Българки омъжени за пакистанци

  • 24 872
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5

Моля, искам да се свържа с българки, които са омъжени за пакистанци.
rouse39@dir.bg e моят email
ще очаквам да ми пишете
предварително благодаря

# 1
  • Мнения: 8
здравей!аз се запознах във фейсбук с пакистанец и той иска да се оженим,но аз се страхувам и незнам дали е искрен!след 2 седмици сигурно ще се срещнем в дубай и за сега сме решили да се оженим в пакистан и после да живеем в българия!искам да ме посъветвате как да постъпя?

# 2
  • Мнения: 2 786
Запознали сте се по фейсбук, не сте се виждали наживо дори и той вече напира да се жените? Това ми звучи като ... брак по сметка от негова страна. Ако сама не можеш да усетиш колко нереално е това, то ...  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 27
Първо се запознайте на живо, а после мисли за връзка камо ли брак!

# 4
  • Мнения: 1 265
здравей!аз се запознах във фейсбук с пакистанец и той иска да се оженим,но аз се страхувам и незнам дали е искрен!след 2 седмици сигурно ще се срещнем в дубай и за сега сме решили да се оженим в пакистан и после да живеем в българия!искам да ме посъветвате как да постъпя?

НЕ ГО ПРАВИИИИИИИ !!!!!

ЖИВЯЛА СЪМ В ИНДИЯ, познавам характера им ?!?!
ПАКИСТАНЦИТЕ.... са циганите на тази страна; но..са ПО-ЦИГАНИ И ОТ БЪЛГАРСКИТЕ.

Но ако искаш....опитай  #Crazy  Thinking

# 5
  • Мнения: 8
ами той не 4е напира ами ако сме семейни можем да сме интимни,защото той е религиозен!но все пак страхът си го има де!!!

# 6
  • Мнения: 27
Tова с религиозността и интимността си е чиста проба оправдание  Wink
Да не се връзваш на такива изказвания!

# 7
  • Мнения: 8
а ти с пакистанец ли си свързана-омъжена???

# 8
  • Мнения: 27
Не с пакистанец, а с религиозен мюсюлманин.

# 9
  • Мнения: 1 265
Не с пакистанец, а с религиозен мюсюлманин.


Това...религиозен мюсюлманин....мила Азизам, защо не го сложи в кавички ??? Някои от тях са тооолкова религиозни, колкото аз ..СЪМ КОСМОНАВТ.

Желая ти много вяра в собствените сили и успех за да издържиш.

# 10
  • Мнения: 27
Не говоря за някои Wink говоря за моя случай!
И аз познавам доста религиозни, атеисти и чисти лицемери.

# 11
  • Мнения: 14 583
ами той не 4е напира ами ако сме семейни можем да сме интимни,защото той е религиозен!но все пак страхът си го има де!!!
И ако не ти допадне в интимната част ще се разведете. hahahaКакво пък толкова сложно? Joy
После ако срещнеш в нета друг религиозен,пак същата схема:женитба,интимност...ако не си паснете развод!То да беше само интимната част Rolling EyesАми културните различия?

# 12
  • Мнения: 794
здравей!аз се запознах във фейсбук с пакистанец и той иска да се оженим,но аз се страхувам и незнам дали е искрен!след 2 седмици сигурно ще се срещнем в дубай и за сега сме решили да се оженим в пакистан и после да живеем в българия!искам да ме посъветвате как да постъпя?

Това е пързалка, нали?
Моля те, кажи ми, че е пързалка  Praynig

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 644
здравей!аз се запознах във фейсбук с пакистанец и той иска да се оженим,но аз се страхувам и незнам дали е искрен!след 2 седмици сигурно ще се срещнем в дубай и за сега сме решили да се оженим в пакистан и после да живеем в българия!искам да ме посъветвате как да постъпя?

Това е пързалка, нали?
Моля те, кажи ми, че е пързалка  Praynig

E, не!!! Разбира се, че е пързалка! Кой нормален човек ще сключи брак, за да прекара една страстна нощ някъде си, на ... да не казвам къде!?
Ужас! Какво ли не прави безработицата....  Whistling ooooh!

# 14
  • Мнения: 1 376
Да ожени се и го чакай да дойде тук. Ще те ползва за трамплин, а ти ще ревеш по предавания като тази

Общи условия

Активация на акаунт