Проследяване на бременност в Благоевград

  • 2 653
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте, мили мами, и аз съм една бъдеща такава.Местя се от София в Благоевград и търся мнение за проследяване на бременността. Ще се радвам да ми препоръчате добър лекар и да избегна пътуването до София. Благодаря в аванс!

# 1
  • Мнения: 6 365
В Благоевград ситуацията с АГ лекарите е отчайваща.

Следи се в София. Там и раждай.

# 2
  • Мнения: 39
 Доктор Малчев е най- добрия  http://www.doctormalchev.com/ Може да идеш и при Терзийска в поликлиниката, и тя е добра.

# 3
  • Мнения: 2 850
Не съм се следила в Благоевград, защото живеех в София, но съм била при сума ти лекари в града. Терзийска е много внимателна, а Малчев според мен е най-добрият в града. При тях има много бременни, работят си с НЗОК.

# 4
  • Мнения: 471
а доктор Малчев или Терзийска израждат ли ?

# 5
  • Мнения: 4 709
При Терзийска си водих ЖК, но тя не изражда, раждането ми беше в Дупница, без избор на екип. При Малчев се беше записала една моя колежка, но каза, че когато трябвало да роди, той я препратил пак в Дупница. Аз имах трагичен опит с първото дете в Бл-д и затова сега в Дупница, където съм много доволна. Но за тук не мога да кажа нищо в момента, защото разликата в годините на децата ми е голяма. А и миналата година АГ-то беше в ремонт и за мен беше абсурд да ходя в гинекология да раждам там. Но пиши в гугъл раждане в Благоевград и раждане в Дупница частната клиника на Лефтеров и виж какво ще излезе  Peace

# 6
  • Мнения: 37
Доктор Малчев е най- добрия  http://www.doctormalchev.com/ Може да идеш и при Терзийска в поликлиниката, и тя е добра.

Напълно съм съгласна с теб за д-р Малчев!  Praynig Praynig Praynig Stop Stop Stop Stop

# 7
  • Мнения: 180
Здравейте и от мен Hug  аз съм на 22 години и съм в 10 седмица.моята бременност я следи д-р. Калоянова.вече два пъти ходя при нея и съм мн мн доволна.имах малко проблеми, затова и отидох на преглед но тя ми предписа дуфастон и всичко отмина.иначе мисля да раждам в Дупница

# 8
  • Мнения: 17
Здравейте,
аз съм от Дупница, но живея и мисля да раждам в Благоевград. Бременността ми е следена от доктор Малчев, от когото съм очарована! Изключително внимателен лекар. В момента дори е завеждащ отделение в частната болница "Пулс". Където работи и доктор Динов, заради който повечето ми приятелки избираха да раждат в Дупница.  Wink

# 9
  • Мнения: 180
Да Малчев е мн добър, но в  Пулс ми искат мн пари 500 за нормално и 800 за секцио. Това за мен са ужасно мн пари

# 10
  • Мнения: 17
Все още не знам как стоят нещата ценово при раждане . Аз ходя в МЦ Рубидент за консултации, но имам приятелки разждали в Пулс и са изключително доволни. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт