Уплътняване на устни???-МОЛЯ дайте ми съвет.

  • 3 135
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 504
Това, за което аз се поинтересувах и ми препоръчаха е не гел, а някаква киселина, не помня точно името, която е хормоноподобно вещесво и наистина се задържа не повече от 6 месеца, като след това се резорбира от организма, като обемът на устата остава малко по-голям от първоначалния преди интервенцията. можете сами да изберете количеството, което да ви бъде инжектирано като обикновено една ампула е достатъчна за видим ефект.
В "Скин лайн" ампулата струва 220 евро  love001
Да, за хиалуронова киселина.
mam4e_mia  го е обяснила добре.
Аз също съм против силикона в устните, защото познавам недоволни, а махане няма, тъй като не е в имплант, а се инжектира със спринцовка.
Може би ако първо пробваш с хиалуронова или колаген, харесаш се и тогава добър специалист ти сложи силикон ще е ок.  Но първо пробвай с нещо резорбируемо. Струва ми се неприятно често да те дупчат с резорбируеми, за това ако се харесаш и искаш да си така постоянно- проучи къде правят хубави силиконови устни.
Има и друго, че при силикона може да се намали чувствителността и устните да станат по- поддатливи на измръзване, на студ да посиняват. Това е на книга, на практика не познавам такава жена... За другите филъри не зная има ли го това.

Извини ме, че малко объркано се изразявам, днес хич не съм в час Sick

# 16
  • Мнения: 5 103
Имам няколко приятелки с такива устни имам и тел на студиото кадето го правиха, резултата е доста добър, ако искаш пиши на лични да ти прата тела.

# 17
  • Мнения: 1 313
тези временни пълнители като най-добър вариант ми се струват, защотото ако стане някой гаф поне си знаеш, че след 6-12 месеца се маха

# 18
  • Мнения: 1 883
Много благодаря на всички за изчерпателните мнения  и съвети Grinning
Ще помисля още малко и скоро ще ме видите с чисто нова и хубава усмивка!!!!

Общи условия

Активация на акаунт