СПА и планина през лятото

  • 2 712
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 182
За Вашата лятна почивка можете да се скриете от жегите и да се насладите на прохладата в Родопите, като посетите СПА хотел "Орфей" 4*– Пампорово. Той е разположен сред гориста местност в курорта и вашата почивка със сигурност ще бъде един мечтан релакс. За това ще допринесе и комфортният СПА център на хотела, разполагащ с вътрешен басейн. За да бъде вашият престой в хотела незабравим и пълен с емоции, за да са усмихнати вашите деца през целия ден, за вас ще се погрижат нашите млади, весели и добре обучени аниматори.


Ако за Вашата почивка не е достатъчен само престоят Ви в комплекса, то СПА хотел "Орфей" 4* предлага различни екскурзии с организиран транспорт и пешеходни маршрути с планински водач из красивите кътчета на Родопите и околията.

За малките гости хотелът организира детски лагер, който да разнообрази тяхната лятна ваканция с нови игри, запознанства, забавления и детски мероприятия.

Любителите на спорта и велосипедите могат да се възползват от услугите на велопарка в курорта, който разполага с над 30 км маркирани трасета за планинско колоездене с различно ниво на трудност, подходящи както за професионалисти, така и за абсолютно начинаещи.

За работещите хора и техните бизнес ангажименти СПА хотел "Орфей" е предпочитано място за организиране на различни бизнес мероприятия – срещи, конференции, семинари, тиймбилдинги, обучения и тренинги.








Не се колебайте! Бъдете гости на СПА хотел "Орфей" целогодишно!

Последна редакция: вт, 01 юли 2014, 17:07 от Адри́

# 1
  • Мнения: 7
Хотелът е супер, бяхме отседнали там със семейството ми през зимата и останахме приятно изненадани.  Grinning
Личи си, че хотела е нов, стаите са доста големи, персоналът - любезен, храната в ресторанта - много вкусна (особено бисквитената торта  Laughing) Спа центърът е доста голям и може да се каже , че е на ниво. Аниматорите са много готини и занимаваха малките и аз наистина успях да си почина, за което съм им много благодарна.   Hug
 
Разбрах, че ще работи и през лятото и ще правят много екскурзии. Чудя се коя екскурзия да  запишем и какво да видим  newsm78. Някой ще ме посъветва ли  Blush

# 2
  • Мнения: 1
Благодаря Ви за добрите отзиви!  Grinning Ние сме изцяло нов екип и се стараем да работим в по-добра посока за развитието на комплекса и се надяваме, всички наши гости да събират само и все по-добри впечатления и да се връщат отново   bouquet

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте! Направих резервация за лятната си почивка на планина в СПА хотел Орфей на Пампорово през техния сайт. Имат много изгодни пакети, някой възползвал ли се е от тях и как е там сега, лятото? Много ни хареса това, че предлагат и екскурзии и със сигурност ще се възползваме от тях     Peace

# 4
  • Мнения: 677
Благодаря Ви за добрите отзиви!  Grinning Ние сме изцяло нов екип и се стараем да работим в по-добра посока за развитието на комплекса и се надяваме, всички наши гости да събират само и все по-добри впечатления и да се връщат отново   bouquet

А как се плаща в този хотел, не видах тази информация на сайта.

# 5
  • Мнения: 19 525
Разгледах сайта на хотела и ми направи много приятно впечатление това, че се опитват да разнообразят почивката с екскурзии, анимация и СПА процедури. Цените също са съвсем приемливи. При първа възможност ще се възползвам от предложенията им. Ние в нашето семейство много обичаме Пампорово, но понеже не сме скиори предимно лятото го посещаваме.

# 6
  • Мнения: 677
Хотелът е супер, бяхме отседнали там със семейството ми през зимата и останахме приятно изненадани.  Grinning
Личи си, че хотела е нов, стаите са доста големи, персоналът - любезен, храната в ресторанта - много вкусна (особено бисквитената торта  Laughing) Спа центърът е доста голям и може да се каже , че е на ниво. Аниматорите са много готини и занимаваха малките и аз наистина успях да си почина, за което съм им много благодарна.   Hug
 
Разбрах, че ще работи и през лятото и ще правят много екскурзии. Чудя се коя екскурзия да  запишем и какво да видим  newsm78. Някой ще ме посъветва ли  Blush


Дата на регистрация:   нд, 04 дек 2011, 14:02 и първи постиг 3 години по-късно, веднага в рекламатан а хотел
нескопосна реклама ..

Общи условия

Активация на акаунт