Обвързани с МЪЖ ОВЕН

  • 73 782
  • 809
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 408
Любимият му парфюм е Azzaro Chrome,общо взето обича такива аромати,не много натрапчиви,типично мъжки.И да,аз ползвам няколко месеца един парфюм,а неговия свършва за месец. Joy

# 61
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
че са егоисти, определено, и все онеправдани. И най-вече никога не са виновни.

 Peace 2-ма имам в къщи - баща и син

# 62
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Явно са си такива за нещо ,което тях ги вълнува са много амбициозни и постоянни,но за други важни неща могат с години да се ослушват Grinning

 Laughing ама точно така си е

# 63
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
И аз не вярвам много в астрологията, но подкрепям всичко, което сте написали до тук.
Аз съм водолей. По принцип съм доста търпелив и толерантен човек, и до сега не съм срещала друг, който може да ме накара да избухна за отрицателно време.

И аз съм водолей...питай ме как син и баща ме дразнят ужасно...те и помежду си се дразнят...

# 64
  • Мнения: 408
И аз не вярвам много в астрологията, но подкрепям всичко, което сте написали до тук.
Аз съм водолей. По принцип съм доста търпелив и толерантен човек, и до сега не съм срещала друг, който може да ме накара да избухна за отрицателно време.

И аз съм водолей...питай ме как син и баща ме дразнят ужасно...те и помежду си се дразнят...
Аз съм стрелец,мъжа ми и дъщеря ми са овни,даже през ден са родени.Ами чак да ме дразнят,не,но не ме кефи,ме дори и като измият чиниите искат специални благодарности. Joy

# 65
  • Deutschland
  • Мнения: 5 397
Стрaнно...aз Овен, дъщеря ми Стрелец, чиниите мия все aз и не искaм блaгодaрност. Мaлкaтa все се ослушвa зa тези нещa, но пък много обичa дa готви още от сегa, докaто нa мен не ми се отдaвa

# 66
  • Мнения: 408
Стрaнно...aз Овен, дъщеря ми Стрелец, чиниите мия все aз и не искaм блaгодaрност. Мaлкaтa все се ослушвa зa тези нещa, но пък много обичa дa готви още от сегa, докaто нa мен не ми се отдaвa
Аз не обичам домакинската работа,нито пък да готвя,но пък мъжът ми Овенчо се хваща да чисти напълно доброволно.Но после чака да му кажа как се е постарал.Абе това не е проблем,готини сте овните,и мъжете,и жените.Много се радвам,че дъщеря ми се роди овен,колко ме бъзикаха,че нарочно съм я преносила с две седмици,че да е овен.Simple SmileМалко са мърморковци овните,докато стрелците гледат по-небрежно на нещата.Това е единият ни конфликт с мъжа ми,другия е,че овните са пестеливи,докато стрелците сме с "широки пръсти".Simple Smile

# 67
  • Мнения: 146
Аз пък цял живот само овни гаджета съм имала!!! Надушвам ги от километри. Сега ми се падна риба и хиляди пъти предпочитам овните пред това чудо. Та мъжете овни са мъжкари, те са ловци, хора на действията. Ако са влюбени в една жена и подаряват света, помагат й, изслушват, много сексуални, обичат да експериментират. Не обичат да се извиняват, но ако държат на тебе и това правят. С една дума влюбят ли се стават такива каквито искаш. Аз съм зодия Дева, и адски много уважавам овните. Да, леко са избухливи, правят напук, не вдигат телефона, нооо влюбят ли се, се раздават на макс. Добри лъжци са! Адски работливи.

# 68
  • Мнения: X
Та мъжете овни са мъжкари, те са ловци, хора на действията. Ако са влюбени в една жена и подаряват света, помагат й, изслушват, много сексуални, обичат да експериментират. Не обичат да се извиняват, но ако държат на тебе и това правят. С една дума влюбят ли се стават такива каквито искаш. Аз съм зодия Дева, и адски много уважавам овните. Да, леко са избухливи, правят напук, не вдигат телефона, нооо влюбят ли се, се раздават на макс. Добри лъжци са! Адски работливи.
Ама така точно си описала мъжа ми .....   Laughing
Само в лъжа не съм го хващала още, ама то никога не е късно.    Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 156
Simple Smile Forever and ever и всички лъвици и ние сме Овен на Лъв. Моето "говедо" като гледам е като вашите Simple Smile Но пък си ги обичаме Simple Smile Определено повярвах повече в зодията Овен след като прочетох какво сте написали. Мноооого еднакви неща Simple Smile

# 70
  • Мнения: 4 270
Аз пък цял живот само овни гаджета съм имала!!! Надушвам ги от километри. Сега ми се падна риба и хиляди пъти предпочитам овните пред това чудо. Та мъжете овни са мъжкари, те са ловци, хора на действията. Ако са влюбени в една жена и подаряват света, помагат й, изслушват, много сексуални, обичат да експериментират. Не обичат да се извиняват, но ако държат на тебе и това правят. С една дума влюбят ли се стават такива каквито искаш. Аз съм зодия Дева, и адски много уважавам овните. Да, леко са избухливи, правят напук, не вдигат телефона, нооо влюбят ли се, се раздават на макс. Добри лъжци са! Адски работливи.

