Обвързани с МЪЖ ОВЕН

  • 74 286
  • 809
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 47
държа си се както си знам.

[Не можела да "скача" от връзка във връзка, че какъв е проблема?
А, бе, Овните приемате и уважавате ли чуждите мнения и желания?! Или латерната си върти едно и също?! Rolling Eyes

Девойката може да е преценила, че няма смисъл да се обяснява, щом.няма кой да я чуе...

Приемаме ги, ако нямаме друг вариант. Ето, например, по време на почивката винаги правехме това, което тя иска. Въпреки, че ако знаех как ще ме отблъсне изобщо нямаше да е така. А и, защо да съм "мека Мария" и да правя метани на някого ако не е станало нужда? Ще изглеждам безхарактерен и слаб.

Тя, за да си излее душата ще трябва да ми говори за бившия си, което ме дразни и казах, че не искам да слушам за него, затова млъкна. Ама, май не трябваше, може и това да е объркало нещата.

Джулая, ти коя зодия си?

# 616
  • Мнения: 209
Аз пък пак се учудвам 10 дни след радялата да зимине с момче /приятел/, с което да спят в една стая?   WTF
Разбирам да излизате на кафе и до там.
За скачането от връзка във връзка става ако не си имал чувства към човека от преди, иначе ако си имал е абсурдно.
Човек си дава време докато преживее емоциите у себе си, да продължи напред.

# 617
  • Мнения: 47
Аз пък пак се учудвам 10 дни след радялата да зимине с момче /приятел/, с което да спят в една стая?   WTF
Разбирам да излизате на кафе и до там.
За скачането от връзка във връзка става ако не си имал чувства към човека от преди, иначе ако си имал е абсурдно.
Човек си дава време докато преживее емоциите у себе си, да продължи напред.

Това и мен много ме изненада, не го очаквах. Мисля, че не знае какво говори и прави понякога, защото е сравнително малка - на 25. Това, кактоо казваш, да отидеш на такава отпуска сама с някой без да имате отношения една по-улегнала жена на 30 - 35 никога няма да го направи. Пробвал съм, не става Simple Smile)) Имала е чувства, тя каза, но връзката е била без перспектива. Всички казват не бързай, но аз мисля, че именно в такъв момент трябва бързо да се създават нови емоции и новото познанство да е наситено с преживявания Simple Smile

# 618
  • Мнения: 209
Амиии аз съм на същата възраст Grinning
А това последното, което каза е много индивидуално, някои заменят старите емоции с нови, други си дават време. Иначе момичето наистина май е объркано, дано да се реши по-рано, кое предпочита.

# 619
  • Мнения: 47
Амиии аз съм на същата възраст Grinning
А това последното, което каза е много индивидуално, някои заменят старите емоции с нови, други си дават време. Иначе момичето наистина май е объркано, дано да се реши по-рано, кое предпочита.

E, сега, няма да се обиждаш Grinning Аз съм изпадал в подобна ситуация с бивше гадже - хем си хлътнал, хем не вървят нещата, хем ти е кофти като прекратиш връзката, защото имаш чувства... А от женска гл.т. се появи и някой нов съвсем каша става. Така си го обяснявам това недотам логично поведение

# 620
  • Мнения: 3 170
Приемаме ги, ако нямаме друг вариант.
Въпреки, че ако знаех как ще ме отблъсне изобщо нямаше да е така.
че не искам да слушам за него, затова млъкна.

Като ти чета коментара определено си правил това, което си искал с надеждата да я прикоткаш. Не се е случило. Може да не си и допаднал /но това е трудно са го приемеш, как да си представиш, че може да не те хареса/ и сега идваш тук да се оплакваш от "нелогично женско поведение". Нещо, което не искаш да правиш няма да го направиш, значи нещата, които си направил, все пак са ти допадали и не са такава голяма жертва. Хем знаете, че света не се върти около вас, хем не го приемате и се "бунтувате".

# 621
  • Мнения: 47
Приемаме ги, ако нямаме друг вариант.
Въпреки, че ако знаех как ще ме отблъсне изобщо нямаше да е така.
че не искам да слушам за него, затова млъкна.

Като ти чета коментара определено си правил това, което си искал с надеждата да я прикоткаш. Не се е случило. Може да не си и допаднал /но това е трудно са го приемеш, как да си представиш, че може да не те хареса/ и сега идваш тук да се оплакваш от "нелогично женско поведение". Нещо, което не искаш да правиш няма да го направиш, значи нещата, които си направил, все пак са ти допадали и не са такава голяма жертва. Хем знаете, че света не се върти около вас, хем не го приемате и се "бунтувате".



