Отговори
# 705
  • Мнения: 2 519
аз колко пъти да ти повторя,че не го засрамвам...ние просто си говорим hahaha какъв ти е проблема  Mr. Green  hahaha

хайде Лека  Wink

# 706
  • Мнения: 2 474
оо аз проблеми нямам...на мен ми е забавно...но се опитвам да се поставя на мястото му.... hahaha ти му пишеш с такава честота...че то просто е невъзможно да не се набиеш на очи  hahaha за срам си е малко работата  hahaha добре,че не го правиш с Химе  Mr. Green

Лека ,да е ноща Mr. Green

# 707
  • Мнения: 2 519
е как бих направил такова нещо на жена,че и на Химе,аз на Злодели не мога  Mr. Green ...ти  hahaha пък уилямчо така или иначе си го е заслужил  Mr. Green

хайде вече на сън ви пиша  Mr. Green newsm46

# 708
  • Мнения: 2 474
брей,туко що се сетих че играят сега коста рика и гърция  hahaha hahaha напълно ги забравих...и тъкмо на победната дузпа включих за Коста Рика...няма да и е лесно на Холандия  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 2 474
 Shocked Shocked Shocked
Señora K. ‏@kariimyy

“@willylevy29: Increíble!!! #MundialBrasil2014 sin palabras 💔 #Mexico” // MI MÉXICO MII MEXICOOOOOOOOOO 😭😭😭😭😭

значи карими е ревала повече и от мен днес...но чак толкова да се е разпуснала  Shocked  Shocked

# 710
  • Мнения: 5 069
Привет!

много Sad за Мексико...как съм викала на този гол... Mr. Green но и аз вече знам,що е мексикансата футболна сила  Mr. Green но наистина си беше депресион тотал...

виж ти  hahaha карими с уилям ли се утешава...хора тук има нещо  Mr. Green  да няма завои  hahaha

Наваретко,абсолютна фенка съм ти  hahaha защо не започнеш да пишеш и на Ели или те е страх от футболен клуб Левиерез  hahaha

# 711
  • Мнения: 2 519
Здравейте...мехикан хенте  Mr. Green

Емс то при някои си беше погребване тотал Grinning Mr. Green

а да страх ме е от свраките точно  hahaha

не виж аз съм мъж,не мога да тръгна на такива откровения с чужда жена hahaha с уилям си говорим по мъжки,различно е....вече някоя от вас,ако желае да подхваща калифорнийската Мисис hahaha това е друго....макар че там,голяма полза не ще има  hahaha ...но аз единствено и само към уилям...и ме интересува единствено и само той дали чете....само това... Peace друго не искам Mr. Green

# 712
  • Мнения: 5 069
аа хайде бе..ти ли не можеш да тръгнеш на такива откровения с чужда жена Joy Joy е естествено ако е ели не,но иначе  hahaha
 hahaha
"without double standards, boss"

# 713
  • Мнения: 2 519
е какво е това сега...ще се подковаваме или какво  Mr. Green ... то има голяма разлика...първо ...Ели ако беше красива можеше и да и обърна малко внимание  hahaha иначе аз обичам да опознавам словесно красивите жени... Peace но само словесно  Mr. Green ценител съм просто ...нищо друго...престанете да се бъзикате вече...с мен  Mr. Green не е хубаво  Mr. Green

а химе също ми харесва  Mr. Green ...но не мога да и го причиня на нея...това неудобство...нея достатъчно я тормозят  Mr. Green аз просто уравновесявам везните hahaha не може единия да му съсипват туитъра с простотии...а другия...да си гледа мачовете спокойно...и да е на уоу и уау с феновете си само..няма да го бъде Naughty

# 714
  • Мнения: 5 069
ее аз също се майтапих,ти пък  hahaha и го обясни  hahaha спокойничко,не се напрягай излишно  Mr. Green
а това ели,ако беше красива  hahaha hahaha че тя не е толкова грозна  Mr. Green
точно справедливост трябва да има Mr. Green
но ти му пишеш много любезно все още hahaha аз все си мислех,че няма да устискаш добрия тон  hahaha hahaha

Последна редакция: пн, 30 юни 2014, 11:45 от Emi Ilieva80

# 715
  • Мнения: 2 519
Емс,
честно казано,не знам какво разбираш под красива жена...но мога да ти обясна какво аз разбирам....красиво лице ,красиво тяло ,чар,поведение,интелект и добър вкус...само това  Mr. Green нищо друго и Ели със сигурност не е в тази категория...всъщност това ми е следваща тематика за разговор..с принц уилям като се събуди  hahaha hahaha

# 716
  • Мнения: 2 519

но ти му пишеш много любезно все още hahaha аз все си мислех,че няма да устискаш добрия тон  hahaha hahaha
повярвай и аз не се познавам  hahaha не ти поне знаеш...че тук се  лиготя малко повече от обикновено  Mr. Green но нали трябва да ни е забавно  Mr. Green ...иначе...онова ми е нормалното състояние и мислене...аз наистина в дълбочина харесвам...кубинския приятел...харесвам и кубинците...и ме е яд...че той се показва като кубинска утайка... Crossing Arms но ще се събудим  Mr. Green обнадежден съм  Mr. Green

# 717
  • Мнения: 5 069
е така казано,не е особено красива  hahaha hahaha

аз на мястото на уилям,не бих искала да се събуждам тогава  hahaha това наистина е адски тормоз  Mr. Green

# 718
  • Мнения: 8 533
Hello people Mr. Green

ех,но как сънувах,че Мексико играе на четвърфинал с Коста Рика и отива на полуфинал...не е истина  ooooh! ooooh! много щастлив се събудих сутринта,ех  Crossing Arms

boss,на луда калинка го правиш...аз си мислех,че от омар по настойчива личност няма,но твоето граница не знае,right? hahaha

# 719
  • Мнения: 2 519
ох не питай трудоемко е с времето,което му отделям...но няма начин,ултра наложително е Mr. Green

поздравче Peace

Общи условия

Активация на акаунт