Сполучливи имитации на маркови парфюми - 4

  • 154 715
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 622
Съгласна съм! Нямам оригинал, който да усещам 24 часа, ако говорим за трайност  Mr. Green

# 676
  • София
  • Мнения: 4 714
Мерси, allforone!!!,
 
Мерси , Vittoria

И аз забелязвам, че някои имитации са много по-силни.
Тъй като не мога да имам всички "истински" парфюми на света, поне да опитам "имитациите" им. Wink Heart Eyes Hug

# 677
  • София
  • Мнения: 4 714
Дами, ако иска някой от номер 313 или от 145 да ми пише на лични. Имам мнооого мл. Hug

# 678
  • Мнения: 1 767
Момичета да се похваля с новата си придобивка от парфюмите на Рефан-132    ACQUA  / MISSONI.Много подходящ летен аромат-свеж с лека цветна нотка.Само съжалявам, че не поисках с повече капки.Момичето в Мола ми каза, че няма нужда да се слагат повече капки на този аромат и аз приех да прибави 50 към 50 мл.парфюм.За сега го усещам добре-минали са 3 часа, но интензивността не е такава, каквато бих искала.Какво ще кажете да пробвам ли с повече капки? newsm78

# 679
  • Мнения: 500
Момичета да се похваля с новата си придобивка от парфюмите на Рефан-132    ACQUA  / MISSONI.Много подходящ летен аромат-свеж с лека цветна нотка.Само съжалявам, че не поисках с повече капки.Момичето в Мола ми каза, че няма нужда да се слагат повече капки на този аромат и аз приех да прибави 50 към 50 мл.парфюм.За сега го усещам добре-минали са 3 часа, но интензивността не е такава, каквато бих искала.Какво ще кажете да пробвам ли с повече капки? newsm78
Да, аз си го взех 1:1( от Красно село), но после отидох и си сложих още 30 капки на 30те мл. и сега е доста по интензивен. Ароматът е страхотен.

# 680
  • Мнения: 1 767
Момичета да се похваля с новата си придобивка от парфюмите на Рефан-132    ACQUA  / MISSONI.Много подходящ летен аромат-свеж с лека цветна нотка.Само съжалявам, че не поисках с повече капки.Момичето в Мола ми каза, че няма нужда да се слагат повече капки на този аромат и аз приех да прибави 50 към 50 мл.парфюм.За сега го усещам добре-минали са 3 часа, но интензивността не е такава, каквато бих искала.Какво ще кажете да пробвам ли с повече капки? newsm78
Да, аз си го взех 1:1( от Красно село), но после отидох и си сложих още 30 капки на 30те мл. и сега е доста по интензивен. Ароматът е страхотен.
Благодаря и аз ще направя така.  bouquet

# 681
  • Мнения: 1 206
Вчера на приятелка са й пръснали 4 блотера с номера 326, 327, 330 и 331, като са й казали, че това са най-новите миризми. Нямам идея какви са, как ухаят и кои парфюми имитират, но ще съм благодарна ако някой сподели  bouquet
Попитах я дали са спиртни и дали си носят онова рефанското, каза ми, че поне тези четирите са приятни, не-спиртосани, флорално-плодови..

# 682
  • Мнения: 2 849
Вчера на приятелка са й пръснали 4 блотера с номера 326, 327, 330 и 331, като са й казали, че това са най-новите миризми. Нямам идея какви са, как ухаят и кои парфюми имитират, но ще съм благодарна ако някой сподели  bouquet
Попитах я дали са спиртни и дали си носят онова рефанското, каза ми, че поне тези четирите са приятни, не-спиртосани, флорално-плодови..
И аз е редя на опашка за малко повече инфо за тези аромати.Купувам изцяло само Рефан и съм много доволна. Peace Simple Smile

# 683
  • Мнения: 1 206
Сега попадам на това http://парфюмибг.com/damski-nalivni-opakovka-50ml-p-3382.html
Ясно става, че 326 е Долче на Долче и Габана. Свежо-сладка комбинация в оригинал, чудих му се, но е супер нетрайна водичка за 119лв. Другите три са ми неясни все още..

# 684
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
И аз да се включа в темата харесвам някой от парфюмите на Рефан

# 685
  • Мнения: 18 596
Момичета сори за спама, но си направих блог и много ще се радвам ако влезете да разгледате и ви допадне. За първи път се захващам с такова нещо и съм много ентусиазирана.
http://vanityfairdesie.blogspot.com/-ето това е сайта

И да попитам мацката, която предлага 313 и 145 какво беше 145 като аромат-горе-долу описание, нотки, основа? А 313 е Кендито нали?

# 686
  • Мнения: 1 339
Вчера на приятелка са й пръснали 4 блотера с номера 326, 327, 330 и 331, като са й казали, че това са най-новите миризми. Нямам идея какви са, как ухаят и кои парфюми имитират, но ще съм благодарна ако някой сподели  bouquet
Попитах я дали са спиртни и дали си носят онова рефанското, каза ми, че поне тези четирите са приятни, не-спиртосани, флорално-плодови..

326- Dolce- D&G

327- Flower in the air- Kenzo

Другите два номера не фигурират в последния им актуализира списък от май месец.

Ще поразпитам и ще пиша, ако науча нещо.

# 687
  • Мнения: 1 339
Вече разучих.  Simple Smile

Обадих се на една приятелка, която работи в козметичен склад и също зарежда Рефан, но само капсуловани.

Новите аромати все още ги няма навсякъде, но скоро щели да бъдат заредени.

Всички парфюми са на Burberry

Дамски- London

The Beat

Brit

И мъжкия Brit.

Ако някой пробва да сподели.  Simple Smile

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 381
За 326 на Рефан да споделя -да си кажа поне за мен, този аромат не е 1:1 с оригинала, но лично на мен рефанската версия повече ми допада иначе като трайност е добър.  Flutter

# 689
  • Мнения: 8 864
Момичета сори за спама, но си направих блог и много ще се радвам ако влезете да разгледате и ви допадне. За първи път се захващам с такова нещо и съм много ентусиазирана.
http://vanityfairdesie.blogspot.com/-ето това е сайта

И да попитам мацката, която предлага 313 и 145 какво беше 145 като аромат-горе-долу описание, нотки, основа? А 313 е Кендито нали?

Хубав ти е блога, добре си направила, че си осъществила едно свое намерение, това винаги е удовлетворяващо. Simple Smile
П.П. Не знаех, че си толкова младо момиче.


Моля за информация има ли рефанска имитация на Мис Диор на Диор. Говоря за това http://www.enzo.bg/dior/miss-dior-toaletna-voda-za-zheni/. Също и на Шанел -Коко http://www.enzo.bg/chanel/coco-parfjumna-voda-za-zheni/

Общи условия

Активация на акаунт