Хайде пак "поразяващата уста" Simple Smile)) Добре де, признавам, че така беше и не се случи. Идеята ми да съм тук е, че като споделя, може би, от коментарите бих могъл да разбера какво се е объркало, защото не знам. За пръв път се объркват нещата и просто не мога да разбера логиката на поведението ѝ. А за нещата, които съм правил, да, не са някакви кой знае какви жертви, защото, все пак, аз харесвам тази жена и когато на нея ѝ е хубаво, спокойно и аз съм доволен. Затова ѝ ходя по акъла и правим, каквото ѝ се прави.
Много добре знам, че светът не се върти около мен, но не ми пречи да се пробвам да го постигна Simple Smile

А това, че можело да не ме харесва, изобщо не го вярвам.

Последна редакция: сб, 10 авг 2019, 23:34 от Dimitur Dimitrov 635344

# 622
  • Мнения: 3 170
Хахаха - поразяващата уста!
Значи все пак доста съм налучкала за същността ти.
И да повярвай - може да не те е харесала. Ухажвал си я, решила е да пробва като отиде с теб на море, но през време на почивката е решила, че не си за нея.

# 623
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 948
Димитре, зодия Рак съм с асцендент Козирог (демек противоположното на Рака)

Взаимодействам си с един Овен и дебна кво се случва с неговата светла личност в нашите взаимоотношения Trollface  Човек каквото не иска - баш това му праща Кармата-Кучка :JoyПо-нататъка ще пиша за наблюденията ми върху Овена. За сега трупа основно позитиви, но се прокрадват и първите съществени негативи и никак не съм happy от това, което виждам Rolling Eyes

# 624
  • Мнения: 47
Хахаха - поразяващата уста!
Значи все пак доста съм налучкала за същността ти.
И да повярвай - може да не те е харесала. Ухажвал си я, решила е да пробва като отиде с теб на море, но през време на почивката е решила, че не си за нея.

Ами, да, то това освен за теб важи и за Джулая, защото казвате каквото мислите без заобикалки, което аз харесвам:) Но, за това където казваш, че не ме е харесала, ще ме извиниш, ама не си права (засега). Щом се е навила на почивка в обща стая, значи е въпрос на време и подход от моя страна. Ще видим.

Джулая, за зодията и асцендентът ти в Google пише, че като външно поведение се показвате много "корави" като поведение, но всъщност сте доста раними и търсите стабилитет, в лицето, например, на овньото с който ти сподели, че се занимаваш. Е, какво пък толкова отрицателно е почнал да проявява?

# 625
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 948
Както си казвам директно всичко...така и понякога решавам да мълча в името на световния и личния ми мир.

При Овена директността ми няма файда понякога, защото няма сила на света, която да обори ината на рогатите зодии. Едно си знаят, едно си баят цял живот. А като задълбае Овньо и се овъртоли в собствените си схващания. Като подпали вътрешно...и може да дудне безкрайно. Ни да му мълчиш, ни да си му опозиция. Ако мълчиш - нямаш мнение. Ако не си на мнението му - значи си контра Trollface Няма печеливша формула. Все другият не е разбрал интонацията, посланието, идеите му. Другите криви, а той правият. Бетер Козирог. Тези филми са ми до болка познати и бягам като дявол от тамян. Rolling Eyes

Има и още по темата за Овена +/-. Но събирам мат'риал Trollface

# 626
  • Мнения: X
Това за ината на Овена, не е баш така... Simple Smile Много зависи кой е "насреща" му и какви "мерки" му прилага. Правилната жена може цял живот да му "вади душата с кадифена ръкавица", а той да умира от кеф. Изключително всеотдаен, предан, лоялен и... послушен е Овена, ако вижда взаимност.

# 627
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 948
До сега бая време не е намерил правилната жена Bowtie  Колко ли Дон Кихотки са се пробвали да укротят опърничавия?! Satisfied Такива приключения съм имала с Козирог и Телец и не си е работа.

За твоя Овен, колко е добричък и ти как успешно си го коткаш - всички сме чели Grinning

# 628
  • София
  • Мнения: 10 624
Джулая, много е права Франсоаз.

То като се замислиш, колко хора са намерили правилната половинка...

# 629
  • Мнения: 452
Димитър в последните страници доста често пишеш за зодията си. След 9 години съвместен живот и 11 познанство с овена в моя живот,  мога да кажа че нямате реална престава за своя характер.

Общи условия

Активация на акаунт