Отговори
# 15
  • Мнения: 18 785
ееее почвам да се дразним от рано ощИ  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 11 820
  bouquet Ай стига ве Деря и Сечкин били на сафари  Rolling Eyes http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/2014/05/28/deryanin-ask-safarisi

# 17
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402

Две пИпИруди - баш hahaha

Ама наистина стават смешни вече- едва ли шефа им е казал нещо при положение че сама  Едже Й. по едно време запуска техни снимки зад кадър...
Или това поведение детинско и незряло идва от Чаатай който и преди криеше връзките си, а  Серенай в двойка с друг мъж сме я виждали да се държи като нормална женска половинка, или не искат да изпускат шума и вятъра, който им правят медиите- едно евентуално повдигане на завесата значително ще свали градуса на любопитството към тях и ще им помогне да изживяват връзката си по-спокойно, но пък няма да са интересни Peace

 Какво се случи снощи при пристигането и?!?? Случи се, че за пореден път я питаха за Ча, а не за работата и развитието и и прочие...Ако съм една актриса ще ми е изключително обидно единствено с любовната ми връзка да съм интересна за масата и журналистите, но явно тези двамата са достатъчно ограничени и не разбират че вече будят насмешки с подобно неориентирано поведение...
Оставям настрана думите, които беше казал Ча какво ще направи ако има сериозна връзка Whistling

пп Така излиза, че на Ча му е било най-хубаво със Селин абла, защото нямаше проблем да се снима нахилен до ушите с блясък в очите да и подпира балконите навсякъде- у дома и, в офиса и на яхта, да ходи по почивки и на пазар с нея, както и по приятелски вечери и роднински сбирки с нейни близки...

# 18
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
добър ден и от мен  Hug
Тера-невероятни комикси си създала момиче, благодаря ти, то не е ирония, то не е хумор- newsm51 smile3525 newsm51
Ирка-благодаря и на теб за романтиката, хубави са - smile3525 newsm51 smile3525
Хайде и чичеци за Зиза- newsm51 smile3525 newsm51

# 19
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 508
Да ви кажа хелоуууу и от тука  Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 620

Две пИпИруди - баш hahaha

Скрит текст:
Ама наистина стават смешни вече- едва ли шефа им е казал нещо при положение че сама  Едже Й. по едно време запуска техни снимки зад кадър...
Или това поведение детинско и незряло идва от Чаатай който и преди криеше връзките си, а  Серенай в двойка с друг мъж сме я виждали да се държи като нормална женска половинка, или не искат да изпускат шума и вятъра, който им правят медиите- едно евентуално повдигане на завесата значително ще свали градуса на любопитството към тях и ще им помогне да изживяват връзката си по-спокойно, но пък няма да са интересни Peace

 Какво се случи снощи при пристигането и?!?? Случи се, че за пореден път я питаха за Ча, а не за работата и развитието и и прочие...Ако съм една актриса ще ми е изключително обидно единствено с любовната ми връзка да съм интересна за масата и журналистите, но явно тези двамата са достатъчно ограничени и не разбират че вече будят насмешки с подобно неориентирано поведение...
Оставям настрана думите, които беше казал Ча какво ще направи ако има сериозна връзка Whistling

пп Така излиза, че на Ча му е било най-хубаво със Селин абла, защото нямаше проблем да се снима нахилен до ушите с блясък в очите да и подпира балконите навсякъде- у дома и, в офиса и на яхта, да ходи по почивки и на пазар с нея, както и по приятелски вечери и роднински сбирки с нейни близки...
[/spoiler]

Така излиза Бел Laughing Laughing Laughing
Някой от двамата се срамува да се покаже ачик ачик с другия, или няма какво да се покаже Naughty

# 21
  • Мнения: 21 201
Сладкишчетааааааа стана това, за което се молех от все сърце newsm44 newsm68 и за което ми изпратихте положителната си енергия. Party
Благодаря Вииииии, hug...hug че бяхте и днес със с-вото ми, и с мен, обичкам Вииииии.  love001...  love001  
Да си хапнем тортичка и да пийнем следобедно кафе.
Скрит текст:

# 22
  • Мнения: 620
Честито Наде, хаирлия да е Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug  С теб сме Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 6 105
Здравейте и благодаря за новата тема!  newsm51 smile3525 newsm51

ЗвездЪтЪ е огряла и тук  Mr. Green

Наде,много се радвам,че всичко е тип-топ.

Сис,ти сега ли разбра за Сечкин,Неси отдавна ми писа,че са там заедно.  Crossing Arms

Ванче,добре дошла  Hug

Ча йени

# 24
# 25
  • Мнения: 11 820
Сис,да чак сега разбрах,ама те гаджета ли са  Sick

# 26
  • Мнения: 27 502
 Здравейте  на всички   Hug  снощи гледах малко от пипирудите ,  нашите , кат   пуснах турската  се облещиха  и казаха , че не съм добре . Мислех че нашия  Чаатай ще е там , но йок   и Керем  продуцента го нямаше , Киво и Кенан  също Sad в потрес съм плашилото Сера взе награда за най добра  ooooh! , на нея най доброто е нейния сопол   Sick Заслужено взеха , Халит Ергенч , Тойгар за музика и Мурат Боз  Peace 

# 27
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
У тая държава се закъсало... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Да идем на доФтУр трее да чакам до сряда.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Па тва ако умиргя човек...край.... #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Нещастницииии....изедницииии.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 28
  • Мнения: 27 502
 Зиз  Hug Heart Eyes  отдавна е така с държавата ни  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire днес вуйчо ми е на доктор  , дано да е минало добре  Praynig

# 29
  • Мнения: 21 201
Зиз, така е душа, spoko нали си спомняте с моята зълва, която е доктор какво отношение имаха към нея миналата година и накрая на собствени разноски моя мъж я транспортира за операция в София. ooooh!
Току що научих нещо интересно и то е, че Къванч е с боснески корени, също като Чаатай.
Явно заради това изглеждат различни и красиви(винаги съм казвала, че по природа Ча си е хубав въпреки, че в момента според мен погрозня и смятам, че е временно) на фона на типичните турски мъже, които в по-голямата си цялост за мен са грубовати и грозновати.
Още една йени снимка, някой от екипа на ПО се е оженил.
Çağatay yesterday night was at the wedding of Barış İşik with the MedCezir team.....

Последна редакция: пн, 23 юни 2014, 16:19 от Neidjal

Общи условия

Активация на акаунт