Може ли дъщеря ми да си играе с парцалена кукла или го искам Аз?

  • 3 189
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Патетиката на V.Letchova  е разбираема.Китайските боклуци ни заливат от всякъде.
Опитът на г-жа Лечова да сподели нещо в този форум се оказа попарен.В началото има които отговарят сърцато и после се появяват плювалниците,които от един психологически,естетически и философски въпрос забутват нещата в територията на комерсиалното.
Моите деца са големи вече,но когато синът ми искаше да носи лява обувка на десен крак и обратното,аз му разреших и от местната градинка ми скъсаха нервите.
Купи за себе си и за семейството ти от прекрасният магазин който си открила/не му казвай името/ и остави ПЛЕБСА да тича с китайският боклук от ЕДИН или от ДВА лева.

# 16
Ще заменя думата плебс с народ.Народно творчество,народно събрание и други народни неща.
Невиждам защо г-жа модераторката реагира така.Аз изказвам мнение за различно от останалите.
Явно различното дразни.
Скъпа Янтра, явно Вие сте народен човек и не разбирате от категорийте които се засягат в тази тема.
Парцалената кукла има специално място в нашата общо човешка история.Добре е човек да се по интересува от науката антропология за да разбере за какво иде реч.Разиграването на случката за скрита реклама е доказателство че, част от пишещите тук се интересуват само от повърхносното или ефтината клюка.Нещо като чалга в писмен вид.
И така знамето на различното повдигнато от г-жа Лечова /която нямам честа да познавам/ е наведено ,но не и счупено.
Вие искате да ходите облечени по един и същи начин,холчетата да се също конфекция - добре.Но не пречете на различното.
Знаете ли навремето ПЪНКОВЕТЕ /повечето не знаят какво е това/ бяха оплювани по начина по който се обличат, сега Азис ползва същите атрибути и други се моткат по този начин- и това е ок. НАЛИ?Защото просто вече не е различно.
А пънковете бяха оплювани...

 

# 17
Ще помоля г-жа Модераторът да върне изтритото мнение  на Янтра.
То не е в моя полза ,но е мнение и трябва да се зачете и уважи.
 
 

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
Споко, аз сама ще се обадя пак Simple Smile И да, от плебса съм. И както е видно живея в дълбоката провинция Simple Smile Само ми е любопитно госпожа "Вечно сърдитата аристократка" защо се меша с нас простолюдието?
А за парцалените кукли - аз имах такива. Правех такива за приятели. Сега като имам повече време може пак да понаправя няколко. А дочувам от посетили обсъжданото магазинче за кукли, че предлаганите там кукли били доста скъпи. Неоправдано скъпи.

# 19
  • Мнения: 7 821
Госпожо изтрих 2 от мненията Ви в тази тема, както и своето както и това на Янтра и една забележка на Лекси, защото не намирам смисъл в напразните спорове. Но явно Вие държите да има изясняване по въпроса.
Сама си пишете 2 пъти като гост, сама си отговаряте, сама си се питате относно координатите на магазина  Shocked и когато някой друг се включи в разговора Ви на високо ниво, Вие се сърдите и започвате да го обиждате!
Не искам да превръщаме темата в битак, изключително ми е неприятно да водим подобни разговори!
Ще ви помоля да не ми казвате кои мнения да връщам, кога и как! Нито ще ви обяснявам кои мнения кога и как ще трия! Ако не ви харесва нещо имате право да се оплачете на Администраторите на ЛС.
Всичко друго, което не засяга темата (а именно „харесваме ли и да купуваме ли парцалени кукли”) ще бъде изтрито!
Поздрави
Модератор на този форум.

# 20
  • Мнения: 545
здравейте,

техническа информация

Г-жа Лечова, анонимен потребител от гледна точка на форумите, е писала от същият ip адрес от който пише silvana1.

Кратко търсене в гугъл показа следните (стари) линкове. линковете са пряко и брутално рекламни (бих ги нарекъл даже спамерски) за този бутик. линковете са от ДРУГИ сайтове. под всеки от тях слагам информацията, която публично се предоставя от тези ДРУГИ. Адресът съвпада с адреса от който пишат (предполагаемо) двете дами.

http://forum.gbg.bg/cgi-bin/showpost.pl?Board=flower&Number= … ollapsed&sb=5


Тема   Български пачуворк и куилт    oтговор на това съобщение 
Автор   Anonymous
Дата   Fri Dec 17 02:25:33 2004
От IP    83.148.106.158 

http://hamepu.bol.bg/forum/read.php?f=49&i=217&t=217&v=f

Автор: Работилница (83.148.106.---)
Дата:   17-12-04 02:12

http://forum.abv.bg/cgi-bin/showpost.pl?Board=flower&Number=826

Тема   Български пачуворк и куилт       oтговор на това съобщение 
Автор   Anonymous
Дата   Fri Dec 17 02:25:33 2004
От IP    83.148.106.158 
-----------------------------------------------
технически коментар
двете дами май са едно и също лице, или ползват точно един и същи интернет адрес и един и същ тип браузър (Internet Explorer 6.0)
от същият ip адрес са публикувани директни реклами в други форуми,.
-----------------------------------------------
изводите излизат от техническата материя, и отиват в етиката, или в област, занимаваща се с лекуването на раздвояването на личността. спирам дотук защото ще мина в нецезурната материя.

еди.

Общи условия

Активация на акаунт