Между мъж Овен и мъж Риби разликата е от земята до небето Mr. Green Тъй като темата е за овните, ще се включа с мнение за тях. Избухливи, своенравни, егоисти, инати. Дори и да има нещо хубаво в някоя от тези черти, комплексарщината им е в повече. Искат постоянно да бъдат четкани, много ги умеят номерата със забравянето, неспазването на уговорките и невдигането на телефона по някакви техни си причини. Колкото по-малко се впечатляваш от тези глупости, толкова по-изобретателни стават. Иначе са страхотни любовници. Най-силно съм се влюбвала в овен, беше връзка между другото. Не съжалявам, че нещата приключиха, за мен такъв мъж е труден и неподходящ за сериозна връзка и съжителство.

# 71
  • Мнения: 1 817

че са егоисти, определено, и все онеправдани. И най-вече никога не са виновни.
Като цяло това определение съответства за повечето мъже, независимо от зодията!  Mr. Green Laughing
Иначе съм имала четири годишна връзка с овен. Не е хубаво да говоря за връзката, но за това пък мога да говоря за зодията. Mr. Green Егоисти, инати, но и злобари, избухливи, прекалено неотстъпчиви и абсолютно далеч от реалността, относно собствената си природа! Иначе съпругът ми е риби и разликата е от тук до небето! При него пък става въпрос за прекалена доброта, абсолютно не взимане на сериозно на повечето проблеми, било битови или съществени, но и при тях има малко егоизъм, но е доста по-малко в сравнение с овена!  Grinning

# 72
  • Мнения: 8 937
Ние пък с мъжа ми и двамата сме овни.  Crazy Децата са скорпиони. По-скоро с тях са ни проблемите отколкото между нас.  Crazy
Кофти е само като се падне и на двамата да не ни е ден според хороскопа - в такива дни ... нещо не се понасяме взаимно.  Crazy

Ама това за невиновността и благодарностите не съм съгласна, че е от зодията. По-скоро от това, че са мъже. ММ наистина никога не е виновен за нищо. Обаче аз съм виновна за всичко.  Rolling Eyes Спуска се да домакинства и наистина винаги очаква специални благодарности. Докато моето домакинстване ден и нощ няма кой да го оцени.  Rolling Eyes

Не сме егоисти. Това е мит.  Whistling

Вярно е единствено, че сме най-най-най!!! Във всяко едно отношение!!! И не обичаме някой да ни казва какво трябва да правим. Обичаме ние да командваме. Защото просто сме най-най, не заради друго!  Whistling

Последна редакция: пт, 16 окт 2015, 11:31 от utro77

# 73
  • Мнения: 408
Ние пък с мъжа ми и двамата сме овни.  Crazy Децата са скорпиони. По-скоро с тях са ни проблемите отколкото между нас.  Crazy
Кофти е само като се падне и на двамата да не ни е ден според хороскопа - в такива дни ... нещо не се понасяме взаимно.  Crazy

Ама това за невиновността и благодарностите не съм съгласна, че е от зодията. По-скоро от това, че са мъже. ММ наистина никога не е виновен за нищо. Обаче аз съм виновна за всичко.  Rolling Eyes Спуска се да домакинства и наистина винаги очаква специални благодарности. Докато моето домакинстване ден и нощ няма кой да го оцени.  Rolling Eyes

Не сме егоисти. Това е мит.  Whistling

Вярно е единствено, че сме най-най-най!!! Във всяко едно отношение!!! И не обичаме някой да ни казва какво трябва да правим. Обичаме ние да командваме. Защото просто сме най-най, не заради друго!  Whistling
Дааа,най-най сте.Simple SmileАз признавам на моя овньо,че е най-великия,а той приема,че съм мега готина и наистина мога да правя много неща наведнъж и то перфектно и си живеем мирно и щастливо. Joy Joy Той овен,аз стрелец.Само овенче младши не знаем още какво да го правим. Joy

# 74
  • Мнения: 642
Здравейте, случайно попаднах на темата. Моите впечатления за мъжа Овен са, че е мъж с главно М. Работохолик, авантюрист, флиртаджия, горд до безобразие, Аз е второто му име. Но създаде ли семейство-умира за него. За удобствата и конфорта на децата си е готов на всичко. Случва се да кривне от пътя, но винаги се връща. Осъзнава грешките си, прави всичко за да му простят и е искрен, но извинявам се няма да чуете от него. Мъжът Овен е с голямо чувство за хумор и е душата на компанията, има някакъв чар и харизма дори и да не е първи красавец. Тежко и горко на тази, която е решила да сподели живота си с него, ако не е добра готвачка. Овена мъж е гастроном и ценител на хубавата храна и напитки. Не е скрънза щом става дума да опита нещо ново. Жалко само, че не са много подредени у дома-малкият им хаус е удобен за тях, но не и за съжителите им.

Общи условия

Активация на акаунт