Гръцки ресторант София

  • 10 198
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Моля, препоръчайте ми добър гръцки ресторант в София с хубава рибна кухня. Знам само за Елеа в Парадайс мол, но не съм го посещавала и не знам дали е вкусно   chef

# 1
  • Мнения: 413
Goustousa greek restaurant, квартал Слатина, ул. Александър Момчев.
Ето някакво инфо от интернет :
http://tastysofia.blogspot.com/2012/07/gustosa.html

# 2
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Густоза е Ресторантът с главното "Р", препоръчвам с всичките си ръце и крачка!

# 3
  • Мнения: 413
Само дето е далече от ГРЪЦКИТЕ ресторанти. Малко е прехвален според мен, но опитай  Wink

# 4
  • Мнения: 3 993
Само дето е далече от ГРЪЦКИТЕ ресторанти.

Съгласна.
Густоза си е квартално кръчме. Редно е да го сравняваме със селски таверни в съседна Гърция и от тази гледна точка е малко скъп, смятам аз. Ама в Слатина да се яде прясна дива ципура, уловена в Гърция, си има цена, разбира се.
Иначе храната в Густоза ми хареса, особено рибата.

# 5
  • Мнения: 413
Мене последния път ме врътна с един барбун, че бил от Гърция....да ама не! Достатъчно съм живяла там, за да правя разлика м/у гръцкия и черноморския... иначе не е лошо там, само дето си е точно селска таверничка.. Ако цените ги намали няма да е зле, все пак. Харесвам разядките и хляба им Peace

# 6
  • Мнения: 16
Действително в Густоза не е лошо..

# 7
  • Мнения: 85
Веднага ти казвам ЕЛЕА в Парадайса е комунистически тип Столова , рибата е замразена, но за сметка на това цените не Mr. Green

Да не изброявам лоши минали покрай гръцки ресторанти (като MED;Sozopolis...)

От 3-4 години ходим в Маслината в Хаджи Димитър. Все едно сме в Гърция риба много ,гръцка и пресна. Обслужване 6+ обстановка гръцко елегантна ,цени гръцки

Не сме редовни посетители горе долу 1 - 2 пъти годишно ходим специално там , заради минуса му много ни е далеч.
ето да видиш
 http://maslinata.com/bg/?page_id=14

# 8
  • Мнения: 10 604
Едни познати искали резервация за петък вечер в Густоза. Собственикът казал, че без капаро за петък резервации не прави...
Ходила съм няколко пъти и ми прави впечатление, че връща хората без резервации дори в делничен ден, в 18.30 ч, когато има достатъчно празни маси...

# 9
  • Мнения: 413
Интересно, при пълно заведение на мене винаги ми намира място господин грък и никога не е искал капаро  Peace

Общи условия

Активация на акаунт