Българки омъжени за пакистанци

  • 25 196
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5

Моля, искам да се свържа с българки, които са омъжени за пакистанци.
rouse39@dir.bg e моят email
ще очаквам да ми пишете
предварително благодаря

# 1
  • Мнения: 8
здравей!аз се запознах във фейсбук с пакистанец и той иска да се оженим,но аз се страхувам и незнам дали е искрен!след 2 седмици сигурно ще се срещнем в дубай и за сега сме решили да се оженим в пакистан и после да живеем в българия!искам да ме посъветвате как да постъпя?

# 2
  • Мнения: 2 786
Запознали сте се по фейсбук, не сте се виждали наживо дори и той вече напира да се жените? Това ми звучи като ... брак по сметка от негова страна. Ако сама не можеш да усетиш колко нереално е това, то ...  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 27
Първо се запознайте на живо, а после мисли за връзка камо ли брак!

# 4
  • Мнения: 1 265
здравей!аз се запознах във фейсбук с пакистанец и той иска да се оженим,но аз се страхувам и незнам дали е искрен!след 2 седмици сигурно ще се срещнем в дубай и за сега сме решили да се оженим в пакистан и после да живеем в българия!искам да ме посъветвате как да постъпя?

НЕ ГО ПРАВИИИИИИИ !!!!!

ЖИВЯЛА СЪМ В ИНДИЯ, познавам характера им ?!?!
ПАКИСТАНЦИТЕ.... са циганите на тази страна; но..са ПО-ЦИГАНИ И ОТ БЪЛГАРСКИТЕ.

Но ако искаш....опитай  #Crazy  Thinking

# 5
  • Мнения: 8
ами той не 4е напира ами ако сме семейни можем да сме интимни,защото той е религиозен!но все пак страхът си го има де!!!

# 6
  • Мнения: 27
Tова с религиозността и интимността си е чиста проба оправдание  Wink
Да не се връзваш на такива изказвания!

# 7
  • Мнения: 8
а ти с пакистанец ли си свързана-омъжена???

# 8
  • Мнения: 27
Не с пакистанец, а с религиозен мюсюлманин.

# 9
  • Мнения: 1 265
Не с пакистанец, а с религиозен мюсюлманин.


Това...религиозен мюсюлманин....мила Азизам, защо не го сложи в кавички ??? Някои от тях са тооолкова религиозни, колкото аз ..СЪМ КОСМОНАВТ.

Желая ти много вяра в собствените сили и успех за да издържиш.

# 10
  • Мнения: 27
Не говоря за някои Wink говоря за моя случай!
И аз познавам доста религиозни, атеисти и чисти лицемери.

# 11
  • Мнения: 14 638
ами той не 4е напира ами ако сме семейни можем да сме интимни,защото той е религиозен!но все пак страхът си го има де!!!
И ако не ти допадне в интимната част ще се разведете. hahahaКакво пък толкова сложно? Joy
После ако срещнеш в нета друг религиозен,пак същата схема:женитба,интимност...ако не си паснете развод!То да беше само интимната част Rolling EyesАми културните различия?

# 12
  • Мнения: 794
здравей!аз се запознах във фейсбук с пакистанец и той иска да се оженим,но аз се страхувам и незнам дали е искрен!след 2 седмици сигурно ще се срещнем в дубай и за сега сме решили да се оженим в пакистан и после да живеем в българия!искам да ме посъветвате как да постъпя?

Това е пързалка, нали?
Моля те, кажи ми, че е пързалка  Praynig

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 644
здравей!аз се запознах във фейсбук с пакистанец и той иска да се оженим,но аз се страхувам и незнам дали е искрен!след 2 седмици сигурно ще се срещнем в дубай и за сега сме решили да се оженим в пакистан и после да живеем в българия!искам да ме посъветвате как да постъпя?

Това е пързалка, нали?
Моля те, кажи ми, че е пързалка  Praynig

E, не!!! Разбира се, че е пързалка! Кой нормален човек ще сключи брак, за да прекара една страстна нощ някъде си, на ... да не казвам къде!?
Ужас! Какво ли не прави безработицата....  Whistling ooooh!

# 14
  • Мнения: 1 382
Да ожени се и го чакай да дойде тук. Ще те ползва за трамплин, а ти ще ревеш по предавания като тази

# 15
  • Мнения: 794
Момичета, опичайте си акъла, информация има много навсякъде.
Толкова ли свършиха българите и европейците  newsm78 newsm78

# 16
  • Мнения: 2 786
Jade Rose, това предаване наистина трябва да го гледат всички, които са склонни да се вържат на такива неща.

# 17
  • Мнения: 794
Да!
И аз го изгледах, макар че не съм пряко засегната.
Ако не им стига собствения акъл, то поне да се вслушат в хората, преминали през това.

# 18
  • Мнения: 1 382
Jade Rose, това предаване наистина трябва да го гледат всички, които са склонни да се вържат на такива неща.

Да има такива предавания, обаче както виждаш има и жени склонни да вярват на всяка казана дума без да са запознати нито с религия, нито с култура, нито с начин на живот.
Това пък с познанството по фейсбук и мисълта за брак ме потресе.

# 19
  • Мнения: 794
Jade Rose, това предаване наистина трябва да го гледат всички, които са склонни да се вържат на такива неща.

Да има такива предавания, обаче както виждаш има и жени склонни да вярват на всяка казана дума без да са запознати нито с религия, нито с култура, нито с начин на живот.
Това пък с познанството по фейсбук и мисълта за брак ме потресе.

Мен ме потресе, че някой би се вързал на обещания, че те, видиш ли, ще се оженят там, пък после, ама разбира се, ще се върнат да живеят в България  Tired

# 20
  • Мнения: 1 382
То може това е да целта. Брака с гражданин на ЕС ти отваря вратите към Европа. Дава право на работа и пребиваване без виза.

Последна редакция: вт, 15 юли 2014, 13:58 от Jade Rose

# 21
  • Мнения: 2 786
То може това е да целта. Брака с гражданин на ЕС ти потваря вратите към Европа. Дава право на работа и пребиваване без виза.


Точно това е цялата работа.   bouquet Тук пък е пълно с турци, които се женят с местни жени, които са били на почивка в Турция, идват, но веднага като вземат постоянното местожителство след 3 години се развеждат. Любов, нали разбираш ...

# 22
  • Мнения: 794
Прави сте и двете!
Дано да си отварят очите момичетата, че не е шега работата.
Е, тази красива жена от видеото, хубава работа е имала, млада, пътувала е, заради една грешка, целият и живот е очернен.
Да живееш с надеждата, че след 10 години евентуално може и да видиш детето си ...

# 23
  • Мнения: 2 786
Поне признава, че го е направила от глупост и че е само нейна грешка. Млада е била, наивна, повярвала е в нещо, което не съществува. Аз се учудих, че са я пуснали да се прибере с детето.

# 24
  • Мнения: 14 638
Съмнявам се изобщо да се види с детето.Дори за няколко месеца раздяла децата вече са подковани,че майката е мръсница и какво ли не...След 10год. мюсюлманче едва ли ще комуникира с ''неверницата''.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 945
Да ожени се и го чакай да дойде тук. Ще те ползва за трамплин, а ти ще ревеш по предавания като тази



АБСОЛЮТНО ТОЧНО!!!
И никакво българско посолство не е виновно.!!!
Те хората много добре си знаят колко е безсмислено да се занимават с подобни каузи.
Да му имам на българина(българката) акъла който идвал после!!!

# 26
  • Мнения: 8
Да ожени се и го чакай да дойде тук. Ще те ползва за трамплин, а ти ще ревеш по предавания като тази



искам да уто4ня,защото явно не съм разбрана-СТАВА ВЪПРОС ЗА ПАКИСТАНЕЦ!!! Не е правилно да се слагат вси4ки под едно 4исло!Все едно да ни казват 4е сме румънци или македонци!!! Имаш ли си на идея колко са разли4ни?

# 27
  • Мнения: 8
МАЙ ВСИ4КО ОТИВА КЪМ РАСИЗЪМ!ЗАЩО ТАКА? newsm78 НЕМОГА ДА ВИ РАЗБЕРА НЕЩО-ПЪРВО СТАВА ВЪПРОС ЗА АРАБИН ОТ КУВЕЙТ,А ТЕМАТА Е "БЪЛГАРКИ ОМЪЖЕНИ ЗА ПАКИСТАНЦИ" И ВТОРО СЛАГАТЕ ВСИ4КИ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ,А НЕ Е ПРАВИЛНО!!! ИМА ЛИ ИЗОБЩО НЯКОЯ ОТ ВАС КОЯТО ДА Е ИМАЛА НЕЩО ОБЩО ПОНЕ С ПАКИСТАНЕЦ ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА БРАК???

# 28
  • Мнения: 794
Имаш ли си на идея колко са разли4ни?

Ами, айде обясни колко са различни  Wink

# 29
  • Мнения: 1 382
Какъв расизъм бе момиче?
Пакистанците са още по зле. Религиозни и бедни.
Виж девойката от клипчето се е омъжила за арабин от Кувейт с канадски паспорт. Предполага се, че щом е взел такъв е видял свят и има друг начин на мислене. Обаче не би.

А твоя пакистанец не случайно напира да се жени за теб. Път му трябва към Европа.

# 30
  • Мнения: 794
Вместо да се радваш, че изпатили споделят мнение, ти редиш кой бил расист и кой не.
Прочети си поста отново и кажи честно, ако не беше ти, а някоя твоя приятелка или твоята дъщеря, какво щеше да я/се посъветваш в подобна ситуация?

# 31
  • Мнения: 8
Какъв расизъм бе момиче?
Пакистанците са още по зле. Религиозни и бедни.
Виж девойката от клипчето се е омъжила за арабин от Кувейт с канадски паспорт. Предполага се, че щом е взел такъв е видял свят и има друг начин на мислене. Обаче не би.

А твоя пакистанец не случайно напира да се жени за теб. Път му трябва към Европа.

НЕ ЗАЩИТАВАМ ПАКИСТАНЕЦА СИ , НО ВСЕ ПАК НЕМОЖЕШ ДА ГОВОРИШ ЗА ЕДНО ОБЩЕСТВО ВСЕ ПАК АКО НЕ СИ ХОДИЛА ТАМ И НЕ СИ ЖИВЯЛА ТАМ ИЛИ НЕ ПОЗНАВАШ ПАКИСТАНЦИ!!!ЗАРАДИ ЕДНО ВСЕОБЩО МНЕНИЕ НЕМОЖЕШ ДА СЪДИШ ЗА ВСИ4КИ!!!

# 32
  • Мнения: 8
Вместо да се радваш, че изпатили споделят мнение, ти редиш кой бил расист и кой не.
Прочети си поста отново и кажи честно, ако не беше ти, а някоя твоя приятелка или твоята дъщеря, какво щеше да я/се посъветваш в подобна ситуация?


АМИ 4ЕСНО ДА СИ КАЖА НЯМА ДА И КАЖА 4Е ВСИ4КИ СА ТАКИВА И 4Е Е ПО ДОБРЕ ДА ОПОЗНАЕ ПАКИСТАНЕЦА , ЗА ПО СИГУРНО ДА МУ ПРАТИ ПОКАНА И ТОЙ ДА ДОЙДЕ ТУК В БГ ЗА ДА СЕ ВИДЯТ И ДА РАЗБЕРАТ ДАЛИ СИ ПАСВАТ!!1НО НЕ И КАТО ВАС ДА ПО4ВАМ С ОБИДИ КЪМ ВСИ4КИ ЗАРАДИ ВСЕОБЩО МНЕНИЕ!!!

# 33
  • Мнения: 8
Имаш ли си на идея колко са разли4ни?

Ами, айде обясни колко са различни  Wink

АМИ ТО ТОВА Е ВЪПРОС КЪМ ВАС,ЗАЩОТО ВИЕ СТЕ МНОГО ПО ВЕЩИ С ПАКИСТАНЦИ,С АРАБИ ,С КАНАДЦИ,С ПАЛЕСТИНЦИ,С СИРИЙЦИ..........АБЕ ВСИ4КИ НАЦИИ ОТ БЛИЗКИЯ ИЗТОК!!!

# 34
  • Мнения: 794
Първо- пишеш в тема, искаш мнение, ако не ти харесва мнението на останалите, тогава защо изобщо питаш?!?
Второ- 4 е цифра, не е буква и капс лок във форума, до колкото знам, е забранен да се използва, но пък виж, запетаите са наложителни, ако искаш четящите да могат да ти проследят мисълта.

А ти колко пакистанци познаваш, освен "твоя" де?
А всъщност, познаваш ли и него?

# 35
  • Мнения: 1 382
hamidkata писането само с главни букви в нет пространството, се приема за викане и крещене.
Ако обичаш смени тона си.

Аз може да не см ходила в Пакистан, но достатъчо години живея по света и съм запозната с тяхната култура и начин на мислене. Ти дори и това не си виждала.
Вярваш сляпо на един мъж, който познаваш от нета и ти харесва да случаш хубави неща.
А арабите са царе на това, да ти казват това, което искаш да чуеш, докато постигнат целите си.

# 36
  • Мнения: 1 382

АМИ ТО ТОВА Е ВЪПРОС КЪМ ВАС,ЗАЩОТО ВИЕ СТЕ МНОГО ПО ВЕЩИ С ПАКИСТАНЦИ,С АРАБИ ,С КАНАДЦИ,С ПАЛЕСТИНЦИ,С СИРИЙЦИ..........АБЕ ВСИ4КИ НАЦИИ ОТ БЛИЗКИЯ ИЗТОК!!!

Канадците са от Канада, Северна Америка.
Ако беше казала, че ще се жениш за евреин /Израел, Близкия Изток/, виждам, че географията не ти е силна страна, щях да ти кажа вземай го без да се чудиш.
Сирийците са половината християни.

Ние тук ти говорим за сблъсък на култури и религии.

# 37
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Момиче, много наивно мислиш  Peace . Всички тук се опитват да ти кажат как седят нещата от страни, но ти не искаш да чуеш.

Имам колежка в университета с пакистански произход, говори и езика им и семейството са и пакистанци и традиции знае и всичко, ходи всяка година там на гости и хиляди пъти ми казвала, че никога не би се омъжила за някой от Пакистан, Бангладеш, Индия  Peace .

# 38
  • Мнения: 2 786
Хамидката, ти какво знаеш за Пакистан и културата там? Защото аз познавам пакистански жени тук, където живея, и мога да ти разкажа някои неща, които определено няма да ти харесат. Хайде, ще спомена само две неща, които са типични в техните среди - убийства на честта и насилствен брак, където синът или дъщерята се насилват да сключат брак с някой братовчед от Пакистан и в никакъв случай не могат сами да избират съпруг или съпруга.

Не знам какво да мисля като виждам как изобщо не ти светва предупредителна лампичка, че получаваш предложение за брак преди още да си видяла бъдещия младоженец. Но спокойно можеш да избереш да игнорираш написаното в темата и да правиш, каквото ти скимне. Самата ти пишеш, че не знаеш дали е искрен, а после нападаш тези, които те предупреждават. Ами ... прави това, което ти смяташ, че е най-добре за теб. Като не искаш да се учиш от чуждия опит, ще се научиш от твоя собствен. Успех.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 644
Как да ти кажа ... останах с впечатление, че всички тук обсъждаме необмислената /да не кажа глупава/ постъпка, която би извършила, ако хукнеш да се жениш еди къде си /забравих вече/. Не знам някой да е казал думичка за твоя човек, освен евентуалното предположение, че този брак би отворило пътищата на НЕПОЗНАТИЯ за теб съпруг, към Европа. Не че тук изтрещели хора няма, или в която и да е точка на планетата, но е факт - световно известен, че тези техните жени бягат през глава от тях. Имах съседка с мюсюлмански произход. Учеше вече трето образование, само и само да не се прибира у дома. Никога няма да забравя думите й: "Ако баща ми излезе и забрави да заключи вратата, като се прибере няма да намери нито една жена у дома. Всички ще бъдат заловени и измъчвани, знаят го и все пак ще рискуват." Е, ако кажеш, че гаранцията ти че няма да те сполети подобна съдба, е 100% - заминавай. В противен случай се замисли дали си струва. Би ли понесла да се пожертваш, в името на нещо въображаемо /защото на този етап това е въображаемо, както за теб, така и за него/. Няма ли да е по-лесно и по-удовлетворяващо за теб просто да се огледаш за нещо стабилно и сходно?
Някой беше написал нещо много силно за случая: "Птиците родени в клетки мислят, че да летиш е престъпление." За тях всичко може да е в рамките на общоприетото, но за теб да бъде шокиращо.

# 40
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
rouse_39,имаше тема за Пакистан, там пишеха доста българки, омъжени за пакистанци, можеш да им пишеш на лични, ако прецениш, че ще е по-добре. За съжаление много от тях не пишат вече в тази тема, но са още във форума.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=409203.0

Хамидката, (ако наистина не е пързалка),  не прави глупости  Praynig Няма значение дали е пакистанец или българин, или какъвто и да бил, не може да се ожениш за човек, когото познаваш само от фейсбук и даже не си виждала.
Права си, че не трябва да се слагат всички под общ знаменател, но тази история и на мен не ми се вижда много читава.
Вслушай се в съветите, нищо, че не ти харесва написаното или тона на пишещите. Има върху какво да помислиш. И то много.

# 41
  • Мнения: 14 638
Питаш,не ти харесват отговорите,започваш да се караш.Ами жени се и се оправяй.Когато някой иска да си счупи главата никой не може да го спре.Нито ще си първата,нито последната.

# 42
  • Мнения: 5 462
Питаш,не ти харесват отговорите,започваш да се караш.Ами жени се и се оправяй.Когато някой иска да си счупи главата никой не може да го спре.Нито ще си първата,нито последната.
Peace
Да наистина имаше тема за Пакистан , но незная защо ли всички спряха да пишат в нея. newsm78

# 43
  • Мнения: 5 462
Тя и тази от клипа сигурно се е зъбила на даващите и съвети и сега си чука хубавата глава.
За алчняла е по пари и сега е без детето . Money Money Money

# 44
  • Мнения: 781
Питаш,не ти харесват отговорите,започваш да се караш.Ами жени се и се оправяй.Когато някой иска да си счупи главата никой не може да го спре.Нито ще си първата,нито последната.
Peace
Да наистина имаше тема за Пакистан , но незная защо ли всички спряха да пишат в нея. newsm78

то е ясно защо са спрели да пишат в темата, но ако го кажем в прав тект ще бъде 'расизъм'  Rolling Eyes

червата ми се обръщат от такива теми вече. и тука не се научиха какво следва по каналния ред след такъв..да го наречем екзотичен романс. но не, те не били 'всичките такива'. ми хубаво бе - давай смело, ти ще си изключението, вЕрвай си.

нито ние ще те убеждаваме каква грешка правиш, нито ти ще ни убедиш какви са или не са всички араби и колко е яко да попаднеш на тоя, който е идеалната комбинация от орианталски нрави и традиции и космополитен западен дух.

всеки сам да си троши главата както намери за добре или с безсмъртния лаф на един приятел

Скрит текст:
всеки да го духа както може. ако не може да се научи. има достатъчно материал по темата  Mr. Green

Последна редакция: вт, 09 сеп 2014, 20:28 от babunka

# 45
  • Мнения: 5
Моля, искам да се свържа с българки, които са омъжени за иракчани.
Моят email e: rha.1973@abv.bg
Ще очаквам да ми пишете.
Предварително благодаря.

# 46
  • Мнения: 677
Да ожени се и го чакай да дойде тук. Ще те ползва за трамплин, а ти ще ревеш по предавания като тази



Изгледах го. Тази жена е надрусана с антидепресанти до козирката или е с психически отклонения!

Четете за по-кратко.
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=416943 - тук по-сбито,

# 47
  • Мнения: 1 262
Да ожени се и го чакай да дойде тук. Ще те ползва за трамплин, а ти ще ревеш по предавания като тази



Изгледах го. Тази жена е надрусана с антидепресанти до козирката или е с психически отклонения!

Четете за по-кратко.
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=416943 - тук по-сбито,







Как може да говориш така. Вижда се че жената е абсолютно нормална. Никоя майка не заслужава това, да и вземат детето. Неосновано!!!

Последна редакция: вт, 29 мар 2016, 09:06 от fiolio

# 48
  • Мнения: 781
Да ожени се и го чакай да дойде тук. Ще те ползва за трамплин, а ти ще ревеш по предавания като тази



Изгледах го. Тази жена е надрусана с антидепресанти до козирката или е с психически отклонения!

