Магията на изтока - тема 33

  • 28 475
  • 725
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 9 256
за дането Grinning
Скрит текст:



Чантата ,обувките  Heart Eyes

# 511
  • Мнения: 14 464
Да попитам-като пишете за еди-кой си-може ли да надникна и аз? Embarassed
След малко почивка продължавам с ето това Athena Goddess of War Не е зле .Има копи-пейст оттук оттам ,но е хубав.Ако се гледат през по-големи периоди Ирисите и този са си супер драмки Peace Личното ми предпочитание е към филма Laughing Да,определено ми останаха очите в лошия Cha Seung-Won Two Hearts Е,ами размерът ,пардон ръстът има значение Rolling Eyes
Приятно ме изненада и антигероя-Kim Min-Jong За пръв път да ми хареса комичен образ,без забележки.Още повече ,че жанрът не е комедия Laughing Продължавам с гледането,а и с четенето на темите Rolling Eyes

# 512
  • MJF
  • Мнения: 8 668
 Grinning Sause baus!  , ако си Мара- подробната като мене , може.
Chad Seung-Won каквото и да играе за мен си остава Dok Ko-Jin   от The Greatest Love-   hahaha  образ безподобен.
Kim Min-Jong e универсален актьор и подхожда към героите си с мисъл и му се получават на ниво нещата и в киното и в тв.
It's Okay, That's Love 1  ми докара  Whistling и за сега няма да го коментирам. "Камъните" са в полето на  knit. Повече като ми мине. Coffee

# 513
  • Мнения: 14 464
Шош отдъхнах си,мерси.Ама нали съм подробна ,да се изкажа т.е. да напиша-тези младежки прически,еле с изсветляването и при нас мноГо актуални.Дано татусите поне да не плъзнат или поне да са временни,че все пак чак толкова наведнъж трудно се преглъща Rolling Eyes Чантата и обувките са супер,но вторите не са за моите крачета Cry
В Атина-само за двама писах,те са ми интересни Rolling Eyes и за пръв път ги срещам де.

Редактирам се-Park Chul-Min Този младеж  Wink често го мяркам на екрана,предимно в комедийни роли,но някак си не ми е по вкуса.Това са сравнение с Kim Min-Jong.
Хубав ден!

Последна редакция: чт, 24 юли 2014, 14:09 от Sause baus!

# 514
  • DE
  • Мнения: 9 068
Снощи установих кой е бащата на бонбона, учителя на Суджини  Joy


това за раздвижване на кръвта  Grinning
и това щото я слушам за пръв път на живо  Two Hearts
http://www.dailymotion.com/video/x201020_140622-16_music

# 515
  • Мнения: 640

Редактирам се-Park Chul-Min Този младеж  Wink често го мяркам на екрана,предимно в комедийни роли,но някак си не ми е по вкуса.


Той е №1 в плюскането! Отврат!

# 516
  • DE
  • Мнения: 9 068
А, и да не пропуснем тези веселяци  Grinning

">#t=19[/video]

# 517
  • MJF
  • Мнения: 8 668
дането , а кой е Суджини?
ONE OK ROCK все още с едно парче присъстват във фонотеката ми но от чутото сега дерзаят добре. Добре.

# 518
  • Мнения: 6 920
Шоши, Суджини е героинята в Четирите бога.

# 519
  • DE
  • Мнения: 9 068
И Джи А така и не я харесах в друга роля освен на Суджини.

Дълго време дъщеря ми искаше такава прическа, но не намерихме фризьор който да я направи  ooooh! Май трябваше да търсим корейски стилист  newsm78  Mr. Green
Шош тази


Обожавам начина по който казва айшитеру  Heart Eyes
или тази


великолепна сценография, осветление, изпълнение  Heart Eyes
или може би "Karasu"  newsm78
Много любим ми е концерта на Йокохама арена. Там има и един легендарен на айлъндите и на още няколко любими... Е как да не поискаш да отидеш до Япония и да гледаш/слушаш нещо такова  Crossing Arms

Последна редакция: пт, 25 юли 2014, 01:05 от дането

# 520
  • Мнения: 14 464
А, то Суджини и в моя "текущ "играе,но "Леганда за 4-те бога на краля" и е най-добрата ,според мен роля.
В архива съм баш на дискусията около развода и Rolling Eyes

# 521
  • DE
  • Мнения: 9 068
Не знаем до колко е вярно, но настоящият и приятел тогава не постъпи много джентълменски с нея доколкото помя(и леко ми падна в очите) Whistling

# 522
  • Мнения: 6 920
Да, разделиха се тогава с "батко" У Сонг заради скандала. От наша гледна точка моного "не мъжка" постъпка от негова страна, но от тяхна (корейска) май не е така. С този данък "обществено мнение" дето го плащат всичките им популярни личности, май го приемат за съвсем в реда на нещата. Евала на Джи А обаче. Стъпи си на краката и продължи да снима много скоро след това.



За празника Чусок освен Tazza 2 ще излезе и My Brilliant Life. Каст от любимци и трогваща история, в която корейците ги бива. Ще видим дали и сега са успели да се справят.

Последна редакция: чт, 24 юли 2014, 18:25 от 2в1

# 523
  • BG
  • Мнения: 4 459
На какво станах днес свидетел в Temptation- другият главен герой, дето има незаконно дете излизат на вечеря с жена му и тя го моли да се преместят, за да живеят отделно от майка му не само заради нея, а и заради децата им, които свекърва и стресира. И пича ( въпреки че са много богати и могат да си купят колкото искат къщи)  тупна с ръка по масата и каза:" знам, че не съм примерен син, но искаш да бъда и неуважителен ли", с което приключи набързо въпроса.

# 524
  • Sofia
  • Мнения: 280
Здравейте, от известно време почнах да се заглеждам по азиатските сериали и определено много ми допадат по-точно романтично комедийните с хепиенд Simple Smile В момента почнах Why Why Love но успях да дръпна до 5 епизод в Замунда и нататък няма сийд, същото е и в Мастерите а в VBOX-а е лошо качеството. Имате ли идея от къде мога да го сваля?
Поздравления за прекрасната темичка, много е приятно човек да ви чете    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт