Какво да подаря на шаферките

  • 1 373
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте!

Следващия месец ми е сватбата, а  все още не мога да реша какво да подаря на 3-те шаферки  Rolling Eyes  newsm78 (които са по на 27г). Не зная какво по принцип се подарява,но бих искала да бъде хубав спомен. Дали някой ще ми помогне с идея по този въпрос?  Wink

# 1
  • Мнения: 1 602
На мен ми хрумва следното:
подаръчна кутия, в която можеш да сложиш най-различни неща:
- ароматна свещ
- сапунче с интересен аромат/форма
- ръчно направена от теб гривна /има магазинчета, където ти си избираш какви мъниста да ти сложат, в случай, че не ти се занимава/
- ако намериш дамски боксерки със закачлив надпис
- късметче
- можеш да добавиш обща снимка и да и сложиш надпис

или още каквото друго ти хрумне Simple Smile))

Надявам се да съм била полезна.

# 2
  • Мнения: 2 140
За пръв път чувам, че се подарява подарък на шаферките. Аз на моите им купих рокли, с които бяха на сватбата и толкоз.  Grinning

# 3
  • Мнения: 3
KISSES- Благодаря за идеите. И аз си мислех нещо такова,но сякаш ми се иска нещо по различно и типично за случея.

# 4
  • Мнения: 3
Не е задължително просто аз имам желание да го направя.Роклите предложиха да си ги купят те. И аз приех идеята тъй като разходите като цяло за сватба знаеш са големи а и те са 3 дами. И сега сякаш се чувствам странно и искам да им подаря нещо. Може би нещо щуро или сантиментално напомнящо за така наречените стари,луди времена.  Party

За пръв път чувам, че се подарява подарък на шаферките. Аз на моите им купих рокли, с които бяха на сватбата и толкоз.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт