Отговори
# 45
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Проф newsm18 newsm18 newsm18 Бад   ura  ura  ura Проф  ura  ura  ura Бад  newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 46
  • Мнения: 6 105
Наде Hug

Верче,харесват ми като двойка,дано са заедно и им се получи.  Peace

П.С. Само бих се радвала Бу да си махне мустака  Mr. Green

# 47
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 555
Обаче гледайте как фино си наредиха нещата- Чучулигата направи финал преди около 2 месеца или малко повече, а рускините пишат че връзката им датира от 2,5 месеца, т.е. заедно с финала или след него, а не разни евтини трикове и панаири за радост на лапетии...Може месеци преди това да са си вдигали волтажа, но от това не беше направен цирк като при една друга двойка Wink
Бу&Ф са много красива двойка  и много си подхождат, може и да стане сериозно, ако все още не е- на по 30 години са и в този смисъл по-улегнали... може да се окаже че им е дошло времето и всеки е намерил точния човек за себе си...а дано Praynig

# 48
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Да се запиша в новата тема докато не сте я офукали  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Аз пък съм учудена от новините за Мурат и Бурчин Thinking,даже не ми се вярва.Толкова много време нещата при тях бяха сякаш на сила и сега развод Thinking
На мен Фахрието ми харесваше с предишния приятел,ама и с Бурак изглеждат добре.
Важното е младите да се разбират Wink

# 49
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Обаче БелА как се прай на ощипана мома... Joy Joy hahaha hahaha

# 50
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 555
Гледах фрагмана на слънчовците и предстои сдобряване в палатка. Heart Eyes
Сега е ред на Еджето да спретне палатка на плажа Mr. Green за Мирка и Яманко. tooth

 hahaha Joy

А дано да си го върнат за дето Еджето ги краде цял сезон... И ако е вярно че идва финал, може като нищо сефтето да е в палатката newsm53

ПП Зизуни не съм ощипана, под прикритие съм  Mr. Green - Нарцис, ама още не съм стигнала някои фази с явни признаци като самочичечване и самопрегръщане, за сега съм само на самоцитиране hahaha  Joy

# 51
  • Мнения: 18 785
Малеее само да го обявят официално тука ще дигам джангър 3 дена и 3 нощи  Joy

# 52
  • Мнения: 27 849
 Ча знам, че и имал една сериозна връзка ,  даже имаше и тату,   но май  я изтри  ,  кой знае още с кви ще се събира и разделя , само да не са като Сера   ,    да не казвам кви , че е нецензурно

# 53
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Гледах фрагмана на слънчовците и предстои сдобряване в палатка. Heart Eyes
Сега е ред на Еджето да спретне палатка на плажа Mr. Green за Мирка и Яманко. tooth

 hahaha Joy

А дано да си го върнат за дето Еджето ги краде цял сезон... И ако е вярно че идва финал, може като нищо сефтето да е в палатката newsm53

ПП Зизуни не съм ощипана, под прикритие съм  Mr. Green - Нарцис, ама още не съм стигнала някои фази с явни признаци като самочичечване и самопрегръщане, за сега съм само на самоцитиране hahaha  Joy


Хич не се спотайвай...самочичечването е фаза след фазата...първо си Нарцис, пък после го правиш... Mr. Green Joy Joy

В този ред на мисли, тъй като вече официално си Нарцис, можеш да пристъпиш спокойно към последващите упоменати по-горе фази... Laughing
Споко, не боли...не е срамно...абе хубаво си е... Joy hahaha

# 54
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 555


Мен пък днеска направо ми е дерт комшийските медии дето се занимават с раздялата на Мурат Йълдъръм с Бурчин Терзиоолу, и с Бурак Йозчивит, че сменя нещо продуцентската компания. Mr. Green hahaha И нито една не се сети да каже на Серка ЧРД. hahaha

То и големите и многобройни фенове и те един дол- гледам че само до туркиш тренд стигнаха, световния нещо ми се губи newsm78

# 55
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Таман щях да пиша , че и на мен много ми харесват, като двойка Бу и Фахрието, и ми спряха тока  ooooh!
Ама аз съм упорита, и ще го кажа пак през тела   Mr. Green

# 56
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Таман щях да пиша , че и на мен много ми харесват, като двойка Бу и Фахрието, и ми спряха тока  ooooh!
Ама аз съм упорита, и ще го кажа пак през тела   Mr. Green
Heart Eyes Hug Heart Eyes Party Party Party Party

Чшшшшшшшшш...къде одиш ма... #Cussing out

Да'н забрайш си напрайш темата другия път... Naughty

# 57
  • Мнения: 18 785
Таман щях да пиша , че и на мен много ми харесват, като двойка Бу и Фахрието, и ми спряха тока  ooooh!
Ама аз съм упорита, и ще го кажа пак през тела   Mr. Green
хаха това ще да е било някакъв намек щом са ти спряли тока  Joy Joy

ти кво сега...мина ли ти  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 30 820
  bouquet

Вани Hugрадвам се Heart Eyes дано всичко се нареди още по добре Hug Hug Hug

Профи Hug радвам се че всичко е наред Hug Hug Hug

Фери Hug честито на момчето ти Heart Eyes Hug Hug Hug

Феми Hug на Карадай свърши сезона Peace а какъв финал #Crazy Heart Eyes



Скрит текст:
Болна ми е темата сестра Sad за туй така казах Peace извинявам се ако съм засегнала някоя от вас Praynig Hug Hug Hug

# 59
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 555
Днес погледнах в Т какво и пишат лапетиите на Сера и срещам обръщение "Серенай абла" doh мамооууу и то не веднъж hahaha  

Викам си Чаатай бей съм виждала, ама Чаатай аби май не съм...офф те пък него го нарекоха "нашия чичо" hahaha Joy Joy Joy абе лапета кво съм се зачудила и аз hahaha

Общи условия

Активация на акаунт