Моят успех!

  • 9 920
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 461
Поздравления и от мен, сигурна ли си че не вземаш някакви добавки?

# 16
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
Поздравления и от мен, сигурна ли си че не вземаш някакви добавки?

Напълно сигурна съм. Аз съм много против добавките и честно казано ме е страх да ги ползвам. Единствено съм приемала калции и разни витамини, зимата, но това е за поддържане на имунната и костната система. Особено калция го пих в началото, защото с тези килограми костите и ставите ми имаха нужда нещо да ги крепи при тренировка.

# 17
  • Мнения: X
Даже и калцият ти е бил излишен - костите няма как да станат по-здрави Simple Smile докато виж, прекомерния прием на калции може да създаде други проблеми.

Продължавам да се удивлявам на интереса, а и по-горе подозренията, относно хранителните добавки. Въобще това беше причината да влезна и да пиша в този форум - нека всички, които четат темите да разберат - с хранителни добавки не може да се отслабне!

Става само с промяна на начина на живот - най-вече хранене. Добавката може само да спомогне, но никога да допринесе изцяло за проблема с килограмите.

# 18
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
За добавките е така. На всяка добавка пише, че е нужен определен хранителен и тренировъчен режим. Имам приятели, които са фитнес инструктори и те също са ми казвали безброй пъти, че добавките не правят чудеса. Те дават енергия спомагат, но тренировките са неизменни. За това и реших, че няма смисъл да ползвам и без тях има ефект и то голям.

# 19
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
Поздравления за чудесните резултати!
От две седмици съм на същия режим и много се надявам и при мен да се получат нещата, въпреки че не съм на 20;)
Но определено се чувствам по-добре и вярвам в себе си.
Сподели за крем-карамела с мед, моля:) Не бих посегнала към него на този етап, но ме впечатли:) пък и децата ще са доволни, ако се появи нещо сладко из нас Crazy

# 20
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
1л. мляко (аз го правя с ниско маслено), 6 яйца и мед на вкус (2 големи лъжици по принцип са достатъчни). Слага се в купички или иенска тенджера и това е Simple Smile Пожелавам ти успех и за рецепти може да разменяме, аз доста от тях съм си приспособила Simple Smile А от този крем карамел може да си хапнеш напълно спокойно той е само 1500 калории цялата доза Wink

# 21
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
2 пъти отслабвах с по 33 кг-веднъж преди бременността и веднъж след нея. Задържам килцата вече 3та година. От 88 на 55кг. Сутрин пия кафе с подсладител,на обяд таратор или кисело/плодово мляко,вечер салата с немазно месо печено на скара.Плодове и зеленчуци на корем. Майката му е ограничението и дисциплината. При мен е вече рутина-приспособявам рецепти постоянно-например бъркани яйца в керамичния тиган с нискомаслено сирене без мазнина,а ако прекаля, 2 дни ограничавам калорийния прием. Не правя упражнения-чат-пат изкачвам стълбите до 8-мия етаж и обратно. Това е тайната на моя успех,чувствам се прекрасно и леко.  Peace Готвенето за семейството ми не ме изкушава,доставя ми удоволствие. Никога повече не искам да бъда почти 90 килограма. Naughty

# 22
  • Мнения: 745
Поздравления за постигнатия резултат и волята ☺ Кажи нещо повече за упражненията, които правиш. Това с 1000 коремни преси ми се струва 😻😓

# 23
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
Относно упражненията - важно е бягането било по стълби в парка или където и да е само да се натоварваш то помага за по-бързото сваляне на килограми. Хубаво е кожата да се подхранва с хидратиращи кремове или домашна свинска мас. На мен лично маста ми помага най-много. За коремните преси те се правят по 100 от вид. В началото е много трудно, но се свиква. Първо правиш коремни преси после тичаш и няма да имаш ужасяваща мускулна треска. А видовете коремни преси са: обикновени, обикновени със завъртане веднъж в ляво, веднъж в дясно, със свити колене вдигаш краката към корема, със свити колене вдигаш горната част на тялото, лягаш по корем и надигаш гормата част на тялото колкото можеш.

# 24
  • Мнения: 2 127
1. Бягане, да, но при човек с наднормено тегло, се товарят ставите и костите. Отделно, не може да лежиш години и после да се втурнеш да бягаш 5 км. Първо се започва бързо ходене, свински тръс, кросове... В този ред. Докато си достатъчно лек, за да правиш интервално кардио, което е много по-ефективно от дългото монотонно такова.
2. Коремът е като всяка друга мускулна група. С по 1000 коремни преси най-много да си прецакате кръста. Не се усеща веднага, но дългосрочно не е добра опция. 4-5 серии по 20-30 е достатъчно.
3. Тренирайте си цялото тяло - лицеви опори, клякания, коремни преси, а най-добре се запишете на спорт, където има треньор, за да ви научи на правилното изпълнение на упражненията. Иначе 1. Може да нямате ефект и 2. Да се контузите
Simple Smile

# 25
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Аз лично мразя бягането,но за сметка на това ходя много пеш.  Peace

# 26
  • Мнения: 2 127
Не е същото, обаче. Трябва да вдигаш определен пулс, за да гориш мазнини Peace Но има много начини.
Това тренировката не е просто да се раздвижваш. Разбира се, ходенето пеш е чудесно, по-добре от да се качиш в колата за 5 метра. Много е важна интензивността, ПРАВИЛНАТА интензивност, както споменах - човек 100 кг и човек 50 кг не трябва и не може да се подлага на едно и също натоварване. Важна е и техниката. С едното бягане, което изглежда супер просто - излизаш и тичаш, нещата далеч не са толкова елементарни. Как стъпваш, как си движиш тялото са все неща от значение. Пак, няма да се усетят негативите сега, на момента, но дългосрочно последствия има.
Всичко това не го пиша, за да ви убедя колко не сте прави, напротив, Мони я познавам лично и мога да кажа, че има страхотен успех. Но има неща, които трябва да се вземат под внимание, аз също съм правила по 1000 коремни на ден. Казвам го, защото съм минала по този път, а в продължение на година нямаше кой да ми ги обясни тези неща и последствията са налице.

# 27
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Аз лично не съм по усилените тренировки,нито пък имам кой знае каква нужда от тях. Просто се движа повече и това ми е достатъчно. Peace

# 28
  • Мнения: 2 127
Ти добре, но нали си даваш сметка, че тук четат доста млади момичета, част от които може да повторят дословно всяко написано нещо и... Леееко да се попрецакат.

# 29
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Да,давам си и за това говоря лично за себе си.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт