Виж майката, за да разбереш каква ще е дъщерята!

  • 6 518
  • 112
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 234
Като по-малка приличах повече на баща ми,но от известно време се улавям,че чат-пат постъпвам като майка ми.

# 46
  • Мнения: 5 391
Доста си приличаме с майка ми, не толкова визуално, колкото като навици и мислене.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 079
Тази максима не е вярна! Всеки човек е уникален. Разбира се, може да се намерят общи черти с роднините, но като цяло всичко е въпрос на характер.
Да си приличаме, да, има няколко неща, в които може да се каже че има съвпадения, но като цяло сме индивидуалности и то доста явно изразени.  Grinning

# 48
  • Мнения: 625
   Не си приличаме въобще,даже и по вънщност!

# 49
  • Мнения: 5 577
Имаме много прилики, но и много различия, но за визия - да, може да се каже.

# 50
  • София
  • Мнения: 39 901
Ако трябва да избирам на кой да приличам по характер - нека да е мама.

# 51
  • Мнения: 3 405
Майка ми е много силна личност. Аз не съм такава, а бих искала да имам нейния твърд характер. Grinning

# 52
  • Мнения: 668
За моя радост външно приличам на баща ми, но напоследък откривам, че все повече по характер заприличвам на майка ми.

# 53
  • Мнения: 1 006
За мое най-голямо съжаление външно хич не приличам на майка ми- нея я канили да става модел на Лада навремето, а аз съм ниска, трътлеста и дебела, без майтап!!!!
И сега даже, за мой най-голям срам, тялото й е много по-добро от мойто Embarassed Embarassed Embarassed
Иначе всички казват, че приличам на баща ми Thinking Thinking Thinking, но аз не знам, мисля, че съм взела от характерите и на двамата, даже нещо повече - от двата рода целия инат в мене е дошъл Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 5 622
Това доколкото знам важи за визията newsm78

Не е вярно! Важи и за житейския път. Естествено не в 100% от случаите! Но тази склонност да избираме точно този път, по който да минем е кармично и генетично заложена у нас! Къде за добро, къде за лошо...

Моята майка е най-страхотната майка, която познавам! Ако можех да бъда и наполовина толкова МАЙКА, колкото тя е била и Е за мен и батко ми..щях да знам, че съм изпълнила женската си мисия на този свят!

За майка ми-   bouquet Hug

# 55
  • Мнения: 3 394
Ами не знам-майка ми е страшно борбен човек и в това си приличаме-от нищо не ме е страх и мога да се справя с всичко!

Но аз бях (а и още съм си,де Mr. Green) луда глава-добре си поживях преди да се оженя, докато мама си има само татко и това си е Whistling

Не знам Стела на кой ще се метне, но стига да има акъл в главата си всичко е наред Naughty

# 56
  • Мнения: 3 760
Аз съм пълна противоположност ма майка.Това доколкото знам важи за визията newsm78
Нямаме нищо общо по характер, но визуално много си приличаме. И то не като черти, а като общо впечатление.

# 57
  • Мнения: 171
При мен важи виж бащата и ще разбереш каква е дъщерята. Wink
С майка ми сме коренно различни.
И при нас е така.

 newsm10 Станахме три.

# 58
  • Мнения: 1 416
Скоро си мислех за същото. С майка ми сме много близки, имаме еднакви разбирания за много неща и характерите ни са доста сходни. Има неща, за които съм си казвала, че никога не бих постъпила като нея (примерно в отношения с баща, родители и т.н.), но все по-често постъпвам като нея (нямам предвид нещо негативно, а по принцип). Обяснявам си го с това, че човек има някакъв модел, на който несъзнателно подражава. Мъжът ми примерно изобщо не е близък с родителите си, но и той прилича на тях в много отношения.
Абсолютно същото е и при мен - едно към едно!!!  Shocked

# 59
  • Мнения: 655
И по външност и по характер приличам на майка.

И аз съм така....изцяло съм и копие Peace и не съжалявам

И аз съм така.

Общи условия

Активация на акаунт