Бисексуалност ?!

  • 17 245
  • 218
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 548
Нито мразя, нито обичам (не са ми в къщата, нито в кревата), но и не наричам никого задръстен и мразещ или нискомозъчен, само защото не мисли като мен.
Не обичам само изкривената, фурнаджийска реалност на възприемащите се като толерантни, да. Тях наричам толерасти.
Всеки нормален възрастен човек има мнение по социални въпроси и никъде не пише, че е длъжен да приема и да се радва на всичко. Освен ако не прекалява с някакъв вид гъби Simple Smile.
Не, просто наричаш толерасти хората, които не са на твоето мнение.  Очакваш те теб да те приемат, ама ти тях да обиждаш (да, обидно е, като съчетаеш толерантен и педераст, учудена ли си?). И после, разбира се, ти си обидената, понеже някой не го одобрявал.

Значи, това двама души (независимо от един пол или от двата различни) как правят секс просто не е работа нито на вас, нито на обществото, нито на децата, които евентуално отглеждат. Няма нищо общо с качествата на човек като родител или като личност.

# 196
  • Мнения: 1 040
Кой е жената в семейство от двама мъже? Който е абсурден, но може да се поразсъждава.
Аз знам, че се сменят, т.е. редуват се Simple Smile

Чувала съм "благодаряст"  толераст ми е нова дума

# 197
  • Мнения: 2 265
Хаха, никой нямало да позволи на двама мъже да гледат дете Joy . Никой не може да спре една обратна двойка да гледа дете под собствения си покрив, просто детето ще е само на единият, по закон, а най-вероятно и биологично.

# 198
  • София
  • Мнения: 5 884
*Coraline*, и аз мисля, че не е наша работа с кого и как правят секс, ама на, държат постоянно да ни информират.

# 199
  • Мнения: 548
Сериозно ли? В смисъл, носят тениски с надпис "снощи с Тошо правихме 69 на пода в коридора"? Или ти само като ги видиш заедно на улицата вече се чувстваш информирана за целия им сексуален живот?
Ми то всеки, който е във връзка непрестанно те информира за сексуалния си живот по тази логика.

# 200
  • София
  • Мнения: 5 884
О, не, молим ви се, само не почвайте и позите да ни разяснявате.

# 201
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Не съм чувала за парад на хетеросексуални.

# 202
  • Мнения: 682
Кой е жената в семейство от двама мъже? Който е абсурден, но може да се поразсъждава.
Аз знам, че се сменят, т.е. редуват се Simple Smile

Не знам, не си представям единият с ролки на главата, а другият на сафари трепе слонове Simple Smile После се разменят -  единият кара роби от Свазиленд, а другият участва в походи за правата на жените. Ще се побъркат тези хора Simple Smile.

# 203
  • Мнения: 682
Не съм чувала за парад на хетеросексуални.

Добре. Имаше едно мащабно проучване в ЕС - участвали са 93,000 гейове и лесбийки, от които 25 процента споделят, че са били жертва на физическо насилие заради сексуалната си ориентация. Има хора, които казват - "ами не афиширайте, за да не си го изпросите". Само дето е като аргументът, че изнасилените жени си го просели.

Не съм попадала на новини, които сензационно споделят как Иван е бил бит, защото е хетеросексуален. Парад, шествие или каквото е там - говорим за събитие с по-масов характер, което цели различни неща. Най-малкото показва на други ЛГБТ хора, че е ОК да си открит, когато става въпрос за ориентацията ти. Защото ориентация не е "с кой какво си пъхате по дупките" - извинете, но това съм го чела повече пъти, отколкото съм сънувала, че може да се напише по форуми. Основно от мъже. Хората, дори и гей!, се влюбват, събират, живеят на семейни начела, споделят си, помагат си, както всички останали. И спорят също - не е розово, не е надиплено, живот е. Афиширане ли е Боряна и Светльо да създадат семейство? Ако така не показват, че харесват човек от противоположния пол, здраве му кажи... Стане ли въпрос за Иван и Светльо - ама той Бог, ама природата... И - разбира се - "бъркането по дупките" - все едно тези хора са фиксирани върху секса и нищо друго не им влиза в главата, хеле пък да излиза. Отделно че не всички гейове правят анален секс. Чудя се каква е тази фиксация. Като кажеш гей и всичко друго избледнява. Като кажеш хетеросексуален - коитус ли е първата асоциация?

Авторката - как се справяме, помагаме ли за статията?

# 204
  • Мнения: 1 040
Извинявам се, ама тия от гей - парада изглеждат точно така -
все едно само секс им е в главата.

# 205
  • София
  • Мнения: 2 817
Извинявам се, ама тия от гей - парада изглеждат точно така -
все едно само секс им е в главата.

А от фестивала в Рио как изглеждат?  Rolling Eyes

# 206
  • Мнения: 12 695
Не съм чувала за парад на хетеросексуални.

Когато на гейовете се дадат същите права като на хетеросексуалните, няма да има паради.

# 207
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не съм чувала за парад на хетеросексуални.

Когато на гейовете се дадат същите права като на хетеросексуалните, няма да има паради.

От какво са лишени  Rolling Eyes ?!

Дори и в страни където много неща са узаконени/разрешени парадите им  съществуват !

# 208
  • Мнения: 682
Не съм чувала за парад на хетеросексуални.

Когато на гейовете се дадат същите права като на хетеросексуалните, няма да има паради.

От какво са лишени  Rolling Eyes ?!

Дори и в страни където много неща са узаконени/разрешени парадите им  съществуват !

Да предположим, че ти си от едно малцинство амогерийци, което си е вече що-годе добре в развитата си бяла държава. Закони има, бракове има, дискриминация и да има - има си и съдилища, към които да се обърнеш. В N на брой държави обаче амогерийците ги грози затвор, убиване с камъни или пък могат да си мечтаят за твоите права. Мечтите са безплатни. Като амогериец - ще си кажеш ли "бе да се оправят, ние виж колко сме си добре вече тука"? Повечето амогерийци точно това ще си кажат, а малка част от тях ще се включат в подобни инициативи за права, които не ги засягат пряко.  Такива хората имат потребност да са част от каузи извън собствения им живот и ще се включат и в не-амогерийски каузи (природо защитни, планетарни и прочие). Мнозинството от хората на амогерийския прайд в бялата държава пък ще са не-амогрерийци. Отговорих ли?

# 209
  • Мнения: 682
Извинявам се, ама тия от гей - парада изглеждат точно така -
все едно само секс им е в главата.

Не съм ходила на паради или прайдове, но съм гледала подробни репортажи от всеки български такъв - не съм останала с това впечатление.

Общи условия

Активация на акаунт