Четете за по-кратко.
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=416943 - тук по-сбито,



Хасан подава две жалби срещу нея през 2009 г. - едната е за секстормоз от Цветанка и неин приятел над Салем, а втората - за сексуална връзка между нея и въпросния мъж. Тъй като и двете жалби са за криминални престъпления в Кувейт, на Цвети е забранено да напуска страната до края на проверката. Не се стига до съд поради липса на доказателства. Разводът приключва на 16 декември 2009 г., но делото за попечителство на детето в момента се гледа на трета инстанция. На първите две Цвети губи, както и правото да вижда Салем. Хасан твърди пред съда, че тя е психически неуравновесена и представя документ от психолог, приятел на семейството. На трета инстанция е разпоредена тройна психологическа експертиза. Цвети обаче се съмнява в нея, защото лекарите, извършили прегледите, са подчинени на семейният приятел на Хасан, който я е определил вече като “психически неуравновесена”

като мина тука и го изс** тоя линк - не намери ли поне малко срам да се покриеш някъде? нищо свято не остана вече за вас бе. пикаете върху всичко и всички..това майчина любов, съпружеска преданост, женска надежда...само за ср** мислите всичките. отврат.

ок, сгрешила жената - дигнА ли си го да сипваш анонимно колко 'не била в час'. ако владееше четене с разбиране, щеше да видиш колко хубаво тия подчетаните цитати от твоя линк как показват тази арабска гмеж точно на какво е способна, за да се изгаври с белите християнки/християни. но то тепърва ще става все по-ясно с това нелегално преселение...

# 49
  • Мнения: 677
Коментирах поведението на жената от видеото! За мен то е неадекватно!
Хасан, Салем, отказвания от вяра, пък неотказвания. Бой, любов, лоша свекърва.
Свидетел, че нещата са така както тя казва няма нито един!
Раждането на дете не те прави автоматично светица!

# 50
  • Мнения: 1 262
Коментирах поведението на жената от видеото! За мен то е неадекватно!
Хасан, Салем, отказвания от вяра, пък неотказвания. Бой, любов, лоша свекърва.
Свидетел, че нещата са така както тя казва няма нито един!
Раждането на дете не те прави автоматично светица!

 Никъде тя не твърди, че е светица. А ти да не би да си?

# 51
  • Мнения: 781
Коментирах поведението на жената от видеото! За мен то е неадекватно!
Хасан, Салем, отказвания от вяра, пък неотказвания. Бой, любов, лоша свекърва.
Свидетел, че нещата са така както тя казва няма нито един!
Раждането на дете не те прави автоматично светица!

но за сметка на това колко па свидетели има, че е долна никаквица, която за нищо не става. я да ги преброим - мъжа, свекъра, свекървата, съседите, Аллах. touché  Laughing

# 52
  • Мнения: 1 262
Каквато ще да е. Щом се грижи и обича детето си, то не заслужава подобна съдба. Ами това дете. То с какво е виновно, че да го лишат от майка. В предаването я питат дали тя смята, че детето и получава адекватни грижи и любов. Това беше въпроса, който аз си задавах през цялото време, докато гледах. Свекървата дали няма да излее злобата си върху детето, което наистина много прилича на майка си. Ами как ще бъде възпитано. С  насилие. Просто нямам думи. Незнам как живее тази жена с подобна болка. Само мисълта, че в този момент може би го пребиват за пореден път.... Аз незнам дали не бих се побъркала. Незнам изобщо колко силен характер трябва да си, за да минеш през всичко това, без да откачиш. Глупава е и е постъпвала глупаво, но въпреки това ми е жал и за нея и за детето. Не ги познавам.

# 53
  • Мнения: 677
Коментирах поведението на жената от видеото! За мен то е неадекватно!
Хасан, Салем, отказвания от вяра, пък неотказвания. Бой, любов, лоша свекърва.
Свидетел, че нещата са така както тя казва няма нито един!
Раждането на дете не те прави автоматично светица!

 Никъде тя не твърди, че е светица. А ти да не би да си?

А ти каква си й? Адвокатка?
Направи и подписка и й дай акъл как да се държи пред камера, ако цели намирането на съчувствие.

Единствено детето заслужава съчувствие, защото добра или лоша тя е негова майка!

Приключих с темата, както и с вас!


Общи условия

Активация на акаунт