Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-57 тема

  • 42 778
  • 739
  •   2
Отговори
# 30
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Колко много фотки сте наслагали. Да взема и аз да сложа малко. Например на режисьорите през които ръце мина Сускунлар. Все още ми е мъчно за първия. Този долу в ляво. Той беше най обещаваш за мене, ама не издържа на темпото и избяга. Все се надявах че като свърши Сускунлар ще спретнат заедно с Мурат някой филм, дето се прави по-бавно и с кеф. Peace



Тая сме я слагали, но припомня началото пак с него.




Последна редакция: чт, 26 юни 2014, 23:35 от vanina707

# 31
  • Мнения: 8 444
Ени,разкошен клип !

Сменила си аватарчето и си събрала много Мурат в подписа,искаш да ни убедиш че въпреки синеоката страст там долу стои истината Joy Joy Joy Joy

Този поглед трудно се изоставя и забравя
Joy Joy Joy



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyЕли Hug моята синеока тръпка наистина ме вълнува много сериозно в последно време  smile3521Обаче черноочко си е друга работа  smile3521.
Ради Hug,БУ Hug и двете сте с много хубави аватари и подписи  smile3521
Ванинка Hug
 

# 32
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Бурчин, Нургюл и Берен - друг път на друг колаж Laughing Laughing



Лека нощ, красиви сънища, а утре - още по Heart Eyes Laughing


# 33
  • Мнения: 12 827
Петък е!

Предстоят два почивни дни!


Скрит текст:

Ванина ,страхотни колажи си направила.

     

# 34
  • Мнения: 8 717
Добро утро и от мен!  Hug

Вчера ви оставих в старата тема, а днес ви намирам в нова - лятна с дъх на море. Ринка, благодаря за старанието и въображението, които влагаш всеки път!  Hug  bouquet  bouquet  bouquet Дано да има много добри новини и хубави нови снимки, с които да я изпълним!  Peace

Ели ни е пожелала хубав ден с един красив цветен колаж, а аз ще добавя кафенце и една лъчезарна усмивка за добро настроение  Grinning





И две клипчета, които са извън темата, но са интересни и пак са на морска вълна  Grinning

Мармарис: град на любовта

http://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/marmaris-grad-na-ljubovta.html


Мармарис: закуска в града на любовта

http://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/marmaris-zakuska … -na-ljubovta.html

Последна редакция: пт, 27 юни 2014, 09:36 от alex_b

# 35
  • Мнения: 8 444
Привет Сускунларчета  Hug Hug Hug
Ели Hug,Алекс Hug няма начин деня да не е прекрасен след като вие сте му дали такъв хубав старт  smile3521
Ванинка Hug чудесен колаж  smile3521



https://cdn.bg-mamma.com/mrfQ1/b39d20ee.jpg

# 36
# 37
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!  Hug
Ванина, страхотна буря!  Peace А онова местенце ме накара за мечтая!  Laughing
Ради, винаги си с оригинална премяна.  Peace Не мога да видя с кои се мериш в другата ви тема / аватарната/!
БУ, и твоята премяна е вълнуваща. Гледала съм танца - опияняващ е! Но не пропуснах и клипчето на Ванина.  Joy Joy
Ени,  песента ми хареса. Подводните снимки също!  Peace
Алекс, уханието на кафето достига далеч.  Peace
Красиви и талантливи дами  има по страничките на темата, посветена на мъж!  Peace
И момчето е достойно представено!  Peace
Приятен ден!  Hug


# 38
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Привет, привет Hug Peace

Ох тоя мъж бе  Heart Eyes Laughing Как да не го гледа човек с кеф Joy hahaha

И как да не му посвещава това онова заедно с времето си Joy Joy Joy hahaha

Сега в момента мога само това да свържа с него, ама го правя с удоволствие. Просто като ги слушам Орнела и Мина няма начин да не ги вържа с погледа по-горе  Joy Joy hahaha



https://www.youtube.com/watch?v=451w0Mln9ac

Леко да минава деня Heart Eyes Laughing

# 39
  • Мнения: 10 240
Ванина, и твоят ден да е лек!  Peace

новичка
Murat, in Adana, shopping!

Последна редакция: пт, 27 юни 2014, 17:24 от rina-rina

# 40
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ле-ле Ринка Hug, какъв измъчен вид има момчето ooooh! ooooh! ooooh! Гладен, небръснат, отишъл да си купи сухояжбина за хапване. Къде е Бурчин да му сготви  newsm78 newsm78 newsm78 Нещо съвсем поединично го раздават в последно време Rolling Eyes Форумите пак ще я одумват Laughing Laughing Ама той така жално гледа какво му слагат за ядене, че и аз почвам да й набирам  Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Майтапът настрана, ама ми прилича на колаж. Ръката дето се вижда е в неестествено положение и позацапана, а през стъклото прозира по скоро част от дамска пола отколкото панталони.

# 41
  • Мнения: 10 240


Снимката била от Адана, Ванинка

# 42
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219

Снимката била от Адана, Ванинка


Абе нека да има снимки, каквито и да са. Да знаем, че е жив. Нали сме ненаситни да го гледаме с "шапка и без шапка" .Ама тук болнав си изглежда. Знаем ли какво прави в Адана и дали е от там. Фенски снимки щъкат насам натам. Понякога се появяват значително по-късно от момента на снимането. Нали последно се беше върнал в Истамбул. Там от фитнес залата в която редовно ходел го бяха фотнали.  Thinking

Аз вися на компа за да пиша нещо за утрешната тръстика, ама сега ще се разтъжа за момчето и гледай какво става. Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 43
  • Мнения: 10 240

Абе нека да има снимки, каквито и да са.

# 44
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ами, разтъжих се  Stop Blush Peace








Общи условия

Активация на акаунт