Обвързани с МЪЖ ОВЕН

  • 73 904
  • 809
  •   1
Отговори
# 120
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
"Най-обичам", когато е сгафил, из...ал е едно голямо л....., и след 5 мин (буквално) да дойде, да почне да се мазни и аз на секундата се очаква да му приема замазването, да го цункам, че и да съм ентусиазирана и доволна даже. Когато удари на камък (щот пък на мен ми минава трудно външно), наново да се нацупи и пак аз да съм виновна Rolling Eyes Crazy. Луда работа.

# 121
  • Мнения: 465
"Най-обичам", когато е сгафил, из...ал е едно голямо л....., и след 5 мин (буквално) да дойде, да почне да се мазни и аз на секундата се очаква да му приема замазването, да го цункам, че и да съм ентусиазирана и доволна даже. Когато удари на камък (щот пък на мен ми минава трудно външно), наново да се нацупи и пак аз да съм виновна Rolling Eyes Crazy. Луда работа.
Laughing Смях се от сърце, честно, 1:1 с моя Овен, сякаш една майка ги е раждала просто ...
Това с начина да се "извини" само ме разпалва за скандал още повече и мен, и всеки път му го казвам, но резултат към промяна нулев !  Laughing Laughing

# 122
  • Мнения: 8 949
Моя пък хич не обича да се извинява и все съм му аз виновна...  Rolling Eyes Shocked

# 123
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Моя пък хич не обича да се извинява и все съм му аз виновна...  Rolling Eyes Shocked
То за него това не е извинение, ако го питаш - не е виновен, нито е сгрешил, сакън! Просто му минава за 3 секунди и очаква и аз да забравя до преди минути какво е ръсил и обиждал.
Ако трябва да съм честна, с годините малко поизчисти тия неща, просто се научи, че с мен трябва да помисли и да брои поне до 5 преди да викне или обиди. Защото си беше свикнал у тях да си крещи, както му скимне, никой не го е вземал навътре. Обаче един ден сам ми каза - абе с теб се научих да си спирам изблиците, защото знам, че после с дни ми излиза през носа Laughing.

# 124
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
А какво да кажем за хроничната амнезия и не чух, не видях, не разбрах...? Mr. Green
Години наред ме шокираше с пълната липса на необходимост да се извини. Никога, после ми стана ясно, че той наистина е убеден и вярва в абсолютната си и тотална непогрешимост, дори и когато е категоричен гъз.

# 125
  • Мнения: 465
А какво да кажем за хроничната амнезия и не чух, не видях, не разбрах...? Mr. Green
Години наред ме шокираше с пълната липса на необходимост да се извини. Никога, после ми стана ясно, че той наистина е убеден и вярва в абсолютната си и тотална непогрешимост, дори и когато е категоричен гъз.
И с това има 100% припокриване  с моя Овен у дома. Най ме изкарва извън нерви като след спор не стига, че той е сбъркал и е виновен, ами така ще извърти нещата, че едва ли не аз, а не той трябва да се извиня .... всеки път !  Laughing

# 126
  • Мнения: 8 949
1:1
С моя Овен сме заедно вече почти 22 години. За това време да ми се е извинил с буквалния смисъл на думата максимум 2 пъти. Мен все още продължава да ме втрещява безпардонното му отношение и пълната неспособност да преодолееш себе си заради другия, за да се извиниш. И не само - както казва Кафе с мед, имам чувството, че той наистина винаги се има за прав.  Rolling Eyes

Не съм сигурна обаче, че точно тази черта с извиненията е характерна именно за тази зодия... Приятелки са ми споделяли, че и техните мъже са такива, а не са Овен.
Аз също съм Овен, но  в това отношение съм на съвсем друго мнение. Според мен да благодариш и да се извиняваш е много важно. Никога не съм се колебала дали да се извиня на някого.

Не знам вашите овни как са, но моя има още една изключително неприятна черта - в момент на спор той винаги се отклонява от темата и започва да нищи неща от преди 100 години, за които разбира се, отново аз и само аз съм виновна. Изобщо изкарва ме от черна по-черна. Първите години сме спорили с дни. Сега вече изобщо не му се връзвам. Директно му казвам, ако няма да дискутира конкретния проблем, да не ме занимава с глупости.

# 127
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
_velvet_, utro77bouquet!!!

 Joy Joy Joy
1:1 с последния пост и с всички преди него. Това сигурно е най-гадната черта - НЕЗНАНИЕТО на вълшебните думи. Нито "моля", нито "извинявай", нито "благодаря". Непрекъснато крещя за това Mr. Green и обвинявам родителите на Овньото, че не са го възпитали, а то какво било... Mr. Green Снощи му викам: "ела тука, да видиш кво са писали в темата" и като му го прочетох, само възкликна: "Видя ли, че не съм невъзпитан - от зодията е!!! А уж много ги разбираш..." и ме пръждоса. Mr. Green Ко да кажа... Laughing ooooh!

И аз, като utro77, много държа на извинения, признаване на грешки и т.н. Никога не съм се колебала дали да се извиня, дали да помоля и съм адски благодарна - все неща, непонятни за "милото". #Cussing out

Това с връщането в миналото - също 1:1. А когато аз се върна и му напомня нещо, което се случва супер рядко, не пропуска да изтъкне, че "не трябва да гледаме назад" #Crazy #2gunfire. Аз хич не обичам да споделям и като цяло казвам нещата избирателно особено ако знам, че ще застраша или уплаша близките си. Умишлено му бях спестила много неща от прословутото ни "минало", но наскоро ми дотегна и му казах цялата истина, защото през ден ме обвиняваше и ме изкарваше егати Дявола, та се постресна и ми поиска прошка... ooooh!

И със смяната на темите - пак 1:1!!! Laughing Другото - при най-малката ми забележка към него, или по-лошо - само при някакъв съвсем нормално зададен въпрос, който не му отърва - "правиш панаири", "искаш скандал" и т.н. и т.н. И тъй като аз съм барут и паля от четвърт, като ги чуя тия реплики, наистина подпалвам и правя невероятен панаир, от който, разбира се, Овньо излиза по-свят и от папата!!! hahaha Обаче напоследък хич не му се връзвам (впечатляващо дори за мен! Mr. Green) , та от немай-къде почна да сменя темите. Mr. Green Направи ли го това, моментално си изключвам говорителите и слушателите. Laughing Mr. Green

# 128
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
 Joy
И аз паля от раз и фуча като бясна котка, та в очите на околните е самото мило, горкото и тихо съвършенство, а на мен ми идва да му изтръгна дроба.  
Laughing Нагляри са си, спор няма.  Laughing

# 129
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Да, той навън е перфектен. Перфектен!
И горкичък, неслучил на жена също Mr. Green.

# 130
  • Мнения: 8 949
Да, той навън е перфектен. Перфектен!

Точно!
Понякога съм мислила над това - навън хората го имат за най-добрия, а на четири очи не винаги е така.
С годините му свикнах и не му се връзвам чак толкова, но за да стигна до тук преминах през кошмарни периоди - някакво тотално объркване - ту е добър, ту необяснимо зъл, аз винаги пък най-най-лошата.  ooooh!

Понякога дори се чудя какво ли си мислят за нас двамата децата.  Rolling Eyes
И двамата сме овни и дори и да съм на светлинни години от неговата безпардонност, аз също съм импусливен и мнооого раздразнителен характер. С две думи - вкъщи често си говорим на висок тон, а в същото време всичко ни е О.К.  Crazy Crazy

# 131
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Точно. Аз не съм овен, но и при нас нещата много често се нагорещяват, и то буквално от нищото. В същото време, знам че безкрайно ме обича, че ние за него сме всичко, че няма друг човек, на когото бих могла да разчитам повече. Обаче ако някой ни чуе вкъщи понякога #Crazy. Децата са ни свикнали, обаче никак не ми е приятно, че от време на време ни слушат детинските разправии.

# 132
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Да, той навън е перфектен. Перфектен!
И горкичък, неслучил на жена също Mr. Green.
На мен са ми казвали, че не го заслужавам.  Mr. Green Twisted Evil

# 133
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Да, той навън е перфектен. Перфектен!
И горкичък, неслучил на жена също Mr. Green.
На мен са ми казвали, че не го заслужавам.  Mr. Green Twisted Evil
На мен не са го казвали други (макар че в погледите им се чете, когато е надянал овчата си кожичка навън Laughing). Но той самият - милион пъти! Ти мен не ме заслужаваш, вика. Ей тва не е ли природно нахалство, кажете ми! Simple Smile

# 134
  • Мнения: 62
Мили момичета, как можем да свалим един толкова "идеален" мъж като Овен?  Thinking
Имам чувството, че си падат малко по глуповати жени. Жени, които да са под тях, но само към които той няма сериозни намерения. За тяхна жена съм забелязала, че си търсят преди всичко умна жена и домакиня ( Laughing) !
Иначе са подредени, но само в сферата, която ги вълнува. Упорити, инати, бързо палят, трудолюбиви. Малко са скарани с търпението, но и в същото време нещата винаги са оставени "по течението". Каквото стане, това ще е! Някак си това не ми допада и не мога да  ги разбера в това отношение напълно.
Очаквам съвети, че нещата са "по течението".  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт