Моля за съвет:(

  • 1 086
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 934
Най-добре лекар ще каже.Но преглед е задължителен.

# 16
  • Мнения: 5 103
Абе ходи на лекар бе, какво седиш тука и губиш време.

# 17
  • Мнения: 7
Govorih sega sas doktora mi i kaza ako e kato zacapvane i tova e normalno.Ako se uvelihci ili ne spre da mu se obadya pak i da otida na pregled. da pochivam i bez mnogo natovarvane. taka che zasega sam v izchakvane. mersi na vsichki koito mi otgovoriha. doniboni znam che tuk ne ste lekari, no prosto iskah da popitam moje na naykoy da mu se e slıuchilo ta da mi dade savet. chovek se obarkva v takiva momenti.

blagodarya i leko bremeneene ne vsichki.   bouquet nadyavam se i az da izkaram do kray.

# 18
  • Мнения: 9 903
Според моя лекар при установена бременност не се гледа на вагинален апарат. Може да стане беля и ето при теб май това е причината.... Дано да не стане нещо лошо ! И .....защо не го смениш този лекар? Може много мами да ме упрекнат но......звучи логично след като има бременност да не се ръчка там !

а навремето като не е имало ехографи, са установявали бременност с мануален преглед (сега също, в някои по-малки болници и кабинети), така че дали ще ръчкат с ехограф или с ръка, все тая.....

# 19
  • sofia
  • Мнения: 8 938
така че дали ще ръчкат с ехограф или с ръка, все тая.....
Не е Grinning Накрайника на ехографа е значително по-малък от ръката.
Пък и  може  да няма нищо общо с ехографа, както беше при мен

# 20
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Абе хора ще изкарате акъла на моми4ето.Какво е това 4удо.
Seevgi  спокоино.Не си мисли за наи-лошото.А и навсякъде по света за установяване на много ранна бременност гледат с вагинален ехограф.
а пък и нали за това е този- форум да си даваме кураж. Wink

# 21
  • Мнения: 2 777
Не я шашкайте така бе, момичета!
Лекото кървене не е чак толкова страшно. При мен след първия преглед се получи същото - съвсем леко кървене. Не съм взимала никакви лекарства, но както се вижда от лентичката ми, всичко мина добре.
Seevgi, ти все пак се обади на лекаря си, но недей да изпадаш в паника!
Желая ти лека бременност!

# 22
Аз бих те посъветвала да отиваш на лекар и да му обясниш, че бременноста е желана. Не чакай да се увеличи кървенето. Аз изчаках и направих спонтанен аборт. 
Моя приятелка изкара първите три месеца с кървене и контракции. Изписаха и лекарства за задържане, които постоянно пиеше. Е сега детенцето и е на 6 годинки.
Така, че няма индивидуална рецепта. При всички е различно.
Колкото по-спокойна си, толкова по-добре и за двама Ви, така че направи това, което ще ти вдъхне сили и кураж.

# 23
  • Мнения: 179
Хайде и аз да кажа ..... без да чакаш отивай на лекар в някоя от болниците където се ражда . Ще те приемат по спешност и веднага битрябвало да те прегледат . Аз и с двамата ми сина съм лежала за задържане и то в началните седмици , даже с баткото ме задържаха повечко , защото не се виждаше все още плода а само околоплодният сак . Отивай на лекар и не се ослушвай !!!!!!!!!!!! Успех и дано всичко е наред сега и занапед Simple Smile

# 24
мила наистина не чакаи върви в болница приемат по спешност и по добре ходи за нищо отколко да стане нещо няма страшно болшинството бременни кървят

# 25
  • София
  • Мнения: 281
дано всичко да е наред!
знам, че не е хубаво да те преглеждат с вагинален толкова рано  Sad
отиди на лекар, но изрично не давай да те преглеждат с вагинален!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт