МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 16

  • 50 862
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 162
Нади, по принцип- термина, но не е проблем да напишеш и датата на секциото, така или иначе тя ще е "официалната" , на която ще родиш:)

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 121
sylia, отново благодаря за отговора!

# 32
  • Мнения: 79
Търсейки информация в Гугъл, попаднах на стара тема тук, в която ръководител на болницата пишеше, че чете темата. Затова се надявам, ако има все още такъв в тази тема да ми пише. Ако няма, здраве да е Simple Smile Имам конкретно питане за обявена в момента позиция.

Тук четат представители на болницата, за да консултират пациенти, но не мисля, че са оторизирани да коментират заплати във форум.Не знам как привлечен специалист ще стои където и да е с намалена заплата. ShockedЩом имаш интерес - кандидатствай.В момента не видях обяви за лекар, предполагам, че се интересуваш от IT позицията, която е пусната днес.

 На официалния им сайт си има обяви какви лекарски позиции и специализации се търсят. Вече получих информация на лични съобщения, благодаря.

# 33
  • Мнения: 123
Момичета, помагайте, имам киселини, за първи път ми се случва в този период, направо ми се повдига. Предполагам че е от вечерята, но знам ли. Може ли да е от бременността. Честно казано в началото на бременността очаквах че ще ми се повдига, но нямах такива проблеми. Какво да правя, че да ми размине, пробвах с настъргана ябълка, ама ефект никакъв, после и газирана вода пих пак не помага, дайте съвет,че да може да се спи тази вечер Sick

# 34
  • Мнения: 140
Tina_an, щом газираната вода не ти е помогнала пробвай със солетки, някакви обикновени бисквити или просто сухар. Дано ти помогнат.

# 35
  • Мнения: 49
Има и хапчета, но ако искаш се консултирай първо с АГ или личната акушерка. Пробвай и със спрайт. А за киселините може тепърва да те почнат, особено бебо като почне да притиска тук и там Simple Smile

# 36
  • Мнения: 244
tina_an, ето това ме спаси мен през бременността - http://apteka.framar.bg/30018204/%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5- … B5%D0%BD%D0%B5-24

Могат да се смучат от бременни, безопасни са. дано ти помогне.

# 37
  • Мнения: 123
Благодаря ви момичета. Имам бисквити под ръка ще пробвам с тях, дано помогнат. Ако не schandy  тези таблетки изписват ли се от АГ или и без рецепта става да се купят, че ако видя зор може и да пратя мъжа до денонощна аптека.

# 38
  • Мнения: 244
Нямаш нужда от рецепта. Мисля, че са хомеопатия и от собствен опит казвам , че помагат.

# 39
  • Мнения: 123
 Hug Благодаря много

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 88
Здравейте момичета , някой може ли да ми каже каква е цената на ФМ + 4Д при Драгнева
благодаря ви предварително    bouquet

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 242
70 лв. Ако си водиш женската консултация при техен лекар получаваш талон, с който ти правят отстъпка 50%- т.е. 35 лв.

А за киселините- страгали и разни такива твърди ядки ми помагат на мен. Е, помагат е доста пресилено, ама се тушират нещата. Чувам, че и газираната вода помагала. С киселини съм 8 месеца, голям кеф  Laughing Взех си ги за три живота напред...

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 88
70 лв. Ако си водиш женската консултация при техен лекар получаваш талон, с който ти правят отстъпка 50%- т.е. 35 лв.

А за киселините- страгали и разни такива твърди ядки ми помагат на мен. Е, помагат е доста пресилено, ама се тушират нещата. Чувам, че и газираната вода помагала. С киселини съм 8 месеца, голям кеф  Laughing Взех си ги за три живота напред...
благодаря ти

# 43
  • Мнения: 84
 Red_Hot, току що ви изпратих отговор на лични съобщения. Не знам кой Ви е отговорил на "лични" но не е бил представител на болницата.
Хубав ден!

# 44
  • Мнения: 84
И още един въпрос - при попълване на онлайн заявлението за раждане, ако ще е секцио, неговата дата ли се попълва на вероятен термин или термина, който е изчислен?

Ако има насрочена вече дата за планово секцио, то се посочва тя. В случай, че не е определена все още се пише датата на ВТР.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт