Несебър

  • 50 310
  • 212
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 022
Южния плаж 10 лева чадър от плат,другите 8 лева.Шезлонг 10 лева. Peace
Много благодаря!Т.е. чадър + шезлонг е 18-20 лв на човек ooooh!.

# 61
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Здравейте, някой отзиви за Комплекс Виго Панорама в Несебър?

# 62
  • Мнения: 2 805
Южния плаж 10 лева чадър от плат,другите 8 лева.Шезлонг 10 лева. Peace
Много благодаря!Т.е. чадър + шезлонг е 18-20 лв на човек ooooh!.


Ако човека е сам - да.

# 63
  • Мнения: 424
Здравейте, мнение за хотел Естреа  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 160
Ако е този,за който се сещам - висок и на самия южен плаж - мога да дам впечатление само от външния му вид - а той хич не е добър - много овехтяла сграда,терасите се рушат,стара дограма...а в сряда се изсипаха и два автобуса с лагерници.
Иначе е на супер място - на самия плаж,до него има и друг подобен - Арсенал - той поне изглежда по- поддържан.

# 65
  • Мнения: 2
Здравейте! Понеже мненията в сайта са ми помогнали многократно при избора на добри ресторанти за хранене в Несебър, реших и аз да споделя актуални впечатления от 2017 г.

Повечето заведения, независимо от класа си следват мотото „ден година храни” и меко казано не си заслужава да бъдат посетени повторно, разчитат на случайно привлечена шепа от хилядите туристи.

1. „Александър”, ул. „Кирил и Методий” – едно от най – големите разочарования, всяка година повишават цените, като вече за заведение тип кръчма са прекалени, тази година порциите, които бяха с включена гарнитура, сега са без, но същата цена като 2016 г. и ако си поръчат допълнително гарнитура излиза оскъпяване от около 20%. Тази година вероятно е сменен и готвача, понеже неща, които ги поръчвам от години, днес са с по – лош вкус. Толкова се опитват да пестят, че не желаят да разпечатат за 2 ст./стр. ново меню, а зацапват старите цени с коректор и пишат с химикалка отгоре, смехория.

2. „Jambo”, ул. „Кирил и Методий” – Единственото, което търпи развитие последните години изцяло в положителна посока. От евтина кръчма с лоша музика и непретенциозна обстановка до ресторант, изпреварващ с класи съседните на него. По – добро и комфортно обзавеждане, много приятна атмосфера, добро обслужване и най – важното: ХРАНАТА – вкусна, сравнително евтини и големи порции, предлагат по – малко неща в сравнение с предходните години, но качествени и пресни, морски ястия, скари, салати. По обед и вечеря се пълни много, ако сте по – голяма компания би било подходящо да направите предварителна резервация. Заведение, което си заслужава да се хапне повече от веднъж.

3. „Бяла роза”, ул. „Отец Паисий”(търговската) – Чиста, приятна обстановка, неизменно добро качество на храната през годините, но без да блести с нещо особено. Доста посетено място, трябва да се чака за свободна маса или да се направи резервация.

4. Бърза закуска/пици, ул. „Отец Паисий”(търговската) – Голям хит, когато се появиха през 2016 г. Две еднотипни, едно до друго. Това, което е на ъгъла е с по – добрите пици и може би най – хубавите палачинки в сравнение с останалите в Несебър.

Другото, съседно и малко по – навътре, където продава по – възрастен господин, влошили са качеството осезаемо, рискувате стомашни проблеми.

5. „la Veranda”, ул. “Изгрев” – Преди по – скромна обстановка, леко занемарено, но кухнята бе превъзходна, сега ястията са с категорично по – лош вкус и ни надписаха 1 порция повече, както и завишени цени на напитките в сметката, различни от тези в менюто на това, което бяхме поръчали. Хапвайте на свой риск.

6. “Flagman”, на влизане в стария град, на понтон в дясно – Чудесна гледка нощем към новия град, стандартно едно от най – скъпарските заведения, но последните години спадна качеството на храната и не си заслужава.

7. „Капитанска среща”, в Стария Несебър – сега скъпи цени, мръсни покривки и занемарена обстановка за претенциите и старата слава, която има.

8. “При бай Живко, хотел Сънрайз” Равда, ул. Христо Ботев” – Тиха, приятна обстановка под асма. Кухня, която един ден може да е превъзходна, на следващия не, може би има двама готвачи и който е на смяна. С основание хвалеха доматите му и салатите с тях, но за първа година не сме доволни, различен сорт/производител. Последните две години завиши повечко цените, но на обедното меню са приемливи и сравнително големи порции.

Обобщено препоръчвам „Jambo”, „Бяла Роза”, за бързо хапване пиците на ъгъла, донякъде „Бай Живко”.


# 66
  • Мнения: 2 064
+1 За Бяла роза , преди да го открием посещавахме и ресторанта на хотел Герджика

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 1 520
Момичета, бърз въпрос - има ли мазут на южния плаж или който и да е от другите по оста до Слънчев бряг?

# 68
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Според последните новини има на Южния плаж и в Равда централен.Този откъм Слънчев бряг не.

# 69
  • Пазарджик
  • Мнения: 65
В момента сме на Южния плаж и няма нищо такова!

# 70
  • Deutschland
  • Мнения: 5 352
В края на август бяхме в Несебър, много ни хареса и пак ще отидем. Бяхме в апарт комплекс Съни брийз, като от терасата ни се разкриваше страхотна гледка към морето, Слънчев бряг, Елените, Св. Влас и нос Емине.
Хранехме се къде ли не, но за жалост не помня имена. Трябваше по-рано да прочета тази тема, за да имам ориентир. Занапред ще знам Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 374
къде спират автобусите от София, тъй като в Несебър няма автогара ме интересува далеч ли спира от централната част?

# 72
  • Мнения: 9 556
къде спират автобусите от София, тъй като в Несебър няма автогара ме интересува далеч ли спира от централната част?
Кое визираш под "централна част"?
Обикновено спират в новия град на 1 спирка и в Стария град.

# 73
  • Мнения: 523

 На номер 1 спират Юнион ивкони, а на номер 2/4 Етап груп.

# 74
  • София
  • Мнения: 374
ами под централно място имам предвид това,дали в стария или новия град, нашия хотел е на ул. Кирил и Методий това къде се намира горе долу?

Общи условия

Активация на акаунт