Сполучливи имитации на маркови парфюми - 4

  • 154 657
  • 740
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 4 714
Дами, само на мен ли  повечето от парфюмите на Трусарди не ми мирише свежо. newsm78

# 631
  • Мнения: 718
Трусарди са дървесно-цветни, класически - не са за свежаролюбители.

# 632
  • Мнения: 2 622
Привет на всички, с огромна молба: прерових всички сайтове, но не мога да намеря:
DEGAJE K193 дамски парфюм аналог на VANITAS, Versace 
DEGAJE K200 дамски парфюм аналог на VERSENSE, Versace
Дали някой е виждал някъде онлайн или в реален магазин въпросните имитации?
Тук ги няма, преди малко звънях.
Трябват ми спешно за подарък и въобще не очаквах, че ще е такъв проблем намирането им ooooh!
В Пловдив има магазин на Дегаж. Върши ли работа?

# 633
  • BG-DE
  • Мнения: 5 133
Трусарди са дървесно-цветни, класически - не са за свежаролюбители.

Възприятията на всички ни са различни и не бих обобщила така за цял един бранд, и все пак Essenza del tempo, Bianco или пък Delicate Rose са си доста леки аромати, както и Donna, според повечето мнения във Фрагрантика  Peace

Последна редакция: ср, 13 авг 2014, 23:23 от SilenceShade

# 634
  • Мнения: 718
Леки и нежни - да.
Но под "освежаващи" в жегата аз разбирам най-вече витални, ярки цитруси. Каквито в спокойния стил и почерк на този бранд не откривам. Според мен наблягат на тихата елегантност. И повечко (воал от) мускус.

# 635
  • BG-DE
  • Мнения: 5 133
Както казват руснаците на вкус и цвет товарищи нет Simple Smile За мен, като човек не понасящ отявлените цитруси и можещ и в най-голямата жега да се чувства ОК с Alien или Crystal noir са си направо свежаци  Peace

# 636
  • Мнения: 1 339
Момичета, нахлувам в темата с едно въпросче: Препоръчайте ми моля добра имитация на Insolence на Guerlain Hug Hug Hug

Може би сте го обсъждали, но ще ме извините!

Благодаря предварително!  bouquet

Мисля че само Гардени го имаха, но не съм напълно сигурна.

Ако си от София, да те упътим къде има парфюми на Гардени.

Може ли мен да упътите къде ги има тези Гардени?  Mr. Green

Магазинът се намира в близост до Руски паметник. Където е МВР- Болница, точно срещу нея, от другата страна на улицата е. В близост до него или съвсем пред него- вече не помня е спирката на тролеите.

Не знам доколко бях ясна.

Нека се включи и някой друг.  Simple Smile

# 637
  • София
  • Мнения: 4 714
Трусарди са дървесно-цветни, класически - не са за свежаролюбители.
Не бих се определила като свежаро любител. Peace
На мен ми миришат по-скоро подходящи за носене на кожени дрехи. Peace
Питам, защото съм със задебелена носна лигавица и естествено че:

Както казват руснаците на вкус и цвет товарищи нет Simple Smile Peace

# 638
  • BG-DE
  • Мнения: 5 133
Кои конкретно техни аромати имаш предвид като подходящи за  кожени дрехи?

# 639
  • София
  • Мнения: 4 714
Кои конкретно техни аромати имаш предвид като подходящи за  кожени дрехи?
Не мога да ги цитирам. Имаше едно шише с малко кафяво кученце на нея. За това се сещам сега. Peace Ще потърся в нета по-късно.

# 640
  • BG-DE
  • Мнения: 5 133
Сигурно става въпрос за този  http://www.fragrantica.com/perfume/Trussardi/Trussardi-885.html Много ми е интересен но за съжаление отдавна е спрян и няма къде да се тества  Sad

# 641
  • Мнения: 1 306
Привет на всички, с огромна молба: прерових всички сайтове, но не мога да намеря:
DEGAJE K193 дамски парфюм аналог на VANITAS, Versace 
DEGAJE K200 дамски парфюм аналог на VERSENSE, Versace
Дали някой е виждал някъде онлайн или в реален магазин въпросните имитации?
Тук ги няма, преди малко звънях.
Трябват ми спешно за подарък и въобще не очаквах, че ще е такъв проблем намирането им ooooh!
В Пловдив има магазин на Дегаж. Върши ли работа?
Благодаря ти, много Hug
Може ли само някакъв ориентир къде, точно, се намира магазинът, за да видя дали ще успея да намеря някой, който да провери за въпросните имитации?

# 642
  • София
  • Мнения: 4 714
Сигурно става въпрос за този  http://www.fragrantica.com/perfume/Trussardi/Trussardi-885.html Много ми е интересен но за съжаление отдавна е спрян и няма къде да се тества  Sad
Точно!!!
Толкова съм древна, че чак си го спомням. hahaha

# 643
  • Мнения: 1 780
Взех си Лайт Блу от рефан преди малко. 30 мл-30 капки-7 лв. Първо ходих в мола на Стамболийски, там тествах аромата, но нямаха 30 мл, а само 65, на цена от 14 лв. Беше страхотен аромата, Лайт Блу, много ми хареса, но пък не исках толкова много милилитри. Обясниха ми, че тези били франчайз, а не от масовите, каквото и да значи това.

Не познавам оригинала и не мога да дам мнение, но аромата определено ми допада, ще видим по-нататък като трайност как ще е.Надявам се да съм доволна от покупката.

Преди десетина години синът ми /  hahaha беше на 5г / ми подари за 8-ми март това парфюмче
което купил от кварталния магазин.... и оттогава неизменно присъства в колекцията ми от парфюми. Нежен, стилен, ухаещ на чистота и свежест. Вземала съм от други марки ZacZodiak, Refan /капсулования/, Bargello ....... но не са трайни колкото този.

# 644
  • Мнения: 2 622
Привет на всички, с огромна молба: прерових всички сайтове, но не мога да намеря:
DEGAJE K193 дамски парфюм аналог на VANITAS, Versace 
DEGAJE K200 дамски парфюм аналог на VERSENSE, Versace
Дали някой е виждал някъде онлайн или в реален магазин въпросните имитации?
Тук ги няма, преди малко звънях.
Трябват ми спешно за подарък и въобще не очаквах, че ще е такъв проблем намирането им ooooh!
В Пловдив има магазин на Дегаж. Върши ли работа?
Благодаря ти, много Hug
Може ли само някакъв ориентир къде, точно, се намира магазинът, за да видя дали ще успея да намеря някой, който да провери за въпросните имитации?
На ул. Иван Вазов, близо до колелото на гарата в посока центъра се намира от лявата страна. Срещу него има магазин за бельо и сергия за сладки неща.

Общи условия

Активация на акаунт