Пазаруване от Асос - тема 58

  • 94 885
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 40 792
А след като пратят мейл,че поръчката е тръгнала с какво доставят,че не разбрах-в пощата ли идват или куриер?

# 721
  • Русе
  • Мнения: 856
Все още ли е по-изгодно в паунди да се пазарува или не?И напоследък колко се бавят поръчките ви?

Благодаря!
Тук винаги в паунди е най-добре. Смени си в евро и ще си прецениш.

В момента в евро е по-изгодно. Преди един месец също пазарувах в евро.


А след като пратят мейл,че поръчката е тръгнала с какво доставят,че не разбрах-в пощата ли идват или куриер?

В пощата

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 40 792
  bouquet
и аз в евро платих...значи чакам известие.

# 723
  • Мнения: 111
А колко време, след като е тръгнала поръчката, пристига ?

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 40 792
  33uu това ми е първа поръчка.

# 725
  • Мнения: 137
А колко време, след като е тръгнала поръчката, пристига ?
Рекордът ми е два дни.  Party По принцип до 2 седмици, а и са много отзивчиви, като им пишеш при забавяне.

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 172
Здравейте !Бихте ли ми помогнали- не разбирам  мога ли да върна дрехите, които съм получила преди повече от 28 дни?

# 727
  • Мнения: 74
Здравейте !Бихте ли ми помогнали- не разбирам  мога ли да върна дрехите, които съм получила преди повече от 28 дни?
Не може

# 728
  • Мнения: 991
Здравейте !Бихте ли ми помогнали- не разбирам  мога ли да върна дрехите, които съм получила преди повече от 28 дни?
Аз съм връщала дрехи, получени преди повече от 28 дни, но преди да го направя им писах e-mail дали това е възможно. Отговориха ми, че може и тогава ги изпратих.

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 172
Много ви благодаря!

# 730
  • Мнения: 534
Откога махнаха безплатната доставка до БГ? Rolling Eyes

# 731
  • Мнения: 3 727
Откога махнаха безплатната доставка до БГ? Rolling Eyes
Преди повече от година няма БД,не само до БГ.

# 732
  • Русе
  • Мнения: 856
Над 30 евро има БД.

# 733
  • Мнения: 64
Върнаха ми парите за недоставена пратка(загубена), но без парите за самата доставка. Имам ли право да ги искам, някъде из правилата им пише ли нещо по въпроса?  Close

# 734
  • Мнения: 74
Върнаха ми парите за недоставена пратка(загубена), но без парите за самата доставка. Имам ли право да ги искам, някъде из правилата им пише ли нещо по въпроса?  Close
Пиши им и настоявай да ти върнат парите за доставка.

Общи условия

Активация на акаунт