsm78

# 41
  • Мнения: 18 646
А наздраве Зиз... тоя Меемет е голем бастун некой път, ама инак стаа... Laughing

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Ванче Heart Eyes, да Райна ми е много любима Rolling Eyes Grinning

# 42
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 smile3506
А наздраве Зиз... тоя Меемет е голем бастун некой път, ама инак стаа... Laughing

Как мое кажеш за Мехмедя, че е бастун като днеска толко галантно лющи Инджито  newsm78

# 43
  • Мнения: 18 573
Ванче  Heart Eyes тази ли ?

Тая па Зизуна  Heart Eyes съвсем изперка  Joy Joy Joy Joy Joy сама си говори  #Crazy

# 44
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Виде ли Зиз Heart Eyes даже и те наричат изперкала... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт