Обвързани с МЪЖ ОВЕН

  • 73 905
  • 809
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 209
С какво си го обидила.

# 286
  • Мнения: 7 570
Две седмици отбивах всекидневените покани за среща.

# 287
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
За типичен овен двуседмично разтакаване и правене на маймуна е доста прекалено. Първо - имат достойнство и второ - не обичат хора, които не знаят какво искат.

# 288
  • Мнения: X
Две седмици отбивах всекидневените покани за среща.
Брейй, той бил много търпелив...   Simple Smile   

# 289
  • Мнения: 568
Да разбирам ли,че всички рогати са се кротнали,че никой не пише толкова време.Моя пак се погрижи да ми развали празниците с тъпото си ЕГО и мрънкане.Три дни го изтърпях и превъртях казах му да си събира багажа и да се омита,ама то нагло даже не се трогва...Кога ли ще халосам с нещо,докато спи...гад проклета.И на челна стойка да му застанеш то пак ще е недоволно...ама да хваща гората тогава Joy

"Моят" се кротна, преди месец го изхвърлих от нас, до преди седмица ми звънеше чрез ден по телефона, с обяснения в любов и желание да ме изведе на вечеря, но не му се вързах, а онзи ден ми се обади по телефона жена, с обяснение че имали 5 годишна сериозна връзка, обичали се и да не съм им се мешала Joy
Мдааа, човека си е водил паралелна връзка с мен.. а дори ми предложи брак и бяхме сгодени..
Коментирах случая с моя приятелка, която от 12г живее с Овен на семейни начала и тя ме успокои - такива си били, и нейния постоянно имал паралелни връзки, разбрала за това наскоро ..
Таа - успех ви с мъжете Овни!
Аз съм вече - НЕ МЕРСИ!

# 290
  • Мнения: 7 570
И сега нищо..типичен Овен е , асцедент лъв.

# 291
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
И сега нищо..типичен Овен е , асцедент лъв.

Моят е със същия асцендент. Пали от четвърт, бучи, трещи, минава му за 5 мин. Да го разиграват не търпи, подозрителен и обидчив като децата. Две седмици да търпи откази... Дори и му мине, ще ти го изкара през носа.

# 292
  • Мнения: 7 570
А някакъв съвет как  да му мине?

# 293
  • София
  • Мнения: 10 579
Помоли му се. И ако се съгласи, гали му егото и го глези известно време. Най-добре постоянно.

# 294
  • Мнения: 7 570
Аз му писах дали е сърдит ,каза да и дотам.

# 295
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Помоли му се. И ако се съгласи, гали му егото и го глези известно време. Най-добре постоянно.
Плюс танци на петичка и обещания за доживотен секс абонамент по всяко време на всяко.място. Joy Бонус - червен килим в коридора и посрещане на челна стойка Joy

# 296
  • Мнения: 7 570
Все си мисля,че това,че писах е достатълно...

# 297
  • София
  • Мнения: 10 579
Сandy_girl, не е. Ако мен някой ме обиди, с едно Сърдита ли си и някакво криво изречение няма да ми мине, даже напротив. (Аз съм овен, гаджето ми - също).
Ако не си готова на такива саможертви, няма смисъл да си хабиш времето и енергията. Имаме безкрайно положителни черти и сме много свестни хора, но това не означава, че трябва да разрешаваме да ни се катерят по главите. И ако искаш да му се извиниш - направи го като хората. Поне "съжалявам" кажи. Две - три искрени думи кажи. Мен лично не разрешавам да ме правят на глупачка, както и аз самата не постъпвам така с хората.
Прецени си.

# 298
  • Мнения: 209
Канди
Нормално да е сърдит, мъж със самочувствие да те кани 2 седмици и ти да се правиш на ударена, замисли се в него или в теб е вината и защо се държи така и аз бих се обидила и с някакво сърдиш ли ми се само не бих обърнала внимание. Предложи нещо забавно ( да отидете на весело място ) бъди шеговита, макар, и той много да не се смее, защото още ще му държи влага недей да обръщаш внимание, и малко по нататък имам предвид да мине известно време му се извини. Няма лошо в това човек да се извини.
Понеже съм се занимавала с рогати с изк. на Телец той не ми е на сърце, и имам тренинг. Grinning

# 299
  • Мнения: 31
Да се включа и аз...За колко време могат да изчезнат чувствата на един Овен. За седмица....На единия ден ми обяснява колко ме обича,а след 4-5 дни...вече не бил влюбен. Да..аз направих голяма грешка и го нараних. Знам,че не бях права. Извиних се. Наистина съжалявам. Но не е възможно чувствата просто така да изчезнат

Общи условия

Активация на акаунт