гинекологични изследвания

  • 1 386
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Имах парене при уриниране, болка ниско в корема и лека болка по време на секс. Откриха ми хроничен цистит и параметрит. Бяха ми изписани антибиотици и ми направиха цитонамазка. 3 група беше добре, на 2 ми излязоха бактерии ( Суперфициални и интермедиерни плоски епителни клетки с умерено изразени дегенеративни промени и без белези на апатизъм, единични сегментоядрени левкоцити, умерено изразен бактериален фон) и сега съм на лечение с cystostop hrono и Flumizin. Но така и не се замислих за хламидия. Хламидия излиза ли на цитонамазка 3 група и проличава ли си по някакъв начин при преглед. Ако имам гинеклога щеше ли да го забележи по някакъв начин било то при цитонамазката или прегледа? Симптомите прочетох че са парене, болки при секс, но аз ги имах и поради цистита. И ако има възможност да имам хламидии кое изследване е най- добре да си направя в лаборатория, защото видях че са няколко вида и в момента лекарката ми я няма и направлението ми свърши. Антибиотикът който приемах беше Аксеф 500 и след това флукорик две таблетки.

Последна редакция: чт, 03 юли 2014, 14:47 от elena_nikolova175

# 1
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Чакай ,чакай , 3-та група на цито и казваш ,че е ОК ! А на допълнителни изследвания заради този резултат не те ли пратиха ?
Кое му е ОК на този резултат , направо ме втрещи ?

# 2
  • Мнения: 3
Чакай ,чакай , 3-та група на цито и казваш ,че е ОК ! А на допълнителни изследвания заради този резултат не те ли пратиха ?
Кое му е ОК на този резултат , направо ме втрещи ?

не съм се изказала както трябва може би. 3та група нищо няма, само 2ра- това което написах в скобите.

# 3
  • Мнения: 4 500
Последно коя група е? 2 или 3  newsm78

# 4
  • Мнения: 3
Последно коя група е? 2 или 3  newsm78
втора група

# 5
  • Мнения: 4 500
Значи си спазвай лечението.

Общи условия

Активация на акаунт