Цветолечението на д-р Бах – 8

  • 143 093
  • 769
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 953
На детето ми му предстои дс тръгне на градина. Подозирам, че адаптацията ще е много трудна, защото постоянно търси мен или баща си.

Препоръчайте ми човек, който се занимава с баховите есенции, за да направи нужната комбинация?

# 721
  • Мнения: 261
Каая за вашия случай, не е ли по-подходящо да побвате прост с психологически подход за адаптацията. Децата обикновено лесно свикват, стига просто да усетят сигурност в новата среда.

# 722
  • Мнения: 1 138
Някакви отзиви за д-р Ренета Пенчева?  Или да ми препоръчате добър психотерапевт, който се занимава с капките на Бах. Моля само за проверени специалисти в областа да ми предлагате  Hug

# 723
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 762
Здравейте до сега не съм ползвала баховата терапия, но мисля да опитам.Според теста си направих комбинация ,но бих искала някой да ме консултира дали добре се съчетават (може да има някаква връзка между отделните цветове  Rolling Eyes).
1Аgrimony, 4Centaunty, 9Clematis, 19Larch, 20 Mumulus, 36 Wilt oat ,38 Willow- .Единствено за първото не съм сигурна, защото не водя разрушителен начин на живот- не пуша ,не пия ,вече избягвам шумни компании, не обичам да бъда център на внимание.Избрах го , защото не споделям с никой тревогите си, а дори и да започва да говоря за тях се усещам как представям проблема доста по-леко отколкото го чувствам или не го описвам цялостно.
За синът ми (3г) мисля да давам от спешните капки, при тръгването на градинка, защото това ще е първата му раздяла с мен.

# 724
  • Мнения: 2 558
Привет!
Не съм ползвала досега цветните есенции, но ми се иска да пробва рескю серията, тъй като имам доста чувствителна нервна система и паническо разстройство  Tired
Кой продукт ще ми препоръчате - капки, спрей, пастили... освен това, видях че има различни производители и не зная от кои да си поръчам  newsm78

# 725
  • Мнения: 556
Здравейте!

Кои капки бихте ми препоръчали за дете, ухапано от куче? Преди няколко месеца го ухапа едно куче, и от тогава изпитва истински ужас при разминаване с тях.

# 726
  • Мнения: 836
Здравейте!

Кои капки бихте ми препоръчали за дете, ухапано от куче? Преди няколко месеца го ухапа едно куче, и от тогава изпитва истински ужас при разминаване с тях.

Mimulus (20) + Star of Bethlehem (29)  Hug

# 727
  • Мнения: 556
Здравейте!

Кои капки бихте ми препоръчали за дете, ухапано от куче? Преди няколко месеца го ухапа едно куче, и от тогава изпитва истински ужас при разминаване с тях.

Mimulus (20) + Star of Bethlehem (29)  Hug

Много благодаря  bouquet

# 728
  • Мнения: 10 995
Бих искала да ви попитам за тръгване на детска градина, кой вариант е по-правилен - рескю или орех. Детето не ходи при непознати и като цяло е срамежливо . предполагам, че с детската няма да се получат нещата. Но все пак искам да опитам, тъй като ни приеха. Възможно ли е с капките да е спокоен когато го оставям, както и през деня. Има навика да се захласва от рев и мисля, че това ме спира.

# 729
  • София
  • Мнения: 8 131
Моля, препоръчайте ми комбинация за неспокоен сън при момченце на почти три години. Не откривам причина и зависимост на състоянието от нещо. Общо взето е много емоционален и трупа впечатления. Буди се с рев по няколко пъти на нощ. По спокоен е ако дойде на спалнята, но пак не съвсем.
Пробвахме хомеопатия, леене на куршум - без ефект. Сега съм решила да опитам с капките. Благодаря.

# 730
  • Мнения: 6 982
Здравейте! Едва вчера разбрах за този вид лечение, но попрочетох някои неща от стари теми, направих  си теста от 1ва страница и си определих 6 вида капки. Понеже видях, че давате насоки по градове-бихте ли ми казали мога да си ги закупя от Бургас, ако ли не-откъде да поръчам, попаднах на два сайта със значителна разлика в цената.

Радактирам се, за да добавя още нещо-как по-точно се поръчва на д-р Пашкулев-просто му изпращам имейл с номерата, които искам и адрес ли?
Също така видях, че се препоръчва комабинация от макс 6-7, а аз ги сведох до 8, предполагам не е фатално?
Извинявам се за нахвърляния пост и хилядите въпроси, но просто изведнъж се почувствах страшно обнадеждена и нямам търпение  baby_neutral

Последна редакция: чт, 18 авг 2016, 13:21 от Poliiii

# 731
  • Мнения: 1 894
Също така видях, че се препоръчва комабинация от макс 6-7, а аз ги сведох до 8, предполагам не е фатално?


просто ще имаш много размити резултати, но ако в комбинцията има неправилно определени цвета, те няма да действат и така комбинацията ще се саморедуцира до по-малък брой есенции.

# 732
  • Мнения: 6 982
Ясно, ще се опитам да намаля бройката, благодаря. А относно поръчката?

# 733
  • Мнения: 1 894
Ясно, ще се опитам да намаля бройката, благодаря. А относно поръчката?

Аз лично не мога да отговоря. Не съм запозната с Пашкулевите.

# 734
  • Мнения: 339
Най-добре направи поръчката по телефона. Искат поръчката да е поне за 20лв, ако ще се изпраща с куриер.

Общи условия

Активация на акаунт