Как възпитават децата ни в летните занимални /случка в Морската градина, Варна/

  • 11 408
  • 222
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 62 595
Хубаво игра в тревата, а кърлежите?

# 106
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Хубаво игра в тревата, а кърлежите?

Уж пръскат против кърлежи в Морската градина.
Вчера с риск да ме полази някоя буба се наврях да снимам прословутия вече клон.

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 6 625
В Бургас тревните площи се обработват,особено в Морската.Има хамаци,игри за табла,поставени в тревите.Много млади хора и майки с деца играят и полягват там.
Кучетата са отделени в заградени площи,също много широки и удобни.
Хайде спирам да хваля Бургас! Laughing

# 108
  • Мнения: 1 103
И аз гледах една дърта "педагожка" как ги строяваше за прили4но влизане на едно коледно представление  ooooh! Тя ги удряше по главите и ги дърпаше за ка4улките на якетата за да им покаже как да се подредят правилно ...

# 109
  • София
  • Мнения: 62 595
Браво на властите на Бургас! Това да се чува!

# 110
  • Мнения: 1 040
В Бургас тревните площи се обработват,особено в Морската.Има хамаци,игри за табла,поставени в тревите.Много млади хора и майки с деца играят и полягват там.
Кучетата са отделени в заградени площи,също много широки и удобни.
Хайде спирам да хваля Бургас! Laughing
Хамаците ги откраднаха, няма ги вече...  комари пак има доста последните дни.
Иначе и аз много харесвам нашата Морска градина Simple Smile

# 111
  • София
  • Мнения: 62 595
Доста тъп въпрос, но ще се пресрамя да питам - вярно ли е, че жп-гарата в Бургас е същата като във Варна? Признавам, в Бургас съм ходилла веднъж, но така и не съм стигала до гарата.

# 112
  • Мнения: 2 658
Доста тъп въпрос, но ще се пресрамя да питам - вярно ли е, че жп-гарата в Бургас е същата като във Варна? Признавам, в Бургас съм ходилла веднъж, но така и не съм стигала до гарата.

Да. Архитектите са едни и същи. Варненската е построена по плана на бургаската.

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 6 625
Бургаската е по-хубава! hahaha
Шегувам се,близнаци са,но нашата е скоро боядисана.
Кога ги откраднаха хамаците?Скоро минавах с влакчето и мисля,че ги видях. newsm78

# 114
  • Мнения: 1 040
Доста тъп въпрос, но ще се пресрамя да питам - вярно ли е, че жп-гарата в Бургас е същата като във Варна? Признавам, в Бургас съм ходилла веднъж, но така и не съм стигала до гарата.
Simple Smile Наистина ли, как може да не си идвала в "най-добрия за живеене град в България" ?
Ама не бързай, сега пак е в ремонти центъра. Другото лято!


Кога ги откраднаха хамаците?Скоро минавах с влакчето и мисля,че ги видях. newsm78


http://www.blitz.bg/news/article/274235

# 115
  • Бургас
  • Мнения: 6 625
Гадост! Sick

Какво стана с Кисиното клонче?

# 116
  • Мнения: 14 654
Хайде спирам да хваля Бургас! Laughing

Хвали, има за какво. Всяко лято ходя и в Бургас, и във Варна и определено Бургас води с много, особено Морската градина. Да се взима за пример от другите кметове и главни архитекти, особено от Фандъкова и Диков, че освен един пиклив фонтан, на който простата му алармира, с друго не могат да се похвалят.

# 117
  • Мнения: 413
Имам ярък спомен от училищата, които аз съм посещавала като малка. Моето беше близо до НДК(моста на влюбените). Имахме определено време, в което играехме на компютри, после рисувахме, после смятахме, после учехме стихчета - всичко това под формата на игри и пр., като бяхме през цялото време в двора на 122 ОУ (мисля, че това беше училището). Дори не мисля, че се е налагало някой да ни дебне дали се катерим на дърветата. Всичко си беше супер и доста разнообразно !  Peace

П.С. - и възпитателите ни бяха младички, доста при това..  Peace

# 118
  • Мнения: 1 103
white jasmine , аз само като си предсатвя, 4е трябва да имам такова организирано ежедневие , под надзор и с непрестанно занимание и изискване и спазване ... Изпадам в стрес. Как се справят децата с непрестанното изпълнение на наложени програми, планове и правила?
Къде им е свободното време, собственото решение, собствената отговорност и собствения опит ... защото аз съм падала не веднъж от дърво, катерушка, парапет като малка и ето ме на - с 2 крака, 2 ръце, 2 о4и, 2 уши ... вси4ко комплет ... и без каквито и да било лоши спомени от това.
На дървото нищо му няма. Жалко е даже , 4е има прекалено малко държета на които децата да се катерят.
А на потребителката в друга държава , която не смее да откъсне и едно листо не и завиждам за стреса. Аз искам да има от къде да откъсна едно листо поне, едно цвете, да потърся детелинка . Имам нужда от това  Peace  На природата трябва да се радваме , а не да я обикаляме със свити устни и по регламент.

# 119
  • Мнения: 14 654
Как се справят децата с непрестанното изпълнение на наложени програми, планове и правила?

Не се справят, изтрещяват и тогава на помощ училищният психолог под формата на шматка, която още не е завършила, както трябва.

Общи условия

Активация на акаунт