Бисексуалност ?!

  • 17 238
  • 218
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 159
Съвсем нормален изказ на 17-годишно грамотно момиче. Не съдете по всичките смехотворни правописни, гираматични и диалектни  издънки в бг мама, че всички българки са такива.
Също от училище до училище има разлика.

Днес гледах в метрото двама мъже. Толкова нежност имаше, направо завидях.

# 61
  • Мнения: 682
Съвсем нормален изказ на 17-годишно грамотно момиче. Не съдете по всичките смехотворни правописни, гираматични и диалектни  издънки в бг мама, че всички българки са такива.
Също от училище до училище има разлика.

Днес гледах в метрото двама мъже. Толкова нежност имаше, направо завидях.

Обаче не е правописът. Пише прекалено обиграно за 17-годишна.

# 62
  • Мнения: 3 159
Ама вие за много тъпи ги имате 17-годишните #2gunfire

# 63
  • Мнения: 682
Ама вие за много тъпи ги имате 17-годишните #2gunfire

Нека да знам как пишат 17-годишните объркани, обаче рядко е телеграфно написано, без емоции,  и толкова уверено в последващи коментари. В постовете на авторката няма емоции. И няма как и да има за нещо, което не е преживявала.

# 64
  • Мнения: 781
като оставим настрана проблема със съобщаването на родителските тела и се концентрираме върху 'по-свободното държание на публични места' ми е любопитно - а това силно наложително ли е? аз с нито едно от гаджетата си не съм се мляскала, натискала навън  newsm78 това са си лични неща, не ми е приятно да ги 'споделям' с минувачи. а с толкова много приятелки и съученички сме ходели държани за ръце и без да сме били бисексуални - не е имало проблем. всмисъл ако ти е за държането за ръце де.

или ти държиш всички да са нясно с ориентацията ти дет се вика to make a point Wink имахме една съученичка на времето в гимназията, 12и клас стана доброволец в Джемини...беше лезбийка за кратко и се натискаше с друго момиче на последния чин в междучасията. сега е майка на две деца от мъж гледам и много уважавана фотографка. но и тя така- не щеше да 'се крие, а да изобличи нетолерастите'

# 65
  • Мнения: 548
Абе хора, какви са тези приказки - "ама трябва ли да го показвате, вие напук ли искате да го показвате и да се натискате безсрамно пред всички"? Всички влюбени, и хетеро, и хомо, само за това мислят - как да ви шокират. Не че нещо ги влече, ама се насилват специално заради вашия потрес. (Да, сигурно има и отделни такива случаи, това не значи, че са мнозинство).
Има ужасно много степени между "държим се за ръце понякога" и "облизваме си сливиците и си пъхаме ръце в гащите на площада".
И ако за един мъж е нормално да целуне продължително жена си за довиждане  и примерно цялата вечер разсеяно да я гали по рамото, то такова държание между две момичета (или двама мъже) автоматично се окачествява като "ама виж как нарочно ми го навират в очите, щото са гадни". Пък те и гейовете душа носят (въпреки някои твърдения на различни религиозни дейци), и те може да искат да се целунат за довиждане или да се прегръщат. И  това, че на някой му скършват хатъра не е достатъчно основание да се правят, че не са във връзка.

Последна редакция: сб, 28 юни 2014, 02:49 от *Coraline*

# 66
  • София
  • Мнения: 10 705
Нямам нищо против, ала ще ви споделя нещо... Едно другарче, с което играехме като деца... Гей е, винаги сме имали съмнения... ОК но той си пада по дядовци.. Е сега  оправя един дядо на 70... баща
Му е на 73... Прекалено ми е... дядото има жена и деца...и дядото бил луд по него, разликата им е над 30 години...

# 67
  • Мнения: 12 693
Потрес тук няма, но време беше темата да си отиде в обичайното русло и да ни се прочете лекцията.

 

Днес гледах в метрото двама мъже. Толкова нежност имаше, направо завидях.

А това може да се забележи, без да има целувки и натискане.

# 68
  • София
  • Мнения: 10 705
В такъв случай аз нр бих го афиширала.. Щях да си го ...нали, но не и да занимавам хората.. знам къде ходят и т.н... предишния му беше по- млад на 65... но се самоуби и той беше с жена и деца....даже дъщеря му беше колежка на моя познат, т. е партньора на баща й!

# 69
  • Мнения: 15
Не знам, защо продължавате да твърдите, че не съм на 17. Аз ви казвам на колко съм, вие така или иначе не може да докажете противното, единствено може да ми се доверите. Не знам и каква емоция искаш да уловиш тук, старая се да бъда кратка, ясна и точна (такава съм си).
За натискането и демонстрацията, изобщо не искам да демонстрирам на никого, нито пък търся разрешение от някой.. не сте ме разбрали правилно. Приятелката ми иска просто спокойно да си изразяваме емоциите и чувствата (въпреки, че изобщо не ставаше дума за нея в цялата тази тема), ако искаме да се прегърнем, ако искаме да се целунем, съвсем нормални неща, няма да вземем да се натискаме публично, смятам се за възпитана личност. Проблема не е в това кой се дразни, казах, че просто града е малък и родителите ми все по един или друг начин щяха да разберат ако вземем да се държим като нормална двойка, затова предпочитах преди всичко това да споделя с тях.
Така или иначе взех решение и вчера им споделих. Ако някой се интересува, майка ми прояви разбиране, въпреки, че не изглеждаше особено щастлива, опита се. Баща ми го прие по-тежко, но се надявам, че ще свикне с мисълта.
Благодаря за мненията.  newsm10

# 70
  • Мнения: 4 418
Покажи лична карта снимана до монитора с това си мнение, и не, недей прави фотошоп, ше те уловя.

Иначе и аз не вярвам, че си на 17, мисля че си на 16.  Laughing

# 71
  • Мнения: 682
В такъв случай аз нр бих го афиширала.. Щях да си го ...нали, но не и да занимавам хората.. знам къде ходят и т.н... предишния му беше по- млад на 65... но се самоуби и той беше с жена и деца....даже дъщеря му беше колежка на моя познат, т. е партньора на баща й!

И аз познавам 25-годишна с мъж на 65. Не схващам какъв е потреса - че има връзка с по-възрастен ли или че на всичкото отгоре е гей Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 040
Нямам нищо против, ала ще ви споделя нещо... Едно другарче, с което играехме като деца... Гей е, винаги сме имали съмнения... ОК но той си пада по дядовци.. Е сега  оправя един дядо на 70... баща
Му е на 73... Прекалено ми е... дядото има жена и деца...и дядото бил луд по него, разликата им е над 30 години...
Плащат му сигурно...
Фу, доповръща ми се Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 39 136
Нормално е човек на 17 да има такива колебания, да пробва различни неща. С времето нещата си идват на мястото. Вече какво ще стане точно - не мога да кажа.

# 74
  • София
  • Мнения: 10 705
Нямам нищо против, ала ще ви споделя нещо... Едно другарче, с което играехме като деца... Гей е, винаги сме имали съмнения... ОК но той си пада по дядовци.. Е сега  оправя един дядо на 70... баща
Му е на 73... Прекалено ми е... дядото има жена и деца...и дядото бил луд по него, разликата им е над 30 години...
Плащат му сигурно...
Фу, доповръща ми се Simple Smile
Peace баш!

Devorah,не ми дреме,че е гей,разбирам наклонностите му и ги приемам,нищо против нямам, но гнусно е да спиш със старчок ..и за твоята позната бих казала същото,това е геронтофилия Sick това е моето мнение,ако ти си на друго-ок,няма проблем Simple Smile

Последна редакция: сб, 28 юни 2014, 18:21 от magnet_for_happiness

Общи условия

Активация на акаунт