"Прилив и отлив" - Ей го чаканото лято, тук при MedCezir-ското ни ято - ТЕМА 88

  • 23 216
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
# 721
# 722
  • Мнения: 20 795
НОВА ТЕМА
Цялата красота е дело на Ани.  Crazy Crazy Crazy Аз само я пускам със съвсем леки допълнения.  Peace Така че цветята и благодарностите към нея.  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 723
  • Мнения: 25 350
 wavey wavey wavey wavey wavey изчетох ви  Hug Hug Hug Hug как сте?


Здравейте всички бели птички ! Прекрасен съботен ден!  Hug Hug Hug


Скрит текст:
Обикновено във всеки слух има известна доза истина ... Не знам дали се е случило нещо на сета, но,който следи Мине в Т ,може би ще си спомни, че малко преди края на сезона тя пусна един туит като въздишка , нещо от рода "тази работа вече много ми тежи"...-.Ако някой има желание,може да се върне назад и да го намери .Аз в момента не мога да влизам в Т,заради някакви актуализации дрън-дрън  Close  Не помня дали го коментирахме тогава тук, но аз останах с впечатление, че става въпрос точно за работата й в сериала. Ако е имало някакъв проблем и тя е решила, че ще излезе от сериала, Едже е замислила конфликта с изневярата и катастрофатата, за да има някаква причина за напускането й. Наистина изневярата беше много рязък завой в поведението на Ендер ,който никой не очакваше. Не знам дали съм права, просто си разсъждавам. Макар че и аз ще съжалявам за Ендер, ако я погубят.Харесвам я, даже много! Без нея нещата много биха се променили. Особено за Мерт. Ако Ендер умре, очаквам тотална промяна в образа на Мерт- надявам се да съзрее и да преодолее вече детинското си поведение.
Айдааа, отплеснах се! ИзвинетИ!  Hug Hug Hug

Скрит текст:
След като от снощи сме зачепкали Ендер, да си кажа и аз. Според мен, ако Мине напусне сериала, то няма да е заради някакви конфликти с когото и да било.  Peace Мисля, че завоят в образа на героинята й не е толкова неочакван и съвсем не е нелогичен, нито пък е измислен в последния момент, а е заложен още в самото начало. Много са интересни диалозите между Ендер и Селим и между Ендер и Мерт в първите серии. От тях става ясно, че тя живее в един изолиран, подреден, безметежен и разкошен свят и не знае или по-скоро не иска да знае какво се случва отвъд него. Бедността, мизерията, страданията, несправедливостите на живота и борбата за оцеляване, тя вижда само през призмата на своята благотворителна дейност. Всяка промяна в света на Ендер е сътресение за нея и извор на безпокойство. Идването на Седеф, на г-жа Бахрие и появата на Ада, хора които и Селим и Мерт, посрещаха спокойно и радушно, почти вадеха от равновесие Ендер. А какво остава за Яман. С него в живота й нахлуха всички проблеми на външния свят. Неговото приемане беше голяма промяна за нея. /и проницателната г-жа Бахрие го забеляза/ Ендер обича Селим и заради него се опита да промени гледната си точка и да разшири кръгозора си. Само че това са неща, които не можеш да направиш заради някой друг, дори и заради любимия човек. Ендер опозна и обикна Яман и му намери място в своя свят. Но появата на Кенан и всички неприятности, които той донесе, проблемите, които се стовариха върху Яман, а и върху Селим, бяха твърде голямо изпитание за нея. И тя закопня за стария спокоен, подреден, уютен и безгрижен живот. И Синан беше като глътка въздух от този живот.
Надявам се и Селим и Ендер да оцелеят. Интересно ми е да видя как биха се развили отношенията между тях. Биха ли могли да преодолеят кризата и би ли могла Ендер отново да превъзмогне себе си.

И за мен беше изненадващо повдението на Ендер, но Вени ккато го е написала изглежда много логично.  Hug Hug Hug

Минах през Т и попаднах на това http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay/84577/2368/1/medcezirden-ayrilik

Според написаното Мине със сигурност напуска ПО.  Peace Но идва баронесата от КСШ.  newsm78 newsm78 Обаче не се разбира каква точно роля ще играе. И каквато е червенокоска, като нищо ще я наредят до Селим.  Joy Joy Joy



# 724
  • Мнения: 25 350
Клюкарят за двойките-нашите са под номер 14  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ха Ани като я няма,дано Дани 2 или Ренка го преведат  Peace Peace Peace



 Hug Hug Hug Рени го е превела точно.  Peace Най-успешните двойки на Турция.  Peace

# 725
  • Мнения: 25 350
Иии да ви разказвам...за тока в Равда  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Вечерта излизаме с наще познати из центъра,отиваме на лунапарк,там Диди да си игра и Даниелкка вижда табела -"миди пане",обожавам ги,на Поморие само един път успях да хапна,ииии като се затичах,без да се обадя на никой се наредих на една километрична опашка,дрема,мрънкам,не ми се чака,пуших сигурно 10 цигари иии идва моя ред,и аз с усмивка 24 каратова  newsm47 -"искам тройна порция миди пане",онзи ме гледа и вика "включени са само двата фритюрника,трябва бая да почакаш" иии и аз почвам да въртя оферта с него да пусне и 3-тия ,съгласява се той,муши щепсела и се чува едно "пляяяяяяяяяяк" и изведъж,музиката от заведенията спря,в лунапарка играчките спряха и хората от другите капанчета наизлязаха и викат тока спря  ooooh! ooooh! ooooh! и аз гледам ония и му викам,вкючвай газта  Mr. Green Mr. Green Mr. Green,той се хвана за главата и ми вика "елате утре"  ooooh!,в това време наще ме търсят и се оглеждат за мен  Joy и кат спрял тока,мъжа на мойта приятелка викал,тва ако не е Даниела на  ooooh! Mr. Green...намерихме се и им обяснявам,че не съм виновна,някакво съвпадение е станало  smile3506 и тамън стигаме квартирата и тока дойде и аз бегом пак на опашката  Mr. Green,знаете ли как изглеждаше продавача,като ме видя  Joy,неискате и да знаете  newsm03,много се смяха и ядох мидииииииии  smile3501
има и други работа,ама хайде утре  Mr. Green

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Даниииииии   love001  love001  love001  love001

# 726
  • Мнения: 25 350

 smile3556 newsm62 newsm62



http://www.aksam.com.tr/magazin/life/guzellerin-basrol-savasi/haber-322066

Доскоро спрягаха Фахрие Е.за новия филм на Бурак Йозчевит,последните новостите са май,че Серенай може да е късметлийката. newsm78

 Hug Hug Hug според написаното, след дълго търсене и избиране (бил му готово сценария) се е спрял на Серенай. Като самият той е започнал да се подготвя за роялта във филма като взимал уроци по танци. Явно нещо танцово ще е и Серенай ще се впише идеално.  Peace

# 727
  • Мнения: 25 350
Забравила съм да сложа снимка на баронесата от КСШ  Peace

Скрит текст:

на мне ми е много антипатична като визия  newsm78 newsm78 няма нищо общо с Мине  Naughty Naughty но като нищо ще уморят Ендер и тази нали се появи като репортерка, ще бъде на мястото на катастрофата сигурно .. после ще се сближи със Селим ..  ooooh! ooooh! Дано не стане така  Peace

# 728
  • Мнения: 20 795
Забравила съм да сложа снимка на баронесата от КСШ  Peace

Скрит текст:

на мне ми е много антипатична като визия  newsm78 newsm78 няма нищо общо с Мине  Naughty Naughty но като нищо ще уморят Ендер и тази нали се появи като репортерка, ще бъде на мястото на катастрофата сигурно .. после ще се сближи със Селим ..  ooooh! ooooh! Дано не стане така  Peace
И аз не я харесвам особено, защото все в гадни роли съм я гледала  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Всъщност възможно е наистина тук вместо да умре Мира, да загине Ендер. И както Тейлър помогна на Райън да преодолее болката от загубата, това тук да направи новата героиня  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 729
  • Мнения: 3 637
 Hug Hug Hug
Аниииии  Hug Hug Hug Hug Hug,радвам се да те чета
Вени  Hug Hug Hug Hug
хубава вечер